inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 2

Pilčík hľadá prácu.
Dobrý deň, hľadám prácu v prerezávkach a výrez nežiadúcich krov. Len v okolí Žiliny do 30 km. V hore robím 27-mi rok. Prosím len seriózne ponuky, Dodávatelia od Štátnych lesov a pod. ani neskúšajte. Cenu by sme dohodli na mieste, podľa potreby.
Vodič kamiónu .- Boleráz
Do našej spoločnosti hľadáme šikovného vodiča kamiónu. Náplňou práce je preprava kŕmnych zmesí a komponentov so sklápacím návesom, preprava ošípaných vykonávanie bežnej údržby, umývanie, dezinfekcia. Preprava v rámci SR. Základná mzda 800 EUR + bonusy podľa skúsenosti + príplatky - konečná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore. Máme príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, letný tábor pre deti našich zamestnancov, ponúkame stabilné a priateľské pracovné prostredie a balík ďalších benefitov. Na výkon práce je potrebný vodičský preukaz E, karta vodiča a kvalifikačná karta vodiča.
Práca
Hľadám pilčika robia sa rubne ťažbi kôrove prebierky ceni dohodou . práca je v cz.
Stajnik
Hľadáme stajnika Požiadavky na zamestnanca: Svedomitosť, zodpovednosť, pozitívny vzťah ku zvieratám. Nulová tolerancia alkoholu počas pracovnej doby. Pracovná činnosť: hnojenie a kŕmenie koní, vyvádzanie koní do výbehov Lokalita: Jaslovske Bohunice Robí sa krátky a dlhy tyzden. Mzda dohodou pri pohovore. Ubytovanie neposkytujeme.
Záhradník
Hladáme do tímu kolegov záhradníkov na práce pri realizácií záhrad a v záhradníckej výrobe. Stabilná práca celý rok aj cez zimu. Plat podla zručností od 6€.
Praca pre par na farmu k zvieratam Svajciarsko
Voľné pracovné miesto na farme pre par do Švajčiarskych Álp k zvieratám. Začiatok od 01.04.2023. Kanton Graubünden. Na farme su zvierata ako kravy, 2 malé koníky , ovce. Starostlivosť o zvierata podstielanie, kŕmenie, cistenie a všeobecné poľnohospodárske práce.Chov teliat, stavba ohradníkov, všeobecné upratovacie práce, zber úrody, práca na vysokohorských pasienkoch. Nemecky jazyk výhodou. Skúsenosti vyhodou.. Vodičský preukaz B. Ubytovanie a strava poskytuje zamestnávateľ. Bez poplatkov. Bližšie informácie po kontaktovaní emailom alebo telefonicky Životopis s fotografiou posielajte na: jobs@
Brigada v sade
Ponukame brigadu v sade, cca na 2 tyzdne- strihanie a udrzba krikov, plat od 5,-€/hod, ubytovanie nie je zabezpečené.
strojník - obsluha lesnej frézy
Prijmem strojníka na obsluhu diaľkovo riadenej lesnej frézy. Prax s frézou neni nutná, stačí skúsenosť na inej stavebnej, alebo poľnohospodárskej technike. Požiadavky: samostatnosť, vodičský preukaz, B, E, tech. zručnosť. Strojník by mal byť z Levíc, alebo okolia do 10km. Plat dohodou, (fix + odměny) Reagujte na inzerát e-mailom. Následne są ozvem telefonicky naspať. Ďakujem
Traktorista
Poľnohospodárske družstvo AGRO-HOLD Holcikovce príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu: TRAKTORISTA. Bližšie informácie na telefónnom čísle
Vodič-strojník
Poľnohospodárska firma v Spišskej Belej príjme do trvalého pracovného pomeru skúseného vodiča-strojníka na obsluhu poľnohosp.strojov-traktor ,postrekovač.Mzdové podmienky a viac info na telef.
Traktorista
Hľadáme zodpovedného človeka na pozíciu traktorista v ŽV a RV. Náplň práce: kŕmenie hovädzieho dobytka traktorom s kŕmnym vozom, obsluha čelného nakladača. Striedanie s kolegom 1 týž. kŕmenie, druhý týždeň rastlinná výroba (orba, kosba, sejba, odvoz,...)Nutný vodičský preukaz typ T, prax je vítaná. Práca vhodná aj na živnosť. Prosím len seriózny záujem, nie je možnosť ubytovania. Viac info na tel.č.
Hladame kolegu do teamu k koñom
Hladame kolegu ako osetrovatela koni/stajnik/ na TPP, ubytovanie zabezpecene. blizsie info po tel.
Zootechnik / Zootechnička
Hľadáme Zootechnika. Náplň práce: Zabezpečovanie plynulej prevádzky na farme. Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov v jednotlivých chovoch zvierat. Riadenie a koordinácia činností prevádzky vo vzťahu na ďalšie úseky ŽV. Dohľad nad zdravotným stavom zvierat a welfare Administratívne zabezpečenie a dokumentácia prevádzky spojená so ŽV. vyžadujeme: Vysokoškolské vzdelanie Prax najmenej 1 rok Vodičský preukaz typu B PC skúsenosti - MS WORD , emailová komunikácia Vlastnosti - Spoľahlivosť, samostatnosť, organizovanosť. Nástup ihneď. Plat 1200-1500 eur V prípade Vážneho záujmu volajte .
Traktorista
CHCEŠ SI SPLNIŤ SVOJ CHLAPČENSKÝ SEN a jazdiť na parádnych poľnohospodárskych strojoch? Čo očakávame od Teba? -obsluha na moderných strojoch a traktoroch -starostlivosť o traktory -manuálna činnosť v teréne -kŕmenie zvieratiek(ovečky a prasiatka) -zabezpečíme Ti ubytovanie ak bude potrebné. Mzda sa odvíja od skúseností min:8-10 €/hod Práca sa vykonáva na živnosť Sme spoločnosť, ktorá aktuálne ponúka široký výber služieb ako sú kosenie, mulčovanie, rozhadzovanie, zhrabovanie, lisovanie, prevoz sypkých a pevných materiálov, nakladanie čelným nakladačom, prisievanie trávnatých porastov a orbu. Našou víziou je v krátkom čase vybudovať Eco farmu s kvalitnými a zdravými zvieratkami. Chceš sa stať súčasťou našej výzvy? Tak neváhaj a ozvi sa a radi Ti ukážeme ako nato.
Masiari Rakúsko
Vyuceny masiari aj pomocnici s praxou v zahranici,hov.porazka a rozrabka.NJ nie je podmienkou.Poistenie,13 +14.plat,Ubytovanie zabezpecene Nástup 17.4.2023 Kontakt
Dojič/dojička
PPD Prašice sídlo Jacovce príjme do trvalého pracovného pomeru kolegov na pozíciu dojič/dojička HD na farmu do Velušoviec (okres Topoľčany) Ubytovanie je priamo na farme (internátny typ). Požadujeme kladný vzťah k zvieratám, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť. Nástup možný ihneď Viac info na tel. číslo
Brigáda v stajni
Dobrý deň, s kamarátkou hľadáme brigádu na leto. Obe máme 18 rokov. S koňmi máme už skúsenosti. Vieme lonžovať, nasedlať, čistiť, obstarať ich. Samozrejme i vyčistiť stajňu, výbehy... Vieme i jazdiť. Krok klus úplne v poriadku, v cvale sme si stále neisté, no zvládame ho. Pomáhali sme na viacerých rančoch, takže skúsenosti máme. Nemáme problém sa postarať aj o iné zvieratká, či inak vypomôcť. Hľadáme brigádu aj s ubytovaním, takže kdekoľvek na Slovensku. Nebránime sa i ponukám v Česku. Najlepšie aj s možnosťou vylepšovať naše jazdecké schopnosti. Každú Vašu otázku rada zodpoviem. Ďakujem za každú odpoveď.
práca na farme
Hľadám prácu aj formou brigády alebo skráteného úväzku na farme alebo zaujmovom chove s možnosťou ustajnenia mojich dvoch koní. Možnosť ubytovania vítaná. Práca akákoľvek . Vzdelanie veterinárny technik + 13 ročná prax v chove vlastných koní. 17 rokov pracujem ako samostatný referent - zásobovanie + sprava vozoveho parku + 13 rokov chovám vlasné kone ponúkam skúsenosti,samostatnosť,zodpovednosť
Ponúkame prácu k dojniciam a k ovciam
PD Uhrovec prijme do trvalého pracovného pomeru spoľahlivých pracovníkov k dojniciam, k ovciam aj bez skúsenosti. Mzda od 1000,- eur brutto + odmeny, upresnenie výšky mzdy bude na osobnom pohovore. Možnosť ubytovania.
Pilčík
Hľadáme pilčíka na prerezávky, nie na živnosť prax nutná
inzercia, predaj, predám, bazár, Poľnohospodárstvo
123456 .. 36