inzercia, predaj, predám, bazár

Hlavolam - tangram v cestovnej krabičke

Kategória: Spoločenské hry

Hra je v perfektnom stave. V cestovnej plastovej krabičke je 36 kartičiek. Na jednej strane je zadanie, ktoré máte poskladať. Na druhej strane kartičky je na jednej polovici nápoveda a na druhej polovici kartičky je riešenie.
Hlavolam - tangram v cestovnej krabičke
Podobné inzeráty
Hlavolam-tvorenie aktuálneho dátumu
Úlohou hráča je vytvoriť z dielikov skratku mesiaca a číslo dátumu. Každý deň máte novú výzvu.
Logická hra Dinosaury
Hlavolam Dinosauři: Tajemné ostrovy je zaměřen na bezpečné oddělení býložravců od masožravých dinosaurů. Prokousejte se skrz 80 zajímavých rébusů, v nichž je třeba důmyslně rozmístit části ostrovů tak, aby červení masožraví T-Rexové v žádném případě neohrožovali mírumilovné zelené býložravce. od 6 rokov. Hra je v obchodoch vypredaná.
Hra Flex
Hra je v perfektnom stave. V obchodoch sa už nedá kúpiť. 12 barevných kostek v řadě. Můžete je ohýbat a otáčet jimi nejrůznějšími způsoby. A jaký je ten správný způsob? Ten, který si zvolíte. Hra obsahuje 100 zadání od snadných po náročné. Vyberte si rébus pro začátečníka nebo experta a začněte skládat. Dvojrozměrně nebo i ve 3D. Balení obsahuje hlavolam, návod v českém jazyce s 80 úkoly ve 4 stupních obtížnosti, jejich řešení + 20 bonusových kombi úkolů pokud si pořídíte také FLEX XL.
Logická hra Cobra Twist
V hlavolame Cobra Twist musíte stavať troj-dimenzionálnych hadov zo štyroch farebných kociek. Čaká vás 40 úloh v štyroch obtiažnostiach, v ktorých postupne ubúdajú informácie o farbe a polohe kociek a tým stúpa ich náročnosť. Tento hlavolam rozvíja predovšetkým priestorovú predstavivosť, no aj vašu trpezlivosť.
Spoločenská hra Rozum v hrsti, Príroda
Iba dvakrát použitá hra. Estetické chyby na krabičke, viď. fotka. Bohužiaľ sa na krabičke veľmi rýchlo ošúchali rohy. Hra obsahuje: 72 kariet, presýpacie hodiny a kocku.
Predám hry
Cestovný šach, Hracie karty - kanasta a kocky v drevenej darčekovej krabičke nepoužité, Pinbal 14x22cm, gorálky rôzne, navliekacie celkom 2,15kg, hracie hlinené a sklené guličky. 2 krojované bábiky z mesta Quimper, región Bretagne, Francúzsko. Ku každej hre darujem pexeso.