inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Spoločenské hry

Spoločenské hry - inzercia, predaj, predám, bazár

Únikové hry EXIT a Detektivní únikovka
Predám kooperatívne únikové hry - EXIT (Strašidelná vila) a Detektivní únikovka (Maria - díl 3.) - v CZ jazyku, všetky iba raz hrané a bez akéhokoľvek poškodenia alebo vpisovania. EXIT - Strašidelná vila (úroveň pokročilý) - ako nová. Pre 1-4 hráčov. Ponúkam za 7 € (+ poštovné). Detektivní únikovka - Maria - díl 3. - ako nová. Hra nenadväzuje na predchádzajúce diely, môžete ju hrať samostatne. K hre budete potrebovať bezplatnú mobilnú aplikáciu, ktorá overuje číselné kódy, poskytuje pomocníka k jednotlivým kartám a prehráva rôzne tematické zvuky. Pre 1-5 hráčov. Ponúkam za 8 € (+ poštovné). V hrách nič nechýba, sú kompletné, v krabiciach, nepoškodené, pri odbere všetkých spolu cena 13 € (+ poštovné). Uprednostňujem osobný odber v Prievidzi. Dobierka možná len v prípade platby vopred.
Escape room
Predám raz hranú únikovú hru
RPG spoločenská hra Draci a Pútnici
Hra je založená na princípoch najpopulárnejších RPG hier ako Dungeons and Dragons alebo Dračí doupě. Výhodou hry je jej jednoduchosť pre začiatočníkov oproti iným RPG hrám. Hra je pre 2 až 7 hráčov. Je to rodinná a spoločenská hra rozvíjajúca komunikáciu, hranie rolí a zažívanie dobrodružstiev. Dáva maximum priestoru pre fantáziu a kreativitu. Hra je vhodná pre všetky vekové kategórie od 9 rokov. Tento typ hier sa zvykne využívať aj pre terapeutické účely na riešenie rôznych rodinných, osobných a vzťahových problémov. Je to vynikajúca vstupná brána pre LARP - hry hrania rolí naživo. Na rozdiel od väčšiny iných RPG hier sú tu zakomponované verneovské a steampunk prvky namiesto okultnej mágie. Nenahraditeľným bonusom hry sú tabuľky na rýchle vytvorenie nových prostredí a príbehov s kvalitnou zápletkou, zvratmi a vyvrcholením. Mnohí mladí trávia príliš veľa času hrávaním počítačových hier. V hraní RPG spoločenských hier ako Draci a Pútnici, možno nájsť zábavu a zážitky ako v počítačových hrách, ale bez rôznych negatív, ktoré sú s hraním počítačových hier spojené. Hra je nová. Možnosť objednať aj viacero kusov. Ku hre prikladám vrecko na kocky, ktoré sú súčasťou hry. Osobný odber Zvolen alebo Banská Bystrica. Po dohode možnosť zaslať kuriérom za poplatok + 4€, v takom prípade je potrebná platba vopred. Kontaktujte ma na email. Telefón nie je reálny. Cena za hru Draci a Pútnici je 19€.
Darujem sach
darujem kockovy sach len osobne Chorvatsky Grob, BA
Gallerist - nova, rozbalena,  spolocenska hra
obsahuje Kickstarter pack 1 a 2 + Scoring Expansion. Galerista kombinuje prvky obchodníka s uměním, kurátora muzea a schopného manažera; a přesně tohle povolání vás ve hře čeká! Vypipláte si mladé umělce: budete nakupovat, vystavovat a prodávat jejich díla, a budovat tak jejich mezinárodní reputaci. Výsledkem toho si získáte respekt a příval návštěvníků z celého světa do Vaší galerie. popis:
Stolný futbal Garlando G-200 TNT Edition
Predám kompletný stolný futbal Garlando G-200 TNT Edition. Používaný. V rozloženom stave. Iba osobný odber. Rozložený je len preto, aby sa dal prenášať.
cestovatelske karticky - nova spolocenska hra
Cestovateľské kartičky sú kartovou hrou, s ktorou sa môžete zabaviť a spoznať zážitky a názory priateľov, o ktorých ste doposiaľ nevedeli. Na 84 kartách nájdete otázky na rôznorodé cestovateľské témy – zóna komfortu, gastronómia, dopravné prostriedky, náboženstvo až po osobné otázky a pikantnosti, ktoré podnecujú k hlbším rozhovorom i novým vedomostiam. Cestovateľské kartičky boli vytvorené Michalom Knitlom (cestovateľom a zakladateľom festivalu Cestou necestou) a jeho priateľmi a dobrovoľníkmi. Päť pikantných otázok je farebne odlíšených, a tak ich jednoducho môžete z balíka vybrať, pokiaľ sa vám zdajú príliš odvážne. Odhaľte tajomstvá dobrodružných ciest svojich priateľov a spoznajte nepoznané. Objednavat mozete na: Alebo osobne v Bratislave ci na podujatiach OZ Cestou necestou:
Futbalový stôl
Predám futbalový stôl EuroActiv. Vhodný pre dospelých aj deti. Málo používaný, bez poškodenia. Rozmery: D122 x V82 x Š62 cm. Osobný odber Bardejov. CENA: 90€
Predám spoločenskú hru
Predám hru Zátoka Obchodniku , komplet nová CZ - 55€ Pri rýchlom jednaní dohoda mozna , plus pozri ďalšie moje ponuky .
biliard
predám žetonieru na biliardovy stôl
Hra Flex
Hra je v perfektnom stave. V obchodoch sa už nedá kúpiť. 12 barevných kostek v řadě. Můžete je ohýbat a otáčet jimi nejrůznějšími způsoby. A jaký je ten správný způsob? Ten, který si zvolíte. Hra obsahuje 100 zadání od snadných po náročné. Vyberte si rébus pro začátečníka nebo experta a začněte skládat. Dvojrozměrně nebo i ve 3D. Balení obsahuje hlavolam, návod v českém jazyce s 80 úkoly ve 4 stupních obtížnosti, jejich řešení + 20 bonusových kombi úkolů pokud si pořídíte také FLEX XL.
Stolny futbal garlando
Predám stolný futbal garlando v dobrom stave, mincovnik na 0,5€
Zajíc a želva
Spoločenská rodinná hra je v perfektnom stave, ruším obchod. od 7 r. pre 2-5 hráčov. Hra je otvorená. Hra je v obchodoch už vypredaná. Hra obsahuje 2 různě náročné herní varianty. V hre ide o preteky zvieratiek. U deskové hry Zajíc a želva se zabaví celá rodina. Sázku zajíce a želvy z bajky všichni známe. Želva svou pílí a vytrvalostí předběhne i mrštného rychlého zajíce. Jak ale takový závod může dopadnout, když se do něj zapojí ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky. Vyberte si mezi zvířátky své favority, které pak během závodu budete podporovat. Kdo se tedy nakonec postaví na stupně vítězů? Bude to rozvážná, ale vytrvalá želva, nebo všemi mastmi mazaný lišák?
Sisalový terč s ochranným rámom a šípkami
Nepoužtý nový terč, pár bodiek od zapichnutých šípiek
Hokej Stiga - krabica
Na skladovanie alebo prepravu hokeja. Pošlem aj poštou no treba prirátať poštovné. prosím kontaktujte ma mailom, číslo aktuálne nefunguje
Logická hra Dinosaury
Hlavolam Dinosauři: Tajemné ostrovy je zaměřen na bezpečné oddělení býložravců od masožravých dinosaurů. Prokousejte se skrz 80 zajímavých rébusů, v nichž je třeba důmyslně rozmístit části ostrovů tak, aby červení masožraví T-Rexové v žádném případě neohrožovali mírumilovné zelené býložravce. od 6 rokov. Hra je v obchodoch vypredaná.
Spoločenské hry pre manželov
Predám nepoužité spoločenské hry pre manželov, alebo kohokoľvek bez ohľadu na orientáciu :)
Digitálne šachové hodiny
vybalené, nepoužívané
Predám spoločenske hry
Predám spoločenskú hru Armagedon AJ ( nikdy hrane ) nove - 33€ Petrichor AJ (raz hrane )- 35€ Medvedi vs miminka CZ ( raz hrane ) 15€ Sushi go ( raz hrane ) CZ -8€ GLOOMHAVEN ( komplet nove )CZ- 42€ RUNE STONES ( komplet nove ) SK - 42€ Pri rýchlom jednaní dohoda mozna
Hra A to Z Jr.-v angličtine
Hra pre 2-4 hráčov, dĺžka trvania hry cca. 15 min. Každý dostane tabuľu s 25 medzerami, a krytkami pre každé písmeno. V hre sú karty s niekoľkými otázkami. V hre sa hádajú slová. Keď ste na rade, hádžete kockou, číslo, ktoré ste hodili, zodpovedá kategórii, ktorá vám bude prečítaná, a potom máte 30 sekúnd na to, aby ste pomenovali toľko vecí v tejto kategórii, koľko len dokážete. Vyhráva ten, kto ako prvý pokryje celú dosku. Hra je v jednoduchšej verzii. Hra je v perfektnom stave.
inzercia, predaj, predám, bazár, Spoločenské hry
12345 .. 11