inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Spoločenské hry

Spoločenské hry - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 4

Terč na šípky Klarfit Dartmaster 180
Predám nový nepoužitý terč na šípky v pôvodnom balení so všetkým príslušenstvom. Nevhodný darček. V záruke. Len osobný odber. PC: 104,90 €
Hliníkový prak, gumipuška, gumypuška
Hliníkový prak, gumipuška, pre zábavu na voľný čas. Kupované na jednu akciu na chatu odvtedy leží v šuplíku. Poskytla riadnu zábavu. Váha 243g. Šírka 8 cm. Výška 17cm. Silné latexové gumy ukončené koženým košíkom. Výhoda tohto praku je, že si viete upraviť silu náťahu odstránením prostredných gúm, pre prípad, že ho používa slabší používateľ. + okolo 200 oceľových guličiek. Obal. Pôvodná cena 15 eur vaša 7 eur.
Černé historky: Zelené historky
50 hádaniek s prírodnou - lesnou tematikou Ako nové, veľmi Zachovalé Cena - 5 eur (cena za nové 8), bez poštovného
Predam šach CONSUL CHEES.
Skladacia šachovnica súpravy Consul pripomína šachovnicu súpravy Ambassador. Šachovnice sú však v dizajne Staunton a vyrobené z hrabového prírodného a moreného dreva. Skladacia šachovnica má vo vnútri priehradku na uloženie šachových figúrok. Kráľ: 9 cm. Kráľovná: 7,9 cm. Pešiak: 4,5 cm. Doska má rozmery 48 cm x 6 cm x 48 cm. Štvorce merajú 5 x 5 cm. Doska je vyrobená z buku a brezy. Ručne vyrobené v Poľsku. Nepouživane, u mna nevyužite. Cena 39,90 E Tel. nepltny, kontakt mailom.
PREDAJ spolocenske hry
Momiji Stromy se zbavují listí a zvířata se připravují k zimnímu spánku. Ve hře Momiji se ocitnete přímo uprostřed císařských zahrad ve starověkém Japonsku. Vaším cílem bude naplnit cíle pomocí sběru těch nejcennějších podzimních listů. Hra je velice variabilní - můžete si vybrat tři různé destičky krajiny, které nabízejí různé možnosti, jak nakládat s kartami, a z nich vytvořit úchvatné panorama. Můžete zvolit různé žetony cílů, které se budete snažit naplňovat. Tím nejdůležitějším ve hře jsou karty listů - najdete tu až 6 různých typů různých hodnot (0-3). Ve svém tahu máte hned několik možností. Můžete sbírat karty stejného typu (do ruky) a třeba zaplatit žeton žaludu, abyste do nabídky dostali další. Můžete zahrát různé kombinace karet a vyložit je ke své krajině, přičemž musíte respektovat pravidlo, že každý typ karty má svůj balíček a karty v daném balíčku musí mít vzestupnou hodnotu (nebo stejnou jako karta na vrchu balíčku; a mimochodem začíná se od nuly a maximální počet karet v balíčku je tři). Můžete zaplatit tři žaludy a aktivovat žeton cíle. Tento cíl je pak otevřen pro všechny a kdokoliv naplní jeho podmínky, za něj získá body. Během hry můžete jedinkrát využít efektu krajiny. Dobré načasování je proto více než zásadní. Body získáváte za balíčky karet (hodnota vrchní karty v balíčku násobená počtem karet v balíčku), za žetony žaludů, které vám zbyly, za naplnění podmínek aktivovaných cílů a za držení žetonu cílu. hra je v nemeckom a francuzskom jazyku,ale je jazykovo nezavisla
Biliardový stôl s príslušenstvom
Predám tento biliardový stôl s príslušenstvom v zachovalom stave, používaný, cena nového stola cca 3700 eur na objednávku, dnes CENA 600. Ide o stôl 9ft.
Biliardový stôl
Predám zachovalý biliardový stôl, bridlicová doska s hracím poľom 2 x 1 m. Stôl je vybavený mechanikou na žetóny, jej technický stav žiaľ neviem posúdiť. V cene je sada tág, trojuholník a kompletná sada gúľ.
Predám magnetické šachy DE LUXE - tip na darček.
Predám nové drevené magnetické šachy DE LUXE. Cena 39 Eur osobný odber Spišská Teplica alebo dobierka + 5 Eur. Kuk na moje ďalšie inzeráty vhodné ako darček.
Biliardový stôl Klasik 5ft
Predám zánovný biliardový stôl Klasik 5ft. Rozmery: 182x101cm Je rozobraný, zabalený, pripravený na prevoz. Je veľmi ťažký, preto je nutné pri prevoze mať so sebou aspoň 3-chlapov. Predávam ho vrátane gúľ, trojuholníka, kriedy. Fotky poskladaných stolov sú ilustračné, môj je zmontovaný a zabalený. V prípade, že by som nedvíhal, píšte prosím sms, alebo email. A v prípade, že by Vás nezaujala táto ponuka, pozrite si prosím ďalšie moje inzeráty, možno Vás niečo zaujme. Ďakujem a pekný deň :-)
Biliardový stôl
Predám biliardový stôl veľkost 7 aj s lampou. Nové mantinely a hracie plátno. Sada hracích gúl, tri tága, trojuholník, kriedy. Pri rýchlom jednaní zľava.
Šachy
Predám krásne šachové figúrky z gréckej mytológie vo výške 8-13cm , nastriekané ochranným lakom a podlepené filcom.
Spoločenská hra ROBINSON CRUSOE
Predám párkrát hranú spoločenskú hru ROBINSON CRUSOE. Jedna chýbajúca originálna hnedá kocka nahradená drevenou (viď foto)
Wolframove šípky
Predám tieto steel wolframove šípky cena je 55 eur s poštovným
Wolframove šípky
Predám tieto steel wolframove šípky cena za sadu 30 eur plus poštovné
Exit kartova hra - Potopený poklad
Exit kartova hra na styl escape room, podari sa vam vyriesit vsetky zahady a ulohy bez napovedy v stanovenom case? Raz hranam, vo vybornom stave Osobne alebo cez packetu Prosim kontakt cez mail, dakujem
Exit kartova hra - Tajemné muzeum
Exit kartova hra na styl escape room, podari sa vam vyriesit vsetky zahady a ulohy bez napovedy v stanovenom case? Raz hranam, vo vybornom stave Osobne alebo cez packetu Prosim kontakt cez mail, dakujem
futbalovy stol
Live Kicker futbalovy stol skoro novy novy 350€
Terč na šípky elektrický
Predám elektrický terč na šípky. Môžu hrať až 8 hráči. Hlasové oznamovanie hodov. Dá sa aj vypnúť. Napájaný adaptérom alebo baterkami. 5 šipiek + náhradný materiál
stolny futbal,futbalovy stol,kalceto
Predam GARLANDO v dobrom stave,info telefon,mail...
Spoločenské hry a pexeso
Dobrý deň, predám spoločenské hry a pexesá. Predám aj hry aj osobitne.
inzercia, predaj, predám, bazár, Spoločenské hry