Inštalateri Nemecko

Kategória: Stavebníctvo

Hľadáme partie kúrenárov a inštalatérov sanity na živnosť so štandardným náradím a autom na projekty do , Nemecka, aspoň jeden z dvojice/ partie musí ovládať pracovnú nemčinu.

Náplň práce
-montáž kúrenia
-inštalácia rozvodov kúrenia
-presovanie rúr
-inštalácia podlahového kúrenia
-montáž radiátorov
-inštalácia vodovodných rozvodov
-inštalácia vaní, WC, sprchových kút
-všeobecná montáž sanity

Pracuje sa piatok-sobota 55h+

Požiadavky na pracovníka
ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 pre Nemecko (vieme pomôcť s vybavením), výučný list-výhodou pri 2 členoch tímu vlastné náradie na výkon práce, prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie nemeckého jazyka vodičský preukaz a vlastné auto

Turnus
3 + 1, možnosť upraviť po vzájomnej dohode

Odmena
24,00 € / hod - bez nemčiny
25,00 € / hod - s nemčinou

Ubytovanie
ubytovanie zabezpečené, býva sa v apartmánoch a v penziónoch, nehradené ( noc 15-20€ )

Spôsob spolupráce
zmluva o dielo (na živnosť)

Spôsob fakturácia
14/14 možnosť záloh prvý turnus

Nástup
priebežne po dohode

Výhody ponuky
dlhodobá a celoročná práca, pravidelné vyplácanie, možnosť turnusovej práce, ubytovanie zabezpečené , možnosť ísť ako partia a pracovať spolu, alebo možnosť vytvorenia partie z jednotlivcov