inštruktor lyžovania

Kategória: Servis a služby

inštruktor lyžovania - Bratislava
PONUKA PRÁCE DO MLADÉHO KOLEKTÍVU!(december- marec/apríl )
Jedná sa o prácu v požičovni a predajni lyží.
Hľadáme kolegov/kolegyne na POZÍCIU:
obsluha v požičovni lyží

Náplň práce :

Obsluha zákazníkov, poradenstvo, práca s PC, nastavovanie viazaní ,

POŽIADAVKY: prax v lyžiarskom odvetví, dochvíľnosť, flexibilnosť, zručnosť, komunikatívnosť, chuť učiť sa nové veci
Plat: od 9€hod (v čistom)+ odmeny!
(Na živnosť od 10€/hod )
miesto výkonu práce - Petržalka

doba práce individuálna a flexibilná!

v nedeľu sa nepracuje!