inzercia, predaj, predám, bazár

Koncipient/ka pre žilinskú a bratislavskú pobočku

Kategória: Právo, legislatíva

Pracovná ponuka pre mužov, ženy, absolventov ako KONCIPIENT/KA pre žilinskú a bratislavskú pobočku na TPP

Nástupný plat: dohodou na pracovnom pohovore

Náplň práce:
- spracovávanie a prepis zmlúv,
- práca s Microsoft Office,
- komunikácia s klientmi.

Nástup po dohode na pracovnom pohovore
Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. č.:
V prípade záujmu je nutné poslať životopis na martina.adamuscinova@
Koncipient/ka pre žilinskú a bratislavskú pobočku
Podobné inzeráty
KONCIPIENT/KONCIPIENTKA
Aktuálne obsadzujeme pozíciu koncipient/koncipientka. Miesto výkonu práce: Žilina Platové podmienky dohodou. Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá má príjemné a reprezentatívne vystupovanie, dobré organizačné a komunikačné zručnosti, zmysel pre poriadok. Hodnoty ako zodpovednosť, férovosť a lojalita jej nie sú cudzie a pracovať v tíme jej robí radosť. Minimálne ročná prax v oblasti administratívy, prípadne skúsenosti s prácou v advokátskej kancelárii sú veľkou výhodou. Do našich interných procesov Ťa radi zaškolíme. Hľadáme uchádzača, ktorý má ukončenú strednú školu s maturitou alebo I. / II. stupeň vysokoškolského vzdelania. Angličtinu budeš pri práci používať, preto by si ju mala mať na úrovni B1. Netreba sa však báť, úroveň si vieš postupne zvyšovať a vždy sa vieš poradiť so skúsenejšími kolegami. Práca s počítačom bude tvoriť väčšinu tvojho pracovného času, Microsoft Outlook, Word, Powerpoint a Excel by si mala ovládať na užívateľskej úrovni. Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii? • príprava právnych analýz, stanovísk a rôznych druhov právnych dokumentov • príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie • pracovno-právna agenda • komunikácia s klientom Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore ekonómia, právo, bankovníctvo Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Microsoft Office - Pokročilý Compliance - Mierne pokročilý Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý Životopis spolu s motivačným listom zaslať na e-mailovú adresu viktoria.harcekova@, uchádzači budú následne pozvaní na osobný pohovor.
Pre našu realitnú kanceláriu hľadám právnika
Hľadáme externého právnika so znalosťami Realitného práva, Obchodného práva, Občianskeho práva pre vypracúvania rôznych typov zmlúv v súvislosti s činnosťou realitnej kancelárie. Kúpno-predajné, nájomné, rezervačné a iné. Predlohy širokého spektra zmlúv budú poskytnuté z Realitnej únie, ide skôr len o prispôsobenie niektorých bodov pre konkrétne prípady obchodov. Každá zmluva musí byť vypracovaná do 3 dní od zaslania podkladov k vypracovaniu. Platba za každú vypracovanú zmluvu osobitne - dohodou.
NÁSTROJÁR  JUNIOR/SENIOR - KECHNEC
Si šikovný absolvent strojárskej školy, alebo Nástrojár s praxou? Rozbehni kariéru V Kechneci a tvoja pracovná náplň bude: - Preventívna údržba nástrojov pre lis - Výroba náhradných komponentov potrebných pre výrobu - Vykonávanie pravidelného servisu nástrojov - Zodpovednosť za funkčnosť a dostupnosť dielov - Dokumentácia nástrojov a vykonávanej údržby - Návrhy na zvýšenie efektivity výroby - Práca na zmennosť (12ky) POŽIADAVKY: - SŠ vzdelanie s technickým zameraním - Prax ako kovoobrábač - veľkou výhodou, nie však podmienkou - Znalosť konštruovania nástrojov - Vedomosti v oblasti strojariny - Pokročilé čítanie výkresov - Ochota pracovať na zmeny MZDA: 1050- 1350 € - Garantovaný 13-ty plat - Ročný bonus vo výške mesačnej mzdy - Príplatky za prípadnú zmennosť (do výšky 120 eur) - Príspevok na dopravu podľa vzdialenosti do výšky 150 eur V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na mail
Opatrovanie deti
Hladam opatrovatelku pre 2 deti (4r a 7r), minimalne 2x do tyzdna od 16.30-19.00. Opatrovanie by prebiehalo u nas doma v Modranke. Idealne vyzdvihnutie v skole/skolke v Modranke (1 budova pre obe deti), prinesenie domov (cca 800 metrov od skolky - 10 min). Vyzdvihnutie prebieha medzi 16.00-16.30 a pockat na mna doma (idealne, nie je nevyhnutnost) do nejakej 18.30-19.30 podla dohody. Taktiez vypomoc extra pocas skolskych prazdnin, vikendov a necakanych situacii (zatvorenie skolky, atd.) Vsetko by sme sa osobne a dopred dohodli. V pripade zaujmu ma kontaktujte.
Operátor montáže - 3 zmeny
Hľadáme montážnikov do strojárskej výroby v okolí Nového Mesta nad Váhom - práca pre mužov - 3 zmeny - jednoduchá montáž - vizuálna kontrola - skladanie MZDA od 1200€, živnosť aj TPP pre viac info doprava zdarma
Medzinárodné obchodné zmluvy.
Právnik s dlhoročnou praxou v medzinárodnom obchode realizuje pre firmy a jednotlivcov tréningy zamerané na medzinárodné zmluvy, techniku medzinárodného obchodu a medzinárodný marketing formou dohody o vykonaní práce. Ďalej aj revízie a návrhy medzinárodných zmlúv v nemeckom a anglickom jazyku. Odmena podľa rozsahu dohodnutých činností. Kontakt na mail: ppd@