inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Právo, legislatíva

Právo, legislatíva - inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadám si prácu, prax
Som študentkou právnickej fakulty. Hľadám si možnosť praxe ale práce v rámci praxe v pravnickej, notárskej kancelárii. Uvítam akúkoľvek ponuku.
Zvárač/Lakovník s ubytovaním Ostrava
Máš skúsenosti so zváraním a máš platný jeden z preukazov CO2 (ZM-1,EN 135)? Si technický typ? Ovládaš výkresovú dokumentáciu? alebo Si skúsený lakovník s praxou na mokré striekanie? Striekal si veľké plochy vysokotlakom? Nemáš problém za prácou vycestovať? Si zodpovedný a spoľahlivý? Ak si na všetky otázky odpovedal "ÁNO" a momentálne si bez práce - neváhaj nás kontaktovať! Ponúkame prácu pre zváračov CO2 a zámočníkov v Ostrave. Výhodné platové podmienky a kariérny rast. Nástupný plat: Zvárač: od 250,-Kč/h netto - HPP od 320,-Kč/h - ŽL Lakovník: od 250,-Kč/h netto - HPP od 320,-Kč/h - ŽL Ak ťa ponuka zaujala - kontaktuj nás: praca@ Radi ti na všetko odpovieme.
Práca právnik
Hľadám si prácu ako podnikový právnik full time/part time. Anglicky jazyk ovládam aktívne.
Medzinárodné obchodné zmluvy.
Právnik s dlhoročnou praxou v medzinárodnom obchode realizuje pre firmy a jednotlivcov tréningy zamerané na medzinárodné zmluvy, techniku medzinárodného obchodu a medzinárodný marketing formou dohody o vykonaní práce. Ďalej aj revízie a návrhy medzinárodných zmlúv v nemeckom a anglickom jazyku. Odmena podľa rozsahu dohodnutých činností. Kontakt na mail: ppd@
Pre našu realitnú kanceláriu hľadám právnika
Hľadáme externého právnika so znalosťami Realitného práva, Obchodného práva, Občianskeho práva pre vypracúvania rôznych typov zmlúv v súvislosti s činnosťou realitnej kancelárie. Kúpno-predajné, nájomné, rezervačné a iné. Predlohy širokého spektra zmlúv budú poskytnuté z Realitnej únie, ide skôr len o prispôsobenie niektorých bodov pre konkrétne prípady obchodov. Každá zmluva musí byť vypracovaná do 3 dní od zaslania podkladov k vypracovaniu. Platba za každú vypracovanú zmluvu osobitne - dohodou.
Hľadám vedľajší úväzok
Hľadám vedľajší úväzok v právnej oblasti, ako právnik spoločnosti, alebo zamestnanec na dohodu. Dlhoročná prax v oblasti správy pohľadávok, realít, exekučných konaní. Odmena dohodou
inzercia, predaj, predám, bazár, Právo, legislatíva
1