Koordinátor nových zamestnancov Nemecko

Kategória: Management

Hľadáme motivovaných zamestnacov na nové projekty v Nemecku na pozíciu koordinátor zamestnancov. Nemecká pracovná zmluva priamo u zamestnávateľa - trvalý pracovný pomer.

Náplň práce: koordinácia nových zamestnancov na nových pracovných projektoch po celom Nemecku (väčšinou pracovníci do skladov, jednoduché práce), uvítanie slovenských pracovníkov, ich ubytovanie, predstavenie miesta výkonu práce, vysvetlenie náplne práce, používanie vstupných kariet a podobne, nastavenie pracovných zmien podľa potreby daného projektu a celková koordinácia a prehľad o stavoch pracovníkov na danom projekte, komunikácia so zamestnancami.

Pracovný čas: flexibilný-podľa dohody, mesačná mzda: od 1700eur v ČISTOM, služobné auto, telefón a ubytovanie.
Prvý mesiac bude koordinátor zaučený skúsenými pracovníkmi.

Požiadavky: komunikatívnosť, flexibilita, vodičský preukaz, nemecký jazyk na úrovni B2, príjemné vystupovanie, skúsenosť s koordinovaním zamestnancov je vítaná.

Nástup možný okamžite.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na praca@, radi Vás budeme spätne kontaktovať.

Viac pracovných ponúk na

S pozdravom