inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Management

Management - inzercia, predaj, predám, bazár

Zástupca riaditeľa - BA/Most pri Bratislave
Pre firmu s dlhoročnou podnikateľskou históriou v oblasti zdravotníctva obsadzujeme manažérsku pozíciu Zástupca riaditeľa. Firma má záujem naštartovať spoluprácu s človekom, ktorý bude pravou rukou pre majiteľov spoločnosti a pre riaditeľa spoločnosti. Náplň práce: Personálna a mzdová agenda – skúsenosti z práce s ľuďmi a organizácia práce sú výhodou. Ekonomická a finančná oblasť – nastavovanie procesov a efektívne riadenie financií Získavanie nových klientov a zabezpečovanie ich spokojnosti Finančné ohodnotenie: - ponuka je na živnosť, zam. pomer je možné si dohodnúť - fin. ohodnotenie 1000 eur/mesiac - k tomu zaujímavé a motivačné ohodnotenie vo forme % zo zisku – mesačné vyhodnocovanie a vyplácanie! Výšku % budeme komunikovať osobne na pohovore. Firma ponúka: - prácu v elegantnom a príjemnom prac. prostredí a je stabilný zamestnávateľ v oblasti zdravotníctva Kontaktujte nás na tel/WhatsApp: alebo na email Radi si s vami prejdeme podmienky spolupráce podrobnejšie. Ďakujeme vopred uchádzačom za záujem.
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Trenčiansky kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Trenčiansky kraj. Podmienky: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím (oblasť: Trenčiansky kraj, prípadne celé Slovensko, iné kraje)
Hľadám vedúceho obchodného tímu - Nitriansky kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Nitriansky kraj. Podmienky sú: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím. Oblasť: Nitriansky kraj, prípadne celé Slovensko, aj iné kraje.
Logistic Engineer - SIRAIL s.r.o.
Spoločnosť SIRAIL s.r.o. hľadá záujemcov o pozíciu *Logistic Engineer* Miesto práce: Prakovce Druh pracovného pomeru: Plný úväzok Termín nástupu: 11.2022 Mzdové podmienky: min.901€ brutto + bonusy + navýšenie mzdy na základe vzdelania v danej oblasti, alebo na základe množstva skúseností v danom odvetví Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: Administrácia skladového hospodárstva Zodpovednosti: Organizácia skladu Technické zabezpečenie skladového hospodárstva prostredníctvom IT skladového systému Viac info pri osobnom pohovore Zamestnanecké výhody: Flexibilné nastavenie pracovnej doby Víkendy + štátne sviatky voľno Stravné lístky v hodnote 4,80€ Pole pôsobenia spoločnosti: Vývoj a výroba káblových zväzkov do koľajových vozidiel, do lodí a medicínskych prístrojov Spoločnosť má preukázané know-how vo všetkých oblastiach elektrotechniky, výroby, testovania a montáže Požadované schopnosti: Stredoškolské vzdelanie Základná znalosť Angličtiny Preferované schopnosti: Skúsenosť s prácou v informačno-logistickom skladovom systéme V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na adrese: andrea.drajnova@
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Košický kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Košický kraj. Podmienky sú komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím. Oblasť: Košický kraj, prípadne celé Slovensko, iné kraje.
Vedúci pracovník v elektrovýrobe s nástupným bonusom 600€
Máš výborné manažérske a leaderské schopnosti? Vieš si samostatne riadiť pracovníkov vo výrobe? Chceš kariérne rásť a popri tom máš elektrikársku vyhlášku aspoň paragraf 21 a dohovoríš sa anglicky? Potom si tu správne! Pridaj sa k nám do tímu a podieľaj sa na rozvoji a napredovaní našej spoločnosti. Za odmenu budeme pretvárať tvoje sny a plány na skutočnosť. Náplň tvojej práce spočíva: -Riadenie a vedenie pracovníkov výroby -Priame zastupovanie manažéra výroby počas neprítomnosti so všetkými príslušnými zodpovednosťami a právomocami -Tvorba a dohľad nad plnením výrobného plánu a dodacích termínov, aktívna komunikácia s oddelením plánovania a logistiky -Prideľovanie práce a rozmiestňovanie pracovníkov na jednotlivé strediská, výkony, zmeny -Sledovanie a evidencia dochádzky podriadených pracovníkov -Hodnotenie pracovníkov -Tvorba, udržiavanie a spravovanie matice zručností -Spolupráca s oddelením kvality na riešení zákazníckych a materiálových reklamácií a inými oddeleniami spoločnosti -Spolupráca so zahraničným partnerom Operatívne zaisťovanie pomocných materiálov a nástrojového vybavenia i s náhradnými dielmi do výroby -Vykonávanie vhodného výberu, nákupu, inštalácie, správy, údržby, evidencie výrobného náradia a ESD zabezpečenia Tvoje zamestnanecké výhody a benefity: Nástupný bonus 600 € 13. plat Prítomnostný bonus Príspevok na cestovné Kvartálne odmeny Príplatky nad rámec Zákonníka prace Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku Každoročná valorizácia miezd Pracovná zmluva na TPP Perspektívny vývoj a rast spoločnosti Stravovanie vo vlastnej jedálni Príjemné pracovné prostredie a mnohé ďalšie Čo od teba požadujeme : Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore elektrotechnické Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Office - Pokročilý Elek.vyhláška § 21 Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti 3 Počet rokov praxe 5 Ak si sa tu našiel a pracovná pouka Ťa oslovila, neváhaj nás kontaktovať ihneď. Možno práve si to ty, ktorého uvítame v našom kolektíve. Výkon práce Nová Dubnica, okres Ilava
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Bratislavský kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Bratislavský kraj. Podmienkami sú komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... plat 3000+, zaškolím. Oblasť: Bratislavský kraj, prípadne celé Slovensko, iné kraje.
Využi svoju príležitosť
Študuješ marketing, management? Chceš podnikať? Si zodpovedný, komunikatívny, pracovitý? Volaj Pracovná príležitosť šitá na mieru Zarábaj, vzdelávaj sa, staň sa úspešným GA, SA, TT, NR, BA mzda dohodou (podľa tvojich možností)
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Banskobystrický kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Banskobystrický kraj. Podmienky sú komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím. Oblasť: Banskobystrický kraj, prípadne celé Slovensko, iné kraje...
Hľadáme manazera
Dobry den, hľadáme manažéra obchodných pobociek pre krajské mestá ZA, TN, BA, PP, KE, BJ. Podmienky: cieľavedomosť, kreativita a zodpovednosť.
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Trnavský kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Trnavský kraj. Podmienky: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím (oblasť: Trnavský kraj, prípadne celé Slovensko / iné kraje)
ŠPECIALISTA PRE STYK S KLIENTOM PO DOP. NEHODÁCH
Hľadáte prácu v serióznej spoločnosti, ktorá pôsobí viac rokov na Slovensku aaj Česku. Sme aktuálne jediná celoslovensky pôsobiaca spoločnosť na trhu v zastúpení špičkových advokátov a znalcov, ktorá serióznym prístupom pomáha ľudom po dopravných nehodách a úrazoch. Možnosť nadštandardných príjmov a flexibilný pracovný čas. Zázemie v úspešnom tíme. Pri výberovom procese uprednostňujeme komunikatívnych a samostatných uchádzačov. Výhodu majú manažéri, finanční poradcovia, zdrav. sestričky, policajti na dôchodku, hasiči,pracovníci odťahovej služby,obhliadkari, znalci. V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite profesný životopis na e-mailovú adresu: Vzhľadom na veľký záujem o regionálne zaradenie a už aj limitovaný počet špecialistov - budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí priložia stručný životopis. Lokalita: Slovensko, Česko Milada
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Prešovský kraj
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Prešovský kraj. Podmienky: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov... (plat 3000+), zaškolím. (oblasť: Prešovský kraj, prípadne celé Slovensko, aj iné kraje.)
Warehouse Teamleader - SIRAIL s.r.o.
Spoločnosť SIRAIL s.r.o. hľadá záujemcov o pozíciu *Warehouse Teamleader* Miesto práce: Prakovce Druh pracovného pomeru: Plný úväzok Termín nástupu: 11.2022 Mzdové podmienky: min.901€ brutto + bonusy + navýšenie mzdy na základe vzdelania v danej oblasti, alebo na základe množstva skúseností v danom odvetví Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: Administrácia skladového hospodárstva Zodpovednosti: Manažment ľudských zdrojov v oddelení skladu Organizácia skladu a skladová administratíva Viac info pri osobnom pohovore Zamestnanecké výhody: 2 zmenná prevádzka Víkendy + štátne sviatky voľno Výkonnostný bonus Stravné lístky v hodnote 4,80€ Pole pôsobenia spoločnosti: Vývoj a výroba káblových zväzkov do koľajových vozidiel, do lodí a medicínskych prístrojov Spoločnosť má preukázané know-how vo všetkých oblastiach elektrotechniky, výroby, testovania a montáže Požadované schopnosti: Stredoškolské vzdelanie Základná znalosť Angličtiny Preferované schopnosti: Skúsenosť s prácou v informačno-logistickom skladovom systéme V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na adrese: andrea.drajnova@
Hľadám vedúceho obchodného tímu
Hľadám vedúceho obchodného tímu pre Žilinský kraj. Podmienky sú: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ideálne prax v obchodnom styku/predaji služieb alebo produktov. Plat je 3000+, kompletne zaškolím (oblasť: Žilinský kraj, prípadne iné kraje).
Manažér plánovania a logistiky s nástupným bonusom 600€
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Zodpovednosť za riadenie a optimalizáciu procesov plánovania a logistiky Organizácia činností a vedenie tímu plánovania a logistiky Aktívna komunikácia so zahraničnými zákazníkmi, s výrobou a inými oddeleniami s cieľom splniť požiadavky zákazníka na včasné dodanie výrobkov Sledovanie objemu objednávok a plánov s cieľom pokrytia interných kapacít Sledovanie rozpracovanosti, pokrytia materiálom a zabezpečovanie plynulosti toku výrobkov Tvorba kapacitných prepočtov, analýz a výhľadov na nadchádzajúce obdobia Spolupráca s nákupom pri vyhodnocovaní materiálového pokrytia Vyhodnocovanie stanovených cieľov, ukazovateľov, reporting vrátane trendov Vyhodnocovanie spokojnosti zákazníka Využívanie a implementácia moderných nástrojov plánovania a logistických metód, projekty zlepšovania Zamestnanecké výhody, benefity Nástupný bonus 600 € 13. plat Prítomnostný bonus Príspevok na cestovné Kvartálne odmeny Príplatky nad rámec Zákonníka prace Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku Každoročná valorizácia miezd Pracovná zmluva do kmeňového stavu Perspektívny vývoj a rast spoločnosti Stravovanie vo vlastnej jedálni Príjemné pracovné prostredie a mnohé ďalšie Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore logistika, elektrotechnika, strojárstvo, ekonómia Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Office - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Microsoft Power BI - Základy Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti 4 Počet rokov praxe 5 Osobnostné predpoklady a zručnosti -dobré komunikačné a prezentačné zručnosti -analytické a logické myslenie -skúsenosti so spracovaním, analýzou a vyhodnocovaním veľkých dátových súborov -skúsenosti v oblasti plánovania a logistiky -samostatnosť -komunikatívnosť -zodpovednosť Plat bude závisieť od skúsenosti kandidáta, min.nástupný je však 2 000€
Assistant of General Manager - SIRAIL s.r.o.
Spoločnosť SIRAIL s.r.o. hľadá záujemcov o pozíciu *Assisstant of General Manager* Miesto práce: Prakovce Druh pracovného pomeru: Plný úväzok Mzdové podmienky: min.910€ brutto + bonusy + navýšenie mzdy na základe vzdelania v danej oblasti, alebo na základe množstva skúseností v danom odvetví Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: Administratíva rôznych odvetví Zodpovednosti: Všeobecná zdpovednosť za úlohy stanovené Generálnym manažérom Sprostredkovanie komunikácie medzi GM a zamestnancami Spracovávanie dochádzky a ďalšia HR administratívna Súčinnosť s účtovnym oddelením Viac info pri osobnom pohovore Zamestnanecké výhody: Flexibilné nastavenie pracovnej doby Víkendy + štátne sviatky voľno Stravné lístky v hodnote 4,80€ Pole pôsobenia spoločnosti: Vývoj a výroba káblových zväzkov do koľajových vozidiel, do lodí a medicínskych prístrojov Spoločnosť má preukázané know-how vo všetkých oblastiach elektrotechniky, výroby, testovania a montáže Požadované schopnosti: Stredoškolské vzdelanie s maturitou, preferované Vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa Nutná znalosť Angličtiny, znalosť Francúzskeho jazyka je veľkým plusom Znalosť a skúsenosti práce s MS Office Preferované schopnosti: Skúsenosť s prácou v odbore ľudských zdrojov V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na adrese: andrea.drajnova@
Manažér gastro prevádzky 1400€ v čistom
Do prevádzky fast foodu v OC, hľadáme spoľahlivého, komunikatívneho človeka na pozíciu vedúceho. Lukratívne finančne ohodnotenie, za ktoré požadujeme seriózny prístup a adekvátne pracovné nasadenie. Vhodné aj pre absolventov, kompletné zaškolenie samozrejmosťou. Budeme radi ak pošlete Vaše CV na mail caufoodnitra@ Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.
Hľadám si prácu
Mám vyštudovaný odbor Manažment verejnej správy, Prešovská univerzita v Prešove, neskôr doplnené o učiteľstvo MAT/FYZ/INF v PU v Prešove. Hľadám si seriózne zamestnanie, ktoré naplní moje očakávania.
Vedúci skupiny
Vedúci skupiny: Hľadáme zodpovedného, flexibilného človeka s príjemným vystupovaním, dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami. Je potrebné mať vodičský preukaz a vlastné auto! Náplň práce: Komplexné riadenie skupiny anketárov - vedenie anketárov na zverených úsekoch a plánovanie ich nasadenia. V prípade potreby ich aj zastúpiť. Práca si vyžaduje cestovanie + vozenie ľudí v rámci vopred dohodnutých miest. Je potrebné byť k dispozícii PON-PIA v čase 16:30/17:00-20:00, ostatok dňa je flexibilný. Ostatné náležitosti k práci vysvetlíme. Práca možná aj na dohodu. Plat: až 1000€/mesačne. Pred nástupom je nutné absolvovať pohovor! V prípade záujmu pošlite svoj životopis na opener@
inzercia, predaj, predám, bazár, Management
12