inzercia, predaj, predám, bazár

Lesný pracovník - 1850 EUR/mesiac, práca v cudzine (ČR)

Kategória: Remeselné práce

Možnost práce za nadstandardní peníze v České Republice včetně ubytování.
Hledáme zaměstnance na pozici Lesní pracovník
Co nabízíme:
Mzda po zaučení: 1500-1800 EUR
Ubytování zdarma
Zajímavá práce

Co očekáváme:
Pracovitost
Manuální zručnost
Spolehlivost

Co budete dělat:
Sadba nových stromků
Práce s křovinořezem
Práce s vrtákem

Nástup možný ihned včetně ubytování.

Více informací na telefonním čísle
Lesný pracovník - 1850 EUR/mesiac, práca v cudzine (ČR)
Podobné inzeráty
Elektrikári, Nemecko
Relia Group Slovakia 28.00€/hod. celé Nemecko Elektrotechnika a energetika Živnosť Informácie Ponuka práce pre elektrikárov na elektroinštalácie výrobných a spracovateľských iniek. Pracujeme na celom území Nemecka. Nástup možný po dohode ihneď, v prípade spokojnosti práca dlhodobá. Jeden v partiii nutný NJ. Pracuje sa 50-55 hodín týždenne. Ubytovanie zabezpečené, hradí pracovník. Splatnosť FA do 14 dní. Náplň práce ťahanie káblov zapájanie rozvádzačov práca podľa výkresov Čo ti vo firme ponúkame? možnosť dlhodobej spolupráce práca 50-55 hodín týždenne možné zálohy zabezpečené ubytovanie (hradí pracovník) Požadujeme zručnosť prax samostatná práca NJ výhodou
Elektrikári, Nemecko (české pohraničie)
Ponuka práce pre dvojicu elektrikárov blízko CZ hraníc. Relia Group Slovakia 28.00€/hod. Passau, Nemecko Elektrotechnika a energetika Živnosť Informácie Ponuka práce pre elektrikárov na elektroinštalácie v priemyselnej hale + linke. Hľadáme dvoch elektrikárov na ťahanie novej elektroinštalácie podľa výkresov, zapájanie rozvádzačov, ovládacích panelov a pod. Nástup KW 9, trvanie do cca augusta. Jeden vo dvojici nutný NJ. Pracuje sa 55 hodín týždenne. Ubytovanie zabezpečené, hradí pracovník. Splatnosť FA do 14 dní. Náplň práce ťahanie káblov zapájanie rozvádzačov práca podľa výkresov Čo ti vo firme ponúkame? možnosť dlhodobej spolupráce práca 55 hodín týždenne možné zálohy zabezpečené ubytovanie (hradí pracovník) Požadujeme zručnosť prax samostatná práca NJ jeden vo dvojici
Práca pre 1 MAG zvárača NEMECKO od 13.2. - živnosť
Ponukame pracu pre 1 MAG 135 zvaraca na zivnost od pondelka 13.2. (pripadne neskor) do Nemecka, mesto 79341 Kenzingen, pracovnik by sa mal dohovorit po nemecky, zvaraju sa o.i. ocelove konstrukcie – 4mm ocelovy plech privareny k nosniku U120 a 8mm bocne plechy, nerez, aj hlinik (zvara sa aj TIG) a robia sa aj zamocnicke prace, pracovnik by mal ovladat ohybacie masiny, treba vediet citat plany. Pracuje sa okolo 50h, praca v hale, hodinovka 22eur, ubytovanie je hradene. FachPersonal SK
Práca pre 2 MAG zváračov NEMECKO od 6.3. - živnosť
Ponukame pracu pre 2 MAG 135 zvaracov na zivnost od pondelka 6.3. (pripadne neskor) do Nemecka, mesto 79341 Kenzingen, pracovnik by sa mal dohovorit po nemecky, zvaraju sa o.i. ocelove konstrukcie – 4mm ocelovy plech privareny k nosniku U120 a 8mm bocne plechy, nerez, aj hlinik (zvara sa aj TIG) a robia sa aj zamocnicke prace, pracovnik by mal ovladat ohybacie masiny, treba vediet citat plany. Pracuje sa okolo 50h, praca v hale, hodinovka 22eur, ubytovanie je hradene. FachPersonal SK
Elektrikári, Nemecko, Bonn
Relia Group Slovakia 28.00€/hod. Bonn, Nemecko Elektrotechnika a energetika Informácie Ponuka práce pre elektrikárov na projekt blízko mesta Bonn. Nástup v pondelok 08.05. do práce (07.05 ubytovanie). Pri spokojnosti sa jedná o dlhodobú spoluprácu na projketoch v GER/AT. Pracuje sa hlavne na rozvádzačoch, podľa výkresov. Ubytovanie zabezpečené, hradí pracovník (dohoda). Splatnosť FA 30/15. Náplň práce príprava materiálu zapájanie rozvádzačov kabeláž linky zapájanie ovládacích panelov, motorov a pod. práca podľa výkresov Čo ti vo firme ponúkame? možnosť dlhodobej spolupráce práca 45 hodín týždenne možné zálohy po odpracovanom týždni zabezpečené ubytovanie (hradí pracovník/dohoda) zabezpečené náradie Požadujeme zručnosť prax NJ aspoň pracovná úroveň
Pomocný pracovník vo výrobe /tesár/ - Nemecko
Do štvorčlennej partie hľadáme pomocníka do výroby v Nemecku pracuje s a vo dvojici. Pracovník musí mať chuť pracovať, učiť a sa nové veci. Aspoň minimálna prax s drevom. Miesto výkonu práce: Nemecko (v okolí Hannoveru a Dortmundu) Mzda: 16€/h + zabezpečené a hradené ubytovanie prvý turnus skúšobná doba 15€/h Podmienky: - práca na ŽIVNOSŤ - potrebné vlastné základné náradie - prepravu do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám alebo jednotlivé skupiny na vlastné náklady Výhody: - zabezpečené a hradené ubytovanie - dlhodobá spolupráca - pravidelné úhrady faktúr - možnosť vystavovania faktúr za vás - možnosť vedenia vášho účtovníctva a vybavovanie iných náležitosti pri živnosti - možnosť zálohy po odpracovaní prvých troch dní - možnosť poskytnúť firemné vozidlo Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní. Turnusy: 3/1, 4/1 alebo dohodu. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo pošlite e-mail s krátkym životopisom. Nezabudnite uviesť telefónne číslo. Pre viac informácií kontaktujte: tel.č.: alebo (PO-PIA 8:00-16:00) e-mail: praca@ Tešíme sa na spoluprácu!