inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Remeselné práce

Remeselné práce - inzercia, predaj, predám, bazár

Elektrikári Nemecko Aitrach od 9.1.2023
Hľadáme tím elektrikárov na projekt do mesta Aitrach, budú sa robiť nočné smeny od 16.00-4.00. Potrebná je 1x nemčina a u jedného preukaz na VZV. - zamestnanecký bonus 300€ po odpracovaní 3 mesiacov - možnosť práce na slovenskú zmluvu alebo na živnosť - ubytovanie zabezpečené aj hradené
Práca  v Nemecku - Zvárači
Práca v Nemecku – Do pracovného pomeru/ živnosť prijmeme partiu šikovných 4 zváračov MAG a 2 pomocných zváračov ( predpripravník). Výkon práce je v Nemecku Mesto COESFELD. Mzda od 2000,- eur do 3000,-eur. Práca je na 9 mesiacov. Ubytovanie zabezpečené. Nástup možný ihneď. Podmienka: znalosť nemeckého jazyka u jedného pracovníka z partie. Pre viac informácii nás kontaktuje na wrapeu.sro@,
Rremeselné práce / Hodinový manžel
Dobrý deň , ponúkam elektrikárske práce - vodárenské práce , obkladačské práce ,opravy hodinového manžela. Ponúkam svoju šikovnosť v remeselných prácach, ktoré ma naozaj bavia. Hobby sa stalo mojou prácou. napr.: Inštalácie vstavaných spotrebičov - el.prípojky, prívod / odpad pre vodu Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať a opýtať sa čo potrebujete urobiť/opraviť.
Elektrikár - Rozvádzače -  Nemecko - 60 km od Chebu.
Hľadáme Elektrikárov, i dvojice, do výroby rozvádzačov, na výkon práce v Nemecku v meste Marktleugast. Vzdialené 60 Km od mesta Aš alebo Cheb v ČR. Mzda: 2 600,-€ / netto Práca na hlavný Pracovný pomer/Zmluvu (HPP) v českej firme. - mzda: 14,-€ / hod. brutto - dieta: 45,-€ / pracovný deň ( Arbeitstag ) - mesačná mzda: 2.600,-€/netto + podľa počtu odpracovaných hodín Možnost týždenných záloh do výšky 200,-€ po odpracovaní prvého týždňa. Ubytovanie zabezpečené. Termín nástupu do práce: 09.01.2023 Obsadzovaná pracovná pozícia: Elektrikár, prax vo výrobe rozvádzačov Požiadavky: - vzdelanie v odbore Elektro - prax v odbore - vodičský preukaz a auto - ochota cestovať - slovná zásoba pracovných pojmov pre komunikáciu na pracovisku - základné náradie a pracovné oblečenie Skúsenosti v nemecky hovoriacich krajinách a praxou v odbore výhodou. Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na cv@, alebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle:
Skladník - práce v DE - 60 km od Chebu.
Hľadáme Skladníka s dobrou nemčinou, na výkon práce v Nemecku v meste Marktleugast, 60 Km od Ašu alebo od Chebu. Mzda: 2 600,-€ / netto Práca na hlavný Pracovný pomer/zmluvu (HPP) v českej firme. - mzda: 14,-€ / hod. brutto - dieta: 45,-€ / pracovný deň / ( Arbeitstag ) - mesačná mzda: 2.600,-€/netto + podľa počtu odpracovaných hodín Možnosť týždenných záloh vo výške 200,-€ po odpracovaní prvého týždňa. Ubytovanie zabezpečené. Termín nástupu do práce: 09.01.2023 Obsadzovaná pracovná pozícia: Skladník, prax na danej pozícii Požiadavky: - znalosť práce na PC - Excel, Word - skúsenosti s prácou na VZV + osvedčenie na prácu s VZV - prax v odbore - vodičský preukaz a automobil - ochota cestovať - slovná zásoba pracovných pojmov pre komunikáciu na pracovisku - skúsenosti v nemecky hovoriacich krajinách a prax potrebná. Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na cv@, alebo nás kontaktujte telefonicky.
MONTÉR - NEMECKO
Ponuka práce pre montérov do Nemecka. Náplň práce - montáž sendvičových panelov. Nástup možný od 05.12.2022 Miesto výkonu práce - Frankfurt nad Mohanom. Pracovná doba - 10 hod./denne po - so. Druh pracovného pomeru - SZČO (živnosť) Cena práce - 19€/hod. Splatnosť faktúr 15 dní. Ubytovanie zabezpečené aj plne hradené. Hľadáme záujemcov na dlhodobú spoluprácu! Ďakujeme.
Ponukam
Dobrý deň Ponukam elektro-inštaláčne práce za rozumnú cenu Ponúka: ????Bezplatnú obhliadku a cenovú ponuku ????Komplet bytovú elektroinštaláciu -vysekanie dražok,osadenie krabíc, natahanie káblov,zapojenie zásuviek, vypínačov ????Montáž svietidiel ????Kompletné elektroinštalácie ☎️ V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.cisle ????
Elektrikári Rakúsko
Pre rakúskeho zamestnávateľa hľadáme elektrikárov, aj celé partie elektrikárov. Práca je na Rakúsku pracovnú zmluvu Ak máte záujem o túto prácu zašlite životopis na info@ Mali by vedieť samostatne pracovať. Znalosť nemčiny minimálne na úrovni dorozumenia. Náplň práce: práce na stavbách celé Rakúsko Mzda: 14,20€/hod. + 0,92€/hod. montážny príplatok a mzda sa každý rok upravuje. Diéty : 26,40 € / odpracovaný deň Ubytovanie: hradené / odpracovaný deň Benefity: -príspevok na ubytovanie 15€/deň -rakúska pracovná zmluva, -13., 14., plat, -práca nadčas v bežné dni + 50% /hod. V prípade záujmu nás kontaktujte na mail: info@ alebo telefonicky na: +43 7
lakovník, prípravár, renovácie ,veterány
Do malého týmu hľadáme skúseného borca v oblasti autolakovníctva, pracanta s chuťou a trpezlivosťou pre detalnú prácu . Verím že ešte nevymreli. Ak máš chuť skúsiť niečo nové, prídi sa ukázať . Venujeme sa hlavne lakovaniu veteránov. Hľadáme prípravára pod finálny lak, pomocné renovačné práce, do trvalého prac. pomeru alebo na príležitostné brigády. Výška odmeny závisí od tvojej šikovnosti a chuti na sebe pracovať.
Zámková dlažba a murované ploty
Robíme zámkové dlažby a murované ploty v okolí BB. Kvalita a rýchlosť. Nástup do 5 dni
Príležitostná montáž stavebnicových schodov - západ SR a ČR
Hľadáme jednotlivcov alebo zohranú dvojicu na montáž stavebnicových schodov na západnom a strednom Slovensku a v ČR. Jedná sa o skladačky podľa návodu, nie je potrebná prax, ale zručnosť, firma vám dá podporu. Pred každou montážou si prejdeme návrhnuté schodisko a postup. Plne sa môžete spoľahnúť na našu podporu a v prípade potreby pomoc počas celej doby montáže. Montáž schodiska je v rozsahu od 5 - 10 hod. Sám si volíte termín montáže podľa dohody so zákazníkom. Požiadavky: - Práca na Živnosť - Vlastné náradie (základná výbava - vŕtačka, AKU skrutkovač, uhlová brúska, kotúčová píla, sada kľúčov, vodováha...) - Vlastné auto - Cena za montáž schodov sa pohybuje od 200 EUR (pri dvojici je to 100 EUR/osobu) + paušálne náhrady za ubehnuté km. Sme importérom schodov z Talianska, Nemecka a Rakúska. Web:
Montážne Prace
Hľadám partiu stolárov na montážne Prace . Jedna sa o zariadenie interiérov do hotelov , práca je na 5 týždňov , treba vlastne auto a náradie tiež . Ubytovanie hradené
Ponúkam prácu hodinového Manžela.
Dobrý deň, ako hodinový manžel ponúkame služby všetkého druhu. Od kosenia trávy až po skladanie nábytku. Vykonávame drobné murárske, inštalatérske a elektrikárske práce. Radi vám pomôžeme s čím budete chcieť. Ponúkame pomoc pri sťahovaní, maľovaní, vypratávaní bytových aj nebytových priestorov.
Schaubau
Firma Schaubau ponúka šalovanie stropov stieň realizáciu platne na rodinné domy schody
montaz nabytku ,stolarske prace
ponukam montaz nabytku,kuchynskych liniek,obyvaciek ,spalni,opravy nabytku,calunnenie,vyrez a osadenie drezu,renovacie,osadenie elektrospotrebycov do kuch.linky,vycentrovanie elektrospotrebyca vstavane chladnicky,umyvacky,pracky,vyrez a osadenie varnej platne,to vsetko po dohode so zakaznikom
Inštalatér , montér vzduchotechniky
Ponúkam prácu v Rakúsku na rakúsku pracovnú zmluvu . Odvody,dovolenka ,13,14 plat, ubytovanie hradené firmov, príspevok na cestu.Naradie ( po dohode) pracovné oblečenie. Práca je možná v celom Rakúsku viac po dohode. Práca je pre instalaterov monterov voda kúrenie chladenie klimatizácie kanalizácie alebo monter vzduchotechniky . vyučený v odbore ale není to podmienkou, vytane sú dvojice majster + pomocník . Plat 12€/hod brutto 0,92€ Montagezulage brutto/hodina + 26,40€ netto diéty,Auslöse/deň Mzda sa odvíja od skúsených začína od 12€+0,92€-> 12,65€+0,92€ -> 14,20€+0,92€ Montagezaluge 0,92€ Nemecký jazyk na úrovni dohovoriť sa aspoň jeden z dvojice. kurty.miso1989@ hovor v slovenčine
Hľadám vedúceho, kolegu do Rakúska (EZ/CHKTZ)
Hľadám práce na elektrických zariadeniach alebo ná elektrických zariadeniach chladiarenských-tepelné čerpadla (plátne F-plyny II, elektrotechnicka vyhláška -22). Prax v oprave plošných spojov. Nemčina začiatočna, dobrý anglický, výborný taliansky. Živnosť, základné náradie. Veľké tímy, veľké firmy a pracovné agentúry mimo zaujímu.
Kovovyroba SVAROGG Bratislava
Zvaranie obrabanie kovov + povrchova uprava : brany, ploty , zabradlia, schodiska , atd. Od obhliadky, cez kalkulaciu az po realizaciu .
Hľadáme montérov na výstavbu montovaných garáží
Do nášho tímu hľadáme šikovných a serióznych živnostníkov (aj partie) na výstavbu montovaných garáží s kovovou konštrukciou. Práca je len na ŽIVNOSŤ! Požiadavky: Skúsenosti s montážou oceľových konštrukcií Ochota cestovať po Slovensku (inštalácia s prenocovaním) Samostatná práca Vodičský preukaz - aktívny vodič výhodou Zručnosť Flexibilita Skúsenosti v stavebníctve, zámočníctve sú výhodou Benefity: Ubytovanie plne hradené. Jazdí sa firemnými autami. Pravidelná úhrada faktúr. Plat - dohodou V prípade , ak nás kontaktujete emailom, uvedte telefonický kontakt pre rýchlejšiu komunikáciu.
Hľadám šikovného pomocníka
Hľadám šikovného pomocníka na práce okolo dvora (kosenie trávy, maliarske práce, príprava dreva a pod.) Miesto výkonu Cabaj - Čápor, okres Nitra Plat: bližšie info na tel. Tel.
inzercia, predaj, predám, bazár, Remeselné práce
12345 .. 32