inzercia, predaj, predám, bazár

Manažér údržby Brezno a okolie

Kategória: Servis a služby

Hľadáme manažéra údržby ako posilnenie tímu v lokalite Krpáčovo, Tále, Bystrá, Trangoška prípadne Polomka na celoročnú technickú údržbu ubytovacích zariadení.
Podmienky
- Auto
- Slušné technické znalosti bežnej údržby budov
- Časová flexibilita
- Bydlisko do 20 min od Bystrej
- Vlastná iniciatíva vylepšení vítaná
- Živnosť výhodou

Ponúkame výhodné platové podmienky, bonusy podľa hospodárskych výsledkov a spokojnosti hostí, benefity ubytovania v portfóliu ubytovacích zariadení.

Prosíme správu na peter.ocovan@ alebo volať na Peter Očovan
Manažér údržby Brezno a okolie
Podobné inzeráty
TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Náplň práce: - zabezpečenie bežnej údržby a kontroly technických zariadení, vedenie dokumentácie, - príprava technických zariadení a materiálu na realizáciu prác na zákazke, - práca v sklade, rozvoz materiálu a tovaru, - zabezpečenie čistiacich a upratovacích prác, - zabezpečenie letnej údržby zelene, - zabezpečenie zimnej údržby starostlivosť o komunikácie, - súčinnosť s firemnými strediskami a zabezpečenie prác podľa ich potrieb
Technik údržby
Ponuka práce: Technik údržby Miesto práce: Aquapark Lipany, Moyzesova 1510, Lipany Predpokladaný termín nástupu: 01.04.2023 Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu, živnosť (brigády) Mzdové podmienky: od 1 100 € (brutto), po skúšobnej dobe navýšenie minimálne 10% Informácie o pracovnom mieste Náplň práce Údržba na dennej báze pondelok – nedeľa 12 hodín/deň – dlhý a krátky týždeň. Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu. Vykonávanie preventívnej údržby technologických zariadení, vedenie prevádzkovej dokumentácie. Evidencia porúch a spotreby náhradných dielov. Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov. Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení. Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.). Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení. Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci). Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám. Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení. Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi. Vykonávanie drobných stavebných úprav, úprav terénu a spevnených plôch. Zamestnanecké výhody, benefity Práca v novootvorenom Aquaparku s mladým kolektívom. Poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty, príspevok na stravu, voľný vstup do Aquaparku. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 20.02.2023 Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor Požiadavky na zamestnanca Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie Úplné stredné odborné vzdelanie Úplné stredné všeobecné vzdelanie Vyššie odborné vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Práca s PC – základy (e-mail, excel, word) Vodičský preukaz: skupina B Prax v obore je vítaná. Kontakt: Životopis s fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať na e-mail:praca@
Manažér upratovacieho tímu - Írsko. Ubytovanie aj strava.
Hľadáme energického človeka, s výbornými organizačnými schopnosťami, ktorý má skúsenosť s riadením stredne veľkého tímu upratovacích služieb. Náplň práce zahŕňa: - riadenie a organizácia upratovacích služieb v dvoch prevádzkach (vzdialených od seba 10 minút), - plná zodpovednosť za nábor, riadenie, školenie a motivovanie upratovacieho tímu, - zabezpečenie včasného dokončenia upratovacích prác na vysokej úrovni, - dohľad nad upratovacím tímom a plnenie vlastných upratovacích úloh, - zabezpečenie včasných riešení otázok a problémov a dodržiavanie správnych postupov, - zodpovednosť a dôslednosť pri vykonávaní úloh, - schopnosť zaskočiť za kolegu v prípade choroby/dovolenky. Ponúkaný plat záleží od skúseností. Výplata každý týždeň. Pracovný úväzok je 40/50 hodín týždenne. Do úvahy budú braní iba uchádzači s aspoň 2-3 ročnými skúsenosťami ako manažér upratovania/supervízor. Osobnostné predpoklady a zručnosti - zorganizovaný a energický človek s dobrým time managementom a organizačnými schopnosťami - skúsenosť s vedením ľudí (stredne veľký tím) - zmysel pre poriadok - flexibilita - angličtina na komunikatívnej úrovni - dobré komunikačné schopnosti - tímový duch - bezúhonnosť Zamestnanecké výhody, benefity - írska pracovná zmluva (nie práca na živnosť) - výplata každý týždeň - pravidelná letecká linka (Ryanair) Košice/Bratislava - Dublin - 20 dní dovolenky + 10 dní platených bank holidays - ubytovanie v rodinnom dome/apartmáne s vlastnou izbou - bývaš a pracuješ blízko najkrajších pobreží v Írsku - podpora počas celého procesu a umiestnenia - pomôžeme ti s vycestovaním - pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie - dlhodobé a stabilné zamestnanie (práca je ponúkaná na min. 6 - 12 mesiacov) - u nás neplatíš žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky Informácie o výberovom konaní Ak ťa táto ponuka zaujala pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku na e-mail: jwallnerova@
PRÁCA V HERNI KRUPIÉR / KRUPIÉRKA BREZNO - STARBAR
PRÁCA V HERNI KRUPIÉR / KRUPIÉRKA BREZNO - STARBAR Dobrý deň, naša spoločnosť hľadá do trvalého pracovného pomeru krupiéra alebo krupiérku - stály dohľad herne v meste Brezno na Chalupkovej ulici herňa ***STAR-BAR*** Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním exkluzívnych herní. Nástup a zaučenie možné ihneď !!! ***Výhodné platobné podmienky*** ***Odmeňovanie podľa tržieb*** Náplň práce: -obsluha zákazníkov,- práca s hotovosťou,- práca na smeny,- práca v nočných hodinách,- Potrebný zdravotný preukaz. Ďalšie bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore. Životopis nám posielajte na belagiopp@ Meno: Mirrage, s.r.o. Telefon: E-mail: belagiopp@ Cena: 650 EUR v čistom plus odmeny podľa tržieb
Manažér správy byt.domu -správca
Prijmeme zamestnanca do stáleho PP. Náplň práce: prenájom a správa bytov, zabezpečenie opráv, údržby, revízii, dodávateľských prác, administratívne práce, RZE a iné. Požiadavky: min. stredoškolské vzdelanie, VŠ /staveb., stroj./, práca s počítačom, vodičský preukaz, uchádzač len priamo z Humenného. Nástupný plat 1200€, po zaučení a dobrých výsledkoch navýšenie platu. Životopis posielajte na e-mail. Termín výber. konania oznámime uchádzačom splňajúcich kritéria. Kontakt: CHEMINVEST,a.s.- Humenné, Oblasť pôsobenia: Prenájom bytov a NP, E-mail: cheminvest.as@
Manažér správy byt.domu -správca
Prijmeme zamestnankyňu do PP. Náplň práce: prenájom a správa bytov, zabezpečenie opráv, údržby, revízii, dodávateľských prác, cca 50% sú administratívne práce, RZE a iné. Požiadavky: min. stredoškolské vzdelanie, VŠ /staveb., stroj./, práca s počítačom, vodičský preukaz, uchádzač len priamo z Humenného. Nástupný plat 1200€, po zaučení a dobrých výsledkoch navýšenie platu. Životopis posielajte na e-mail. Termín výber. konania oznámime uchádzačom splňajúcich kritéria. Kontakt: CHEMINVEST,a.s.- Humenné, Oblasť pôsobenia: Prenájom bytov a NP, E-mail: cheminvest.as@