Nemecko - Automechanik v autorizovanom servise Opel,od 20€/h

Kategória: Remeselné práce

Hľadáme 2 zodpovedných a šikovných automechanikov pre nášho partnera v Nemecku, ide o autorizovaný servis Opel

Druh pracovného pomeru
živnosť

Mzdové podmienky
Automechanik - od 20€ -22€/hodina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Servisné prehliadky a údržba
- Olejový servis
- Výmena brzdových segmentov a obložení
- Diagnostika všetkých značiek vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity
- hradené a zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na kandidáta
- SŠ vzdelanie
- vyučený automechanik s praxou
- manuálne a technicky zručný
- pracovná nemčina alebo angličtina