OC Eurovea

Kategória: Pohostinstvá a ubytovanie

Pomocný kuchár krátky/dlhý, pracovná doba 7-21 OC Eurovea

Hľadáme Pomocného kuchára na krátky/dlhý týždeň, pracovná doba 7-21 OC Eurovea
* Hlavná náplň:
* Príprava denného menu a stálej ponuky
* Príprava a spracovanie mäsa
* Kontrola vydávaných jedál
* Kontrola stavu zásob, objednávanie tovaru
* Čistota a poriadok na pracovisku
* Dodržiavanie noriem HACCP

* Pracovná doba krátky/dlhý týždeň.
Plat: 1200€-1300€ v čistom/mesiac
+ zaujímavé prémie ohodnotené podľa tržieb a bonusy, po dohode preplatenie dovolenky, výrazné zamestnanecké zľavy a iné.

Nástup možný ihneď.
Požadujeme:
spoľahlivosť, pracovitosť, dochvíľnosť, čestnosť požadujeme aj ponúkame.

Stručná charakteristika spoločnosti:
* Spoločnosť má viacero FastFood prevádzok Koliba v nákupných centrách zameraných na tradičnú slovenskú kuchyňu a catering v Bratislave, ktorá má okruh svojich verných a spokojných zákazníkov.

Koliba je tradičná domáca slovenská kuchyňa pre celú rodinu.
Jedlá varíme podľa starých domácich receptúr.
Každý deň ponúkame čerstvé polievky, denné menu a stálu ponuku jedál z čerstvých surovín od slovenských dodávateľov.
Koliba je miesto kde sa najedia malí aj veľkí.

Volajte len vážny záujemcovia, ktorý máte chuť pracovať a dlhodobo sa podieľať na kvalitnej slovenskej kuchyni.
OC Eurovea