inzercia, predaj, predám, bazár

Pastier a krmič

Kategória: Poľnohospodárstvo

Ponúkam prácu pastier a krmič nástup ihneď miesto Plešivec
Pastier a krmič
Podobné inzeráty
Kydač/krmič
PD Horné Obdokovce príjme zodpovedného pracovníka na pozíciu kydač/krmič.Pracovný čas od 5-00 do 16-00. Vodičský preukaz T nutnosť. Práca s nakladačom,unc,kŕmny voz. Min.plat brutto 1150€.
Ošetřovatel skotu - krmič
Přijmeme zaměstnance na pozici ošetřovatel skotu - krmič. Jedná se o práci v chovu masného skotu (poklud, stlaní, vyhrnování hnoje apod., práce na pastvinách - hrazení pastvin, dovoz vody/krmení). Požadujeme ŘP B,T, bezúhonost, nekuřák. Nabízíme příspěvek na stravování, ubytování. Plat dohodou. Česká Republika - okres Přerov.
Krmič/ práca s UNC
PPD Rybany, okres Bánovce nad Bebravou príjme zamestnanca na pozíciu krmič alebo na prácu s UNC nakladačom. Mzda 1000e + mesačné a ročné odmeny. Viac info na tel.č.
DOJIČ/DOJIČKA/KŔMIČ/STAJNÍK
Naše Poľnohospodárske družstvo Krásin so sídlom v obci Dolná Súča hľadá ľudí na 2 pracovné pozície: DOJIČ/KA KRÁV - práce pri dojení kráv, ošetrovaní teliat, čistiace a dezinfekčné práce, delené pracovné zmeny, to znamená že sa dojí skoro ráno 1x a poobede 2x. Základná mzda v hrubom : 5,20/hod. + príplatky, ubytovanie zabezpečíme. KŔMIČ/STAJNÍK - riadenie traktora, univerzálneho nakladača, ťahanie kŕmneho voza, miešanie kŕmnych dávok podľa receptúr. Základná mzda v hrubom: 5,50/hod. + príplatky, ubytovanie zabezpečíme. Ďalšie informácie na tel. čísle :
Hladam si prácu
Dobrý večer touto cestou si hladam pracu niekde na farmu do Zahraničia naň 38r aj keď vodičák na traktor nemam mam skusenosti pracoval som ako krmič dojič pastier takže viem čo to obnáša ak sa nejaká ponúka nájde môžte ma kontaktovať na číslo alebo mail konfalladislav81@ Dakujem
PASTIER HD
PD Bezovec Stará Lehota príjme pracovníka do živočíšnej výroby na pozíciu pastier. Plat 1300€ brutto + príspevok na obed, ponúkame i ubytovanie.