inzercia, predaj, predám, bazár

PD Vlára Nemšová- dojič, dojička

Kategória: Poľnohospodárstvo

PD Vlara Nemšová- najlepšia farma dojníc na Slovensku s dlhu tradíciu hostinského chovu hľadá do práci do nasej kravskej rodiny veľmi šikovných, pracovitých, flexibilných ľudí, ktorý majú chuť do práci, vzťah hospodárskym zvieraťom , a dobru, pozitívnu energiu. Keď si myslite že ste to Vy neváhajte sa nám ohlásiť. Hľadáme ľudí z otvorenú hlavu, pre ktorých postavená výzva, je motorom do práci na modernej farme z veľkom potenciálom na budúcnosť. Ponúkame nove ubytovanie, kvartálne prémie, poukážku na holdingové produkty pre zamestnancov.
Minimálny prax ako dojiča- 1rok
LEN VAZNI ZAUJEM
PD Vlára Nemšová-  dojič, dojička
Podobné inzeráty
PD Vlára Nemšová-  dojič,dojička
PD Vlára Nemšová- VKK Kľúčové, jedna s najlepších fariem HD na Slovensku hľadá šikovných, pracovitých, flexibilných a pozitívne naladených ľudí na pozíciu dojiča/dojičku, ktori maju uz skúsenosti v týmto odobri. Firma ponuka vývoj na modernej farme s dlhu budúcnosťou, ktorá momentálne môže pochváliť sa veľmi dobrými výsledkami. Keď cítiš sa tu správnu osobu, ktorá chce patriť do našej skupiny, neváhaj sa nám ozvať. Ponúkame aj ubytovanie LEN VAZNI ZAUJEM
Dojič/Dojička Vavrečka
Poľnohospodárske Družstvo Vavrečka-Ťapešovo príjme do TPP pracovníka/pracovníčku na pozíciu Dojič/Dojička na hospodársky dvor vo Vavrečke. V prípade potreby poskytneme ubytovanie priamo na farme. Zaujímavé mzdové ohodnotenie, delené smeny. Podmienka je zodpovednosť, chuť pracovať, ak nemáte prax tak Vás zaškolíme. Pracovná pozícia je nevhodná pre alkoholikov. Viac info na tel.
Dojič/Dojička Vavrečka
Roľnícke Družstvo Vavrečka-Ťapešovo príjme do TPP pracovníka/čku na pozíciu Dojič/Dojička na hospodársky dvor vo Vavrečke. V prípade potreby poskytneme ubytovanie priamo na farme. Zaujímavé mzdové ohodnotenie, stravovanie, delené smeny. Podmienka je pozitívny vzťah k zvieratám, zodpovednosť, chuť pracovať. Ak nemáte prax tak Vás zaškolíme. Pracovná pozícia je nevhodná pre alkoholikov. Viac info na tel.
Dojič/Dojička
Roľnícke Družstvo Vavrečka-Ťapešovo príjme do TPP pracovníka/čku na pozíciu Dojič/Dojička. V prípade potreby poskytneme ubytovanie priamo na farme. Zaujímavé mzdové ohodnotenie, stravovanie, delené zmeny. Podmienka je pozitívny vzťah k zvieratám, zodpovednosť, chuť pracovať, fyzická zdatnosť. Ak nemáte prax tak Vás zaškolíme. Viac info na tel.
Dojič/dojička
PPD Prašice sídlo Jacovce príjme do trvalého pracovného pomeru kolegov na pozíciu dojič/dojička HD na farmu do Velušoviec (okres Topoľčany) Ubytovanie je priamo na farme (internátny typ). Požadujeme kladný vzťah k zvieratám, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť. Nástup možný ihneď Viac info na tel. číslo
DOJIČ/DOJIČKA/KŔMIČ/STAJNÍK
Naše Poľnohospodárske družstvo Krásin so sídlom v obci Dolná Súča hľadá ľudí na 2 pracovné pozície: DOJIČ/KA KRÁV - práce pri dojení kráv, ošetrovaní teliat, čistiace a dezinfekčné práce, delené pracovné zmeny, to znamená že sa dojí skoro ráno 1x a poobede 2x. Základná mzda v hrubom : 5,20/hod. + príplatky, ubytovanie zabezpečíme. KŔMIČ/STAJNÍK - riadenie traktora, univerzálneho nakladača, ťahanie kŕmneho voza, miešanie kŕmnych dávok podľa receptúr. Základná mzda v hrubom: 5,50/hod. + príplatky, ubytovanie zabezpečíme. Ďalšie informácie na tel. čísle :