inzercia, predaj, predám, bazár

Pozíciu predavačka / aranžérka - ŽIAR NAD HRONOM

Kategória: Poľnohospodárstvo

‼️ PONUKA PRÁCE ‼️
Hľadáme posilu do nášho týmu na pozíciu predavačka / aranžérka.

Náplň práce: viazanie kytíc, aranžovanie, polievanie kvetov, vykladanie tovaru, oceňovanie tovaru…

Cena práce: 4,05€ / 1h (práca na dohodu)

Požiadavky: vzťah k rastlinám a zákazníkom, skúsenosti s aranžovaním výhodou nie podmienkou!!!!

Miesto vykonávania práce: Záhradníctvo HOSTA, pri nemocnici Žiar nad Hronom

Viac info: info@ poprípade

Nástup: marec 3/2023
Pozíciu predavačka / aranžérka - ŽIAR NAD HRONOM
Podobné inzeráty
Záhradníčka - Predavačka
Hľadáme do TPP novú kolegyňu na pozíciu Záhradníčka - predavačka Ak máš rád rastliny, komunikáciu s ľuďmi a chceš sa naučiť niečo nové, pridaj sa k nám ! Podmienkou prijatia je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo s výučným listom. Výkon práce je v Záhradníctve v Rozhanovciach - 10 km od KE. Viac info na
Ponúkame prácu krmiča traktoristu a dojiča
Si šikovný/á, máš rád zvieratá a výzvy s trochou adrenalínu? Tak neváhaj a pridaj sa k nám do partie, ktorá sa spolu stará o 300 nádherných dojníc. Hľadáme zodpovedného človeka na pracovnú pozíciu Krmič Traktorista- potrebný vodičský preukaz Sk.B a T a nakladače. Nástup možný okamžite. Obsadzujeme aj pozíciu dojič/ ošetrovateľ - bližšie info na tel.čísle alebo emailom. Mzda podľa typu prác.dohody a odpracovaných hodín. Základ 4,38 + pohyblivá prémia až do +2,25€/hod.
Naháňač, traktorista
Rybárova farma ponuka pracovné miesto na pozíciu naháňač kráv. Takisto obsadzujeme pozíciu traktorista (výhodou sú skúsenosti s postrekovačom), zaujímavé finančne ohodnotenie.
Hľadám prácu na poziciu dojič, nahanač kráv traktorista
Hľadám prácu na poziciu dojič, nahanač kráv,traktorista a podobne ošetrovateľ hovädzieho dobytka a ošetrovateľ oviec poprípade aj iná práca výhodou je vodické oprávnenie typu B,T-plus strojnícky a pilčicky preukaz kontakt: alebo email:dudo2003@
Hľadám prácu ako pilcik
Zdravim hľadám prácu ako pilcik najlepšie práca v Čechách poprípade aj sk som od žiaru nad Hronom vybavenie mám
Krmič/ práca s UNC
PPD Rybany, okres Bánovce nad Bebravou príjme zamestnanca na pozíciu krmič alebo na prácu s UNC nakladačom. Mzda 1000e + mesačné a ročné odmeny. Viac info na tel.č.