Práca Holandsko - Stolár/Tesár(timmerman) - Nástup ihneď

Kategória: Stavebníctvo

Práca bude spočívať v renovácii starých a realizácii nových nehnuteľností podľa objednávky klienta.
Základné informácie:
Miesto práce : Amsterdam a okolie
Termín nástupu : ihneď
Druh pracovného pomeru : živnosť
Ubytovanie : Zabezpečené
Parkovanie : Preplácané
Mzdové podmienky : Od 20 - 24€/h na začiatok (po overení je možné navýšenie mzdy)
Pracovná doba : 50 až 60 hod týždenne
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Osádzanie drevených okien, drevených zárubní,
• Stavanie drevených priečok, stropov, stien
• Montáž terasových dosiek
• Realizácia drevených obkladov
• Realizácia konštrukcii striech
• Realizácia vonkajších drevených fasád – opláštenia budov
Zamestnanecké výhody, benefity
• práca v stabilnej firme pôsobiacej na trhu už od roku 2016
• práca je na dlhodobo
• práca v príjemnom kolektíve
Požiadavky
• prax v oblastí aspoň 1 rok
• vodičský preukaz
• vlastné auto - výhodou
• manuálna zručnosť
• chuť do práce a záujem o dlhodobú spoluprácu
• vlastné základné náradie
• prilba, bezpečnostné topánky a vlastné náradie na partiu
V prípade záujmu Vás poprosím vyplniť formulár na nasledujúcom linku alebo nás kontaktovať mailom na info @ alebo telefonicky na