Práca na statku pri koňoch v CH

Kategória: Poľnohospodárstvo

Práca na statku s koňmi vo Švajčiarsku s ubytovaním.
Na pokojný, súkromný statok s koňmi vo Švajčiarsku pri Berne hľadáme ihneď pomocnú silu. Vzhľadom na fyzickú náročnosť práce, práca je vhodná najmä pre mužov, radi však príjmeme aj pár. Hľadáme 2 ľudí, jedného na 100%, druhého na 80%. Cez deň pracuje vždy len jeden.
Náplň práce: čistenie maštale, vyvádzanie koní na lúku, kŕmenie a starostlivosť o kone, starostlivosť o okolie maštalí a záhradu, drobné opravy a údržba maštalí a budovy +upratovanie domu majiteľov 1x za týždeň.
Požiadavky na kandidátov: preukázatelné skúsenosti s prácou s koňmi, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - je potrebné sa vedieť dohovoriť a komunikovať, fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť, chuť pracovať.
Dôraz kladieme hlavne na spoľahlivosť a lojálnosť, priateľské vystupovanie (komunikácia s majiteľmi koní) a lásku k zvieratám a práci.
Ubytovanie priamo na statku v byte s kuchynkou a vlastným sociálnym zariadením (wc a sprcha).
Plat (pri práci na 100%): Brutto 3.800,-CH
zrážky za byt 500,-€CH
Bližšie informácie na tel.čísle.
Prosím, kontaktujte ma len v prípade, pokiaľ spĺňate všetky požiadavky vrátane praxe a v prípade vážneho záujmu. Preferujeme kandidátov, ktorí plánujú prácu vykonávať dlhodobejšie. Prvý pohovor prebieha v slovenčine, z finálnych uchádzačov si vyberie priamo majiteľ - rozhovor v nemčine/angličtine.