Práca Nemecko - Tesár/Salovac/Murár - Nastup ihned

Kategória: Stavebníctvo

Naša stavebná firma DeMar Group s. r. o. príjme šikovných a skúsených tesárov/šalovačov a murárov na hrubé stavby do Nemecka - okolie Bodensee.

Náplň práce:
- realizácia hrubých monolitných stavieb
- šalovanie pomocou systémov Peri, Doka, Meva
- Murovanie

➡️Sadzba 16-20€/h ubytovanie zabezpečené - hradené

- Nástup: čím skôr
- Počet hodín týždenne: 60 hod.
- Víkend: možnosť pracovať aj v sobotu.
- Miesto výkonu práce: okolie Bodensee
- Splatnosť faktúr 14 dní

➡️Zamestnanecké výhody a benefity:
- Ubytovanie zabezpečené hradené
- Pravidelné turnusy
- Preprava z ubytovania na stavbu poskytnutá a hradená v plnej výške
- Istota celoročnej práce a včasné vyplácanie
- Možnosť nadčasov
- Slovenský hovoriaci majstri a stavbyvedúci
- Dlhodobá spolupráca a celoročne zákazky pre živnostníkov,
- Pomoc pri vybavovaní administratívnych záležitosti pri práci v Nemecku

➡️Požiadavky:
- Živnosť
- Prax v odbore min. 1-2 roky
- Znalosť čítania elekt. plánov
- Vodičský preukaz a auto výhodou
- Zákaz alkoholu, omamných a iných psychotropných látok!
- Hľadáme ucelené partie ale aj jednotlivcov

Našu firmu si môžete pozrieť na stránke:
na link nižšie a môžete vyplniť elektronický formulár, ktorý slúži ako žiadosť o prácu.
bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č.