PRÁCA PRE MECHANIKOV DO NEMECKA

Kategória: Stavebníctvo

NEMECKO - PONUKA PRÁCE PRE : MECHANIKOV

Stavebno - montážna spoločnosť hľadá na dlhodobú zákazku do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých, MECHANIKOV, ZÁMOČNÍKOV.
Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie.

Miesto výkonu práce: Celé Nemecko

Náplň práce mechanik:
• Montáž a demontáž automatizovaných strojov a zariadení pre automobilový priemysel
• Montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie
• Rezanie hutníckeho materiálu
• Kompletné mechanické práce - osadenie strojov, dopravníkov a zariadení ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• Identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti

Požiadavky na pracovníka:
- NEMECKÝ JAZYK na úrovni dohovorenia sa
- znalosť práce vo svojom odbore
- čítanie z technických výkresov
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* zabezpečené a hradené ubytovanie
* stabilnú prácu počas celého roka
* kariérny rast
* prácu v interiéroch výrobných hál
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Finančné ohodnotenie mechanik do 4400€.

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3-4 týždne sa robí 1 týždeň voľno. Pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 10 hodín denne.

Práca je na živnosť.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu kristina.dutkova@

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Web:
E-mail: kristina.dutkova@