Pracovnička / hosteska informačného centra

Kategória: Brigády

PRACOVNIČKA/HOSTESKA INFORMAČNÉHO CENTRA - AVION SHOPPING PARK BRATISLAVA

Hľadáme študentov na dohodu o brigádnickej práci študenta.

Pracovná náplň:
- podávanie informácií o nákupnom centre zákazníkom
- predaj darčekových poukážok

Mzdové ohodnotenie:
- odmena 5 € / hodina
- príplatok 50% za prácu v sobotu
- príplatok 100 % za prácu v nedeľu
- vianočné odmeny

Smeny (pondelok - nedeľa, 9 - 21 hodín):
- ranná 9 - 15 hodín
- poobedná 15 - 21 hodín
- Celodenná 9 - 21 hodín
Plánovanie smien podľa vašich časových možností, práca sa plánuje na mesiac dopredu.

Požiadavky:
- minimálny vek 18 rokov
- anglický jazyk (min. A2)
- príjemné vystupovanie
- časová flexibilita

Ide o brigádu v príjemnom prostredí, v mladom kolektíve. Pre viac informácií nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.