inzercia, predaj, predám, bazár

Pracovník starostlivosti o vozidlá - autodetailing

Kategória: Servis a služby

Hľadáme do nášho teamu šikovného samostatného a spoľahlivého pracovníka s vysokým pracovným nasadením.

Náplňou práce na pozícii bude:

starostlivosť a príprava automobilov pred predajom, umývanie, čistenie automobilov - autodetailing


-vodičský preukaz skupiny B s praxou - aktívny vodič podmienka

Miesto výkonu prace: Michalovce

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu s fotografiou na adresu jarocech1983@


finančne ohodnotenie záleží od šikovnosti pracovníka 800-1500 Eur

vhodného uchádzača ktorého vyberieme budeme spätne kontaktovať
Pracovník starostlivosti o vozidlá - autodetailing
Podobné inzeráty
Práca v Autodetailing
Ponuka prace je len pre skúseného v automobilovom priemysle ! Hľadáme spoľahlivého, zručného, samostatne mysliaceho pracanta do zabehnutej autoumývarky v Prešove. Ak si zručný, flexibilný a máš chuť pracovať, tak hľadáme práve Teba! Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - umývanie osobných motorových vozidiel - leštenie a renovácia laku - voskovanie vozidiel - tepovanie a čistenie interiéru - demontáž a montáž sedadiel Osobnostné predpoklady a zručnosti: - technické znalosti, prax - vodičský preukaz B - zodpovednosť - samostatnosť - manuálna zručnosť - chuť pracovať Zamestnanecké výhody a benefity: - práca v stabilnej, rýchlo rastúcej spoločnosti - kompletne zariadená autoumývarka, príjemné pracovné prostredie - strava a pitný režim Pacuje sa 8-10 hodín denne (od 8:00 do 17:00), možné nadčasy a práca počas víkendov. Plat podľa zručnosti, skúsenosti a šikovnosti % z tržby ! (autoumývareň, autodetailing, umývanie áut, práca, robota)
Pracovník pneuservisu
Ponuka práce: Pracovník pneuservisu -vykonávanie pneuservisných prác pre agro stroje, nákladné a osobné vozidlá, občasné servisné výjazdy v rámci SR. -vzťah k práci, zručnosť, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci -vodičský preukaz typu: B Benefity: -stravovacia karta, nové moderné priestory, perspektívne a stabilné zamestnanie
Pracovník pneuservisu
Pracovník pneuservisu -vykonávanie pneuservisných prác pre agro stroje, nákladné a osobné vozidlá, občasné servisné výjazdy v rámci SR. Benefity: -stravovacia karta, nové moderné priestory, perspektívne a stabilné zamestnanie
Mestská časť Bratislava - Petržalka - Ručný kosec trávnikov
s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO - Preferujete prácu na čerstvom vzduchu pod holým nebom? - Máte skúsenosti s kosením s krovinorezom a dbáte na bezpečnosť seba aj ostatných? - Ste zručný/á a nezľaknete sa ani upratovania, kosenia alebo starostlivosti o zeleň? - Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba? činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať - mechanické kosenie a ručné vyhrabávania lístia - starostlivosť o zeleň a verejný poriadok v mestskej časti - ručné a pomocné mechanické práce pri správe verejných priestranstiev a objektov mestskej časti - zber organického a anorganického odpadu podľa potrieb a harmonogramu prevádzky - zimná údržba a iné práce mimo sezóny starostlivosti o trávniky - ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať - minimálne základné vzdelanie - príslušné pracovné skúsenosti - bzáujem o rozširovanie vedomostí a zručností - schopnosť pracovať samostatne, odolnosť voči stresu a tímovosť - ochotu a chuť pracovať - flexibilitu a dochvíľnosť Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Plat v závislosti od dochádzkového bonusu a výkonnostných odmien sa pohybuje od 667€-základ do 841€-vrátane dochádzkového bonusu a odmien. výhody a benefity spojené s vašou novou prácou pre Petržalku - 5 dní dovolenky navyše - možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke - kvalitné technické vybavenie - príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku) - dochádzkový bonus do výšky 70 Eur mesačne - výkonnostné odmeny do výšky 20% z platu - stabilná práca v prívetivom kolektíve - potrebné školenia a kurzy - teambuildingy s občerstvením - samozrejme príspevok na stravovanie - a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy - po skúšobnej dobe možnosť úpravy platu Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku môžete posielať na e-mail V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle alebo e-maile peter.slovak@ Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely.
MČ BA-Petržalka - pomocný/á pracovník/čka údržby
s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO - Radi pracujete manuálne s rôznorodým náradím a najmä vonku na čerstvom vzduchu? - Ste zručný/á a nezľaknete sa ani prípadného upratovania, kosenia alebo starostlivosti o zeleň? - Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba? činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať - ručné čistenie verejných priestranstiev - vyhrabávanie lístia a starostlivosť o zeleň - kosenie podľa potrieb a harmonogramu - zber a odvoz organického aj iného odpadu - upratovanie verejných priestranstiev - čistenie parkovísk aj komunikácií III. a IV. triedy - zimná údržba chodníkov a ciest - pomocné práce pre kolegov s technikou k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať - ochotu a chuť pracovať - flexibilitu a dochvíľnosť - samostatnosť a spoľahlivosť - vynaliezavosť a kreativitu - záujem o rozširovanie vedomostí a zručností Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Plat v závislosti od dochádzkového bonusu a výkonnostných odmien sa pohybuje od 646€-základ do 841€-vrátane dochádzkového bonusu a odmien. výhody a benefity spojené s vašou novou prácou pre Petržalku - 5 dní dovolenky navyše - možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke - kvalitné technické vybavenie - príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku) - dochádzkový bonus do výšky 70 Eur mesačne - výkonnostné odmeny do výšky 20% z platu - stabilná práca v prívetivom kolektíve - potrebné školenia a kurzy - teambuildingy s občerstvením - samozrejme príspevok na stravovanie - a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy - po skúšobnej dobe možnosť úpravy platu ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať - profesijný životopis - certifikáty o kurzoch a školeniach (nepovinné) - doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať na e-mail V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle alebo e-maile peter.slovak@ Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely.
Pracovník prípravy a starostlivosti vozidiel
Aktuálne hľadáme, pre náš tím kolegu, ktorého hlavnou úlohou bude: - Príprava vozidiel na STK - Prevoz vozidiel medzi prevádzkami spoločnosti - Drobné údržbárske, zámočnícke, karosárske práce - Vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 od Pondelka do Piatka Plat : od 816 Eur/mesiac + variabilná zložka Konečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu. Vodičský preukaz sk. C, E - podmienkou Nástup možný ihneď. Ďalšie požiadavky: V prípade, ak spĺňate podmienky na obsadenie voľnej pracovnej pozície, neváhajte nás kontaktovať telefonicky , kariera@ alebo osobne na Rastislavovej 110 v Košiciach.