inzercia, predaj, predám, bazár

Predam husy 25 eur/ks piamo ds.

Kategória: Ostatné hospodárske

Predam domace husy cena 25eur/ks priamo dun.streda
Predam husy 25 eur/ks  piamo ds.
Podobné inzeráty
Husy
Predám dve husy, 50€ za dve len spolu predám.
husy
predam 4ks husy cca 4 rocne
Labutie husy
Predám husacie vajcia, cena 0,80eur/ kus.
Predaj obilia a krmiv
Predámjačmeň,kukuricu 25 kg 11 eur,pšenicu 12 eur,ovos 20 kg 8 eur,kukuričný šrot,jačmenný šrot 12 eur,granule pre králiky 14,50eur,repku 1,40 euro 1kg slnečnicu čiernu 1,50 eur Trenčín Električná 19
Kalifornské dážďovky
Ponúkam 4 litre násady kalifornských dážďoviek. Násada obsahuje vajíčka, malé, stredné aj veľké dážďovky. Vhodné na založenie vermikompostéra. 4 litre - 10 EUR. Min. odber 2 litre, max.podľa dohody. Aktuálne mám aj dážďovkový čaj. 1Liter = 3Eur. V rámci Bratislavy a veľmi blízkeho okolia/MHD/, doveziem na dohodnuté miesto. Celý 1 komplet set/viď foto/ = 80 EUR. Vrchnák, veľká, malá nádoba /EURO prepravka Hornbach 40x30x25/ plus vermituning = 30 EUR 20 litrov substrátu = 4Litre * 5 = 20 litrov = 4L:10 EUR * 5 = 50 EUR ---FYI--- Starostlivosť v zime v pivnici v paneláku. Nádoba:40x30x20cm = 20 000 cm3 = 20 litrov substrátu /1500-2000 ks/ Teplota 10-15 stupňov. Cyklus spracovania potravy je pomalší. Jeden krát do týždňa vykonáme: Kŕmenie - 2x plná hrsť nadrobno nakrájaného zelenina/ovocie odpadu + kávový sós /žiadne lístie, zemina, plesnivé či skysnuté veci/. Kŕmi sa na jednu stranu a o týždeň na druhú stranu, stred je v pokoji. Stranu posledného kŕmenia označíme /maliarska páska/ -Pridáme hrsť slama + piliny -Posypeme semienkami na klíčenie/rukola, alfa-alfa, reďkovka, žerucha a pod – do týždňa vyklíčia a môžu sa recyklovať pri nasledujúcom kŕmení/ -Posypeme za malú hrsť vápencový dolomit kvôli neutralizácii -1 dcl vody najemno polejeme cez prsty prípadne podľa potreby viac/menej. Pri vyššej teplote môžeme zmeniť interval kŕmenia na 5-6 dní. Dôležité je kontrolovať či tá časť, kam ideme kŕmiť ešte neobsahuje krmivo z predminulého kŕmenia. Minulé kŕmenie je na druhej strane. Substrát nesmie kyslo páchnuť. Ak áno, zmenšíme dávku a zvýšime počet dní medzi kŕmením. Kysnutie substrátu dážďovky likviduje. V externom prostredí k tomu dôjde iba v prípade veľmi chybných okolností. Pre domáci vermikompostér /20-25 stupňov/ je potrebné prispôsobiť množstvo potravy a interval kŕmenia podľa objemu substrátu a počtu jedincov. Existuje ešte starostlivosť * v externom vermikompostéri apríl-november/zelenina, ovocie, piliny, tráva okrem cibuľa, zázvor, šupky z citrusov/ Pre tento typ starostlivosti netreba ovocie/zelenina krájať. * v zemných hrobliach /rigoloch, výkopoch/ 0.5m x 2m priebežne kopaných a plnených v rámci záhrady do hĺbky 30-40 cm – dávame všetok zeleninovo ovocný odpad aj cibuľa, zázvor, citrusové šupky plus zbytky rastlín, tráva, lístie. Keď je hrobľa plná odpadu, tak ju zahádžeme hlinou a stane sa súčasťou miesta pre pestovanie plodín. Tu dážďovky v pohode prežijú zimu. V prípade potreby máme zdroj dážďoviek pre starostlivosť vo vermikompostéri mimo záhradu. Pri tomto systéme je záhrada po 5 rokoch plná dážďoviek, dobrej zeminy a bohatej úrody. Prvý rok ich treba do hroblí postupne implementovať-nasadiť. Ďalšie roky sa do hroblí sťahujú samé.
Predám včely, odložence a včelie matky 2023
Prijímam rezervácie. Predám odložence / zmetence Do Vami vopred doneseného vydezinfikovaného, alebo nového úľa s rámikmi + medzistienky umiestnim v pridávacej klietke označenú mladú rozkladenú matku 2023 a nasypem k nej úľové včely z 5 rámikov. Potom stačí zakrmiť 1 L sirupu 1:1, ale to záleží podľa aktuálnej znášky. Obmedzený počet. Termín: začiatok júla 2023. Cena 50 eur (je možné dokúpiť zosypané včely 10 eur za každý rámik). Predám včelie matky 2023 Mladé oplodnené matky - mix rôznych línii. Posielam aj poštou. Termín: druhá polovica mája 2023. Cena 20 eur / ks. Materské bunky / matečník pred vyliahnutím. Len osobný odber. Termín: najskôr máj 2023. Cena 5 eur / ks.