inzercia, predaj, predám, bazár

Predám knihu Materská na zbláznenie AKCIA

Kategória: Zábavná literatúra

Predám knihu Materská na zbláznenie

Tridsaťšesťročná Annie priviedla na svet vytúženého potomka a všetko je inak, ako očakávala. Kde sú tie materinské inštinkty, ktoré jej vždy našepkajú, čo má robiť? Keby sa aspoň dalo spoľahnúť na rady z príručiek! Navyše k novorodencovi jej akosi zabudli dodať podrobný návod – o záručnom liste ani nehovoriac...
Najhoršie je, že na svete sú aj dokonalé matky. Celebrity, ktoré tesne po pôrode zázračne schudnú, dojčia ako šampiónky a popri bábätku ešte zvládajú nakrúcať filmy či zachraňovať planétu. Tým potvorám by Annie najradšej vyhlásila vojnu. No kedže to nie je možné, bojuje, ako vie: napcháva sa dezertmi, pri dojčení škrípe zubami, šomre pred manželom a kamarátkami a tajne dúfa, že jedného dňa sa zmení na super mamu.

Pri kúpe 3 kníh štvrtá najlacnejšia iba za 1 € alebo poštovné zadarmo.

Pozrite aj iné moje inzeráty kníh a učebníc.

Osobný odber Bratislava Dúbravka, Nitra, Hlohovec, Kľačany.
Poštou pri platbe vopred na účet.


Predám knihu Materská na zbláznenie AKCIA
Podobné inzeráty
Július SaTinský: Moji milí Slováci, Šľak ma ide trafiť, Chla
Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Moji milí Slováci. Listy rodákom o nebezpečenstvách, ktoré im hrozia. Rok vydania 1991. Bežne opotrebovaná na svoj vek. Cena 10 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Už ani muk! Alebo Karavána šteká, psi idú ďalej - 2. Rok vydania 1994. Bežne opotrebovaná na svoj vek. Cena 8 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Šľak ma ide trafiť. Rok vydania 1997. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 8 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Chlapci z dunajskej ulice. Rok vydania 2002. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 9 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Polstoročie s Bratislavou. Z mojich denníkov. Rok vydania 2002. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 9 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Rozprávky uja Klobásu Rok vydania 1996. Prvé vydanie. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 15 € + poštovné Knihy si môžete prevziať osobne v Bratislave – Ružinove (Nivy). Pozrite si aj moje ďalšie knihy.
Jiří Krampol Lidi kolem mne - Fotografický bestseller, nová
Predám knihu Lidi kolem mne - Fotografický bestseller autor: Jiří Krampol a Miloš Schmiedbergr Vydal: NAŠE VOJSKO 2003, 1.vydanie tvrdá väzba, kvalitná tlač na fotopapier stran 110, český jazyk, formát: velký výkresový 215×305 mm žáner: Biografie, životopisy, osudy váha cca 730 g EAN: ISBN: 80-206-0649-1 Kniha je nová v super stave. Inzerát platí do zmazania. Teraz akcia, každá zakúpená tretia kniha alebo audio CD , pre Vás len za 1,-euro. Odber v BA III - Rača.
Predam knihu  "Listy z Onoho sveta".
Predam knihu "Listy z Onoho sveta". - Autor: Julius Satinsky - Jazyk: slovensky. - Vydavatelstvo: Ikar 2007 Cena: 4 eur.
Predám knihu „Sobecké prasátko“
Predám knihu „Sobecké prasátko“, autor Andy Riley, vydavateľ Paseka, rok vydania 2010. Počet strán 96, rozmery 18,9 x 14 cm, stav výborný (9/10). Cena 4,80 eur. Poštovné hradí kupujúci, na dobierku neposielam.
Predám knihu Muži v rokoch - Igor Adamec.
Predám knihu od Igora Adamca - Muži v rokoch. Kniha je v stave ako nová, nečítaná, nepoškodená. Pevná väzba, slovenský jazyk. V rámci Bratislavy môžem osobne doručiť.
Predám knihu od Anne Berestová: Ako sa stať parížankou
Predám knihu od Anne Berestová: Ako sa stať parížankou Pozri aj moje ďalšie inzeráty ????