inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zábavná literatúra

Zábavná literatúra - inzercia, predaj, predám, bazár

Kniha veselá plastelína
Predám novú knihu veselá plastelína na tvorenie z plastelíny. Možný osobný odber alebo plus poštovné
Rozne knihy
Osudy dobreho vojaka Švejka (J.Hašek)-5€ No a čo (Milka Zimkova)-2€ Išeu Macek...(Š.Hajdin)-2€ + obyčajne poštovne (podla vahy a platneho cennika)
Jánošíci s težkou hlavou
Kniha je ako nová, je podpisaná, ale inak v top stave. Reagujem iba na emaily. Smatana ve své knižní prvotině vykresluje Slovensko v nečekaných souvislostech, jde na dřeň, bourá řadu rozšířených mýtů a přináší ucelené čtivé informace proložené osobními zážitky "člověka z terénu". Ačkoli je autor sám slovenský rodák, nešetří ironií a vtipy. Naplno píše o citlivých tématech, jako jsou slovensko - maďarské vztahy, neutěšená politická scéna nebo národnostní předsudky. Zároveň však vykresluje jedinečnost a krásu země mezi Tatrami a Dunajem, zabývá se geografickými a historickými souvislostmi a nabízí tak čtenáři ucelený obraz současného dění.
Manga - Deathnote - 4. diel
Predám známe mangy , stav: ako nová. Cena za 6€ pri osobnom odbere, možné zaslať poštou pri navýšení ceny o poštovné. V prípade záujmu alebo otázok, poprosím kontaktovať ma cez email alebo SMS, vďaka :)
Hory peklo ráj
Are Kalvo
Ondřej Neff - Pole šťastných náhod
Predám. Brožovaná, dobrý stav. Ústředním bodem knihy je superpočítač EC 1047, který se nachází ve výpočetním středisku UNITA. Právě tento počítač je zde pokládán za jakéhosi tajemného boha a to zvlášť potom, co se ukáže, že v jeho okolí se skutečně něco děje.
Debordelizace vztahů  Ivo Toman PODPÍSANÁ AUTOROM
KNIHA JE ČISTO NOVÁ, NEČÍTANÁ, PODPÍSANÁ AUTOROM, K DISPOZÍCII SÚ 2 KUSY. CENA ZA KUS 15 EUR O knihe: Ve vztazích máme často nepořádek. Kniha Debordelizace vztahů vám ho pomůže uklidit - debordelizovat. Znáte odpovědi na tyto otázky? Je agresivita dětí vrozená, nebo naučená? Je normálnější podvádět než nepodvádět? Toužíme více po pořádku než po chaosu? Lžou muži více než ženy? Ovlivňuje počet manželských hádek rozvodovost? Je nejčastějším důvodem rozvodů nevěra? Může psychopat vést demokratickou zemi? Dopadne to dobře, když na prvním rande mluvíte jen o sobě? Správné odpovědi najdete uvnitř této knihy. Většinou jsou šokující a často s nimi nebudete souhlasit. Autor nechce, abyste s ním souhlasili. Chce, abyste se zamysleli a pochopili souvislosti, které jsou často nepříjemné a nelíbivé. Potom dokážete své vztahy napravit sami. Pokud večer usínáte s bordelem v hlavě, je úplně jedno, kolik prášků na spaní berete… Priatelia pri všetkých mojich inzerátoch platí pravidlo, že sú aktuálne do zmazania. Veľa ľudí “má záujem”, ale z praxe si po danú vec príde 1 zo 4. Takže keď sa dohodneme, že niečo podržím do víkendu, alebo špecifického dátumu a “záujemca” prestane komunikovať, daná vec je naďalej ponúkaná na predaj až do momentu než si po ňu niekto príde.
Knižka Hravé maľovanie
Pekná knižka učí mladšie deti kresliť
Kapitán (Danko)
Nepoužitá kniha
DIKOBRAZ ROČNÍK 1986
Predám humoristické časopisy Dikobraz - ročník 1986 37 čísel: 34 kusov kompletných: 2,5-7,9-12,15-22,24,27-29,32,33,35,37-39,43-45,47,49-52 +3 nekompletné: 1/86 chýbajú dva dvojlisty 23/86 chýbajú dva listy 25/86 je len obal cena 12 euro za všetky spolu. v Bratislave možný osobný odber zadarmo, inak + poštovné (pošta, alebo zásielkovňa)
Predám knihu od Anne Berestová: Ako sa stať parížankou
Predám knihu od Anne Berestová: Ako sa stať parížankou Pozri aj moje ďalšie inzeráty ????
Breviár slovenských prísloví a porekadiel
Predám knihu "Nemusia byť všetci páni... Cena 3 EUR
Josef Škvorecký - Tankový prapor
Predám knihu Josef Škvorecký - Tankový prapor. Kniha je v češtine, vydavateľstvo Galaxie 1990, ilustrácie Jan Brychta. Brožované vydanie v super zachovalom stave. Dej netreba predstavovať, filmové spracovanie pozná snáď každý. No v knihe nájdete aj to, čo sa do filmu nevošlo. Inzerát je platný do zmazania. Kontaktovať prosím mailom alebo smskou, v pracovných dňoch volať až po 17.hodine. Odpisujem na všetky maily, prosím, kontrolujte si aj SPAM / nevyžiadanú poštu. Ak na mail neodpoviem do 24 hodín, prosím napíšte mi ešte raz a skontrolujte si, či je vaša mailová adresa napísaná správne. Ďakujem.
Murphyho zákonník-veselo i vážne
Predám úplne novú malú 11x16 cm knihu v pevnej väzbe so zlatými písmenami. Murphyho zákonník.
Nova kniha Ruzká klazika
Predam novu knihu Ruzká klazika, vyd. Brak za 6€. Osobne v BA alebo postou (platba vopred + postovne).
DIKOBRAZ - komplet ROČNÍK 1987
Predám humoristické časopisy Dikobraz - ročník 1987 - komplet všetkých 52 čísel kresby Renčín, Neprakta, Vyčítal, Kerles, BAPE, Ceplecha, Pálka, Juřena, Hradecký, Žáček, Urban v Bratislave možný osobný odber zadarmo, inak + poštovné (pošta, alebo zásielkovňa)
Mix rôznych knih
Babka gaunerka- 4€, Čo učky nevidia- 4€
Kúzelné upratovanie E-KNIHA Japonské umenie, ako zbaviť dom
upratovanie E-KNIHA Knizku poslem okamzite po uhrade emailom na Vami uvedenu emailovu adresu, format PDF - citacka elektr. knih nie je potrebna, da sa otvorit v pc, tablete al. mobile /kniha nie je v tlacenej podobe/ - vhodne aj ako darcek, neobsahuje udaje kupujuceho Japonské umenie, ako zbaviť dom neporiadku a nájsť životnú harmóniu Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok. Z generácie na generáciu si predávame rozmanité skúsenosti, ale umenie upratovania medzi nimi nie je, hoci patrí k tým najdôležitejším. Priestor, v ktorom žijeme, totiž ovplyvňuje aj našu duševnú pohodu. Marie Kondo premenila svoju celoživotnú obsesiu najprv na zamestnanie upratovacej konzultantky a neskôr aj na úspešnú knihu. Len v Japonsku sa jej predalo vyše 1,2 milióna kusov a dnes okupuje rebríčky v Európe aj Spojených štátoch. Úspech nevychádza len z toho, že ľudia nezvládajú svoj boj s neporiadkom, ale predovšetkým z toho, aká jednoduchá a účinná je jej metóda. Počet strán: 224 strán Jazyk: slovenský jazyk Rok vydania: 2015 PREMEDIA Formát: pdf - nie je potrebna citacka el.knih tel. c. je vymyslene, prosim kontaktujte ma cez spravy, moznost ziskat aj pokracovanie tejto knihy, knihu s nazvom Upratane!
Humor v knihách
Ponúkam na predaj knihy na zlepšenie nálady, cena za kus 1 €.
inzercia, predaj, predám, bazár, Zábavná literatúra
12345 .. 9