inzercia, predaj, predám, bazár

zábava so samolepkami- opakovateľné disney temy - akcia

Kategória: Zábavná literatúra

Dobrý deň mám v ponuke -zábava so samolepkami - opakovateľné samolepky, rôzne disney témy : princezné cars dino, A5 formát akciová cena 2,80e za kus
sú nové - od vydavateľstva Jíri models
v prípade záujmu napíšte a prípadne pozrite aj iné moje inzeráty alebo na sttránku na fb Myšiak sro
zábava so samolepkami- opakovateľné disney temy - akcia
Podobné inzeráty
Stanislav Štepka
Stanislav Štepka, Jiří Suchý : Nevesta predaná Kubovi , Stanislav Štepka : Radošinské naivné divadlo. Knihy, ktoré Vás potešia, zabavia, pripomenú staronové témy.
Zábava pre deti i dospelých
Zábavné mandaly pre deti i dospelých. Vhodné ako darček. Nové. Cena za kus je 4 €. Kontaktujte ma prosím emailom, telef. č. je vymyslené.
Zábava pre deti i dospelých
Zábavné mandaly pre deti i dospelých.Vhodné ako darček. Nové. Cena za kus je 4 €. Kontaktujte ma prosím emailom, telef. č. je vymyslené.
Jiří Krampol Lidi kolem mne - Fotografický bestseller, nová
Predám knihu Lidi kolem mne - Fotografický bestseller autor: Jiří Krampol a Miloš Schmiedbergr Vydal: NAŠE VOJSKO 2003, 1.vydanie tvrdá väzba, kvalitná tlač na fotopapier stran 110, český jazyk, formát: velký výkresový 215×305 mm žáner: Biografie, životopisy, osudy váha cca 730 g EAN: ISBN: 80-206-0649-1 Kniha je nová v super stave. Inzerát platí do zmazania. Teraz akcia, každá zakúpená tretia kniha alebo audio CD , pre Vás len za 1,-euro. Odber v BA III - Rača.
Predám knihu Materská na zbláznenie AKCIA
Predám knihu Materská na zbláznenie Tridsaťšesťročná Annie priviedla na svet vytúženého potomka a všetko je inak, ako očakávala. Kde sú tie materinské inštinkty, ktoré jej vždy našepkajú, čo má robiť? Keby sa aspoň dalo spoľahnúť na rady z príručiek! Navyše k novorodencovi jej akosi zabudli dodať podrobný návod – o záručnom liste ani nehovoriac... Najhoršie je, že na svete sú aj dokonalé matky. Celebrity, ktoré tesne po pôrode zázračne schudnú, dojčia ako šampiónky a popri bábätku ešte zvládajú nakrúcať filmy či zachraňovať planétu. Tým potvorám by Annie najradšej vyhlásila vojnu. No kedže to nie je možné, bojuje, ako vie: napcháva sa dezertmi, pri dojčení škrípe zubami, šomre pred manželom a kamarátkami a tajne dúfa, že jedného dňa sa zmení na super mamu. Pri kúpe 3 kníh štvrtá najlacnejšia iba za 1 € alebo poštovné zadarmo. Pozrite aj iné moje inzeráty kníh a učebníc. Osobný odber Bratislava Dúbravka, Nitra, Hlohovec, Kľačany. Poštou pri platbe vopred na účet.
samolepkový náučný zošit - Farma , nákladné autá - akcia
Dobrý deň predávam A5 formát samolepkový zošit - voľné už len farma a nákladné auta akciová cena 4,50e kus sú nové - od vydavateľstva Jíri models v prípade záujmu napíšte pozrite aj iné moje inzeráty