inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Zábavná literatúra

Zábavná literatúra - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 19

Július SaTinský: Moji milí Slováci, Šľak ma ide trafiť, Chla
Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Moji milí Slováci. Listy rodákom o nebezpečenstvách, ktoré im hrozia. Rok vydania 1991. Bežne opotrebovaná na svoj vek. Cena 10 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Už ani muk! Alebo Karavána šteká, psi idú ďalej - 2. Rok vydania 1994. Bežne opotrebovaná na svoj vek. Cena 8 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Šľak ma ide trafiť. Rok vydania 1997. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 8 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Chlapci z dunajskej ulice. Rok vydania 2002. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 9 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Polstoročie s Bratislavou. Z mojich denníkov. Rok vydania 2002. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 9 € + poštovné. .......... Predám knihu od obľúbeného herca - autora Július Satinský: Rozprávky uja Klobásu Rok vydania 1996. Prvé vydanie. Bežne opotrebovaná na svoj vek, pekný stav. Cena 15 € + poštovné Knihy si môžete prevziať osobne v Bratislave – Ružinove (Nivy). Pozrite si aj moje ďalšie knihy.
Emma Tekeliová kniha Dámy, koniec trapasom
Predám novú knihu od Emma Tekeliová - Dámy, koniec trapasom! Môžete očariť každého a dosiahnuť všetko, čo chcete, ak sa viete náležite obliecť. Móda je potvora. A my jej veríme. Ibaže jedného dňa– ups... Keď sa zo všetkých síl usiluješ byť hviezdou, pritrafí sa ti faux pas. Pýtaš sa, ako sa to mohlo stať, veď sa nosí všetko!!! Takmer každá dáma, slečna, pani na Slovensku sa rada parádi. My Slovenky máme v parádení záľubu. Časy sa zmenili, ale toto každej z nás z folklóru zostalo. V priebehu roka vidíš tisícky reklám „ku´p si to!“ Počúvaš definíciu, že móda je hra. Čítaš rôzne tirády o móde, čo je viac „novoňavkovaná bieda“ ako slovo o štýle. Výdavky na reklamu už prevysˇuju´ výdavky na školstvo... Ako si máš s tým všetkým poradiť? Väčšina vecí má zrozumiteľný návod. Aj vyznačenú záručnú lehotu. Len na oblečení dátum spotreby ani návod na použitie uvedený nie je. A tak sa obliekame, ako príde – aj hore nohami, aj po záruke. Kto sa v tom má vyznať! Nestačí si predstaviť len tak pre seba, kedy dostávam komplimenty? A kedy som šliapla vedľa? Móda je jeden veľký vtip, a nie každý vie vtipy rozprávať. Ale smiať sa dokážeme všetci... Tak si uži túto zbierku trapasov, veď nikto učený z neba nespadol.
Dobrodružné romány a rodokapsy
Všetko spolu alebo dohoda. Osobný odber alebo + poštovné. Bez 11/91 a Bob Hurikán.
MännerModels Pur
Bohato ilustrovaná kniha o pôsobení mladých mužov v modelingu a reklame, zákulisie, príprava a uplatnenie, rozhovory s modelmi. Stav: ako nová, mäkká väzba, rozmery 24 x 27 cm, 162 strán, v nemčine (deutsch). Pri posielaní poštou (doporučene alebo cez Zásielkovňu) sa k cene pripočítavajú 2 eurá (platba vopred na účet). Pri odbere troch a viac kníh z mojej ponuky poštovné neúčtujem.
Dušan Dušek Vták na jednej nohe
Viac o knihe Vták na jednej nohe (Dušan Dušek) Ďalšia poetická, jemne humorná, láskavá a krásne ľudská kniha významného slovenského prozaika, ktorého tvorba sa vyznačuje zmyslom pre poetickosť i realitu, pre všednosť i bizarnosť, pre iracionálnosť i tajomné dimenzie každodennosti. Komické i smutné príbehy, ktoré zažívajú jeho postavy a postavičky, predstavujú zmes rezignovaného, dychtivého či tragického vzťahu k životu a svetu, vzťahu, ktorý však nikdy nestráca nádej, túžbu, zázračnosť, ľahkosť a vnútornú slobodu.
Stastie pre ludstvo od P.Z. Reizin
Presne take, ake su dni tohtorocneho leta - zabavne, milene, lahke, prijemne, romanticke a vtipne :) 438 stran. 1x citana, neposkodena, vhodna ako dar alebo lahke letne citanie za 3€. Osobny odber v BA alebo poslem postou (platba vopred na ucet + postovne).
Stephen Leacock - Staré krámy za nové peníze
Predám. Ako nová. Soubor 11 povídek kanadského humoristy, první české vydání. Kdo autora zná, přesvědčí se o jeho schopnostech, kdo jeho tvorbu nezná, tato kniha představuje skvělý úvod pro seznámení s jeho dílem.
Predam knihu  "Listy z Onoho sveta".
Predam knihu "Listy z Onoho sveta". - Autor: Julius Satinsky - Jazyk: slovensky. - Vydavatelstvo: Ikar 2007 Cena: 4 eur.
Predám knihu Digidetox (v češtine), Matěj Krejčí
Digidetox (v češtine), Matěj Krejčí
inzercia, predaj, predám, bazár, Zábavná literatúra