inzercia, predaj, predám, bazár

Predám podložku pod myš Prince of Persia - 5 €

Kategória: Myši

Predám podložku pod myš Prince of Persia - 5 €

Osobný odber v Bratislave. Kontakt
Predám podložku pod myš Prince of Persia - 5 €
Podobné inzeráty
Predám podložku pod myš Prince of Persia
Predám podložku pod myš Prince of Persia. Osobný odber v Bratislave. Kontakt
[PREDÁM] Herná myš Razer Mamba Elite
Predám používanú hernú káblovú myš Razer Mamba Elite. Myš už neobsahuje záruku ale je plne funkčná bez povrchových škrabancov či technických škôd. Známky použitia vykazuje iba spodok, je ošúchaný, ale nie je to cítiť pri hraní. Technické parametre: USB myš vhodná pre pravákov, optická, viacfarebné podsvietenie, 16000DPI, dĺžka kábla 2.1 m, rýchlosť reakcie myši 1 ms... Optická funkcia ručí za presnú odozvu. Myš predávam za 40€ (+ dopravné). Malá zľava v prípade ak zaplatíte kartou vopred (mám TatraBanku). Možnosť osobného odberu ak ste z Nitrianskeho kraja. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte e-mailom alebo na mojom telefónnom čísle.
Predám wireless myš DELL
Predám DELL myš MS5120W (s bočnými tlačidlami) alebo MS3320W. Myš je úplne nová, nepoužívaná. Veľkou výhodou je možnosť zapojenia cez bluetooth alebo cez usb port. V balení je aj batéria. Cena za MS5120W - 12 EUR Bližšie info: Cena za MS3320W - 10 EUR Bližšie info:
Nova herna mys Asus ROG Gladius II Origin
Predam novu nerozbalenu hernu mys Asus ROG Gladius II Origin. Výkonná herná myš Asus ROG Gladius II Origin v čiernom ergonomickom prevedení je určená pre pravákov. Je vybavená optickým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 12 000 DPI pre presné a precízne snímanie a 6 programovateľnými tlačidlami. Tlačidlá myši disponujú odolnými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov stlačení. Výsuvný mechanizmus vymeniteľných spínačov ROG umožní rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí. Súčasťou je štýlové podsvietenie Aura RGB s podporou Aura Sync pre synchronizáciu s ostatným príslušenstvom. K zariadeniam sa myš pripojí pomocou odnímateľného USB kábla – v balení sa nachádza 1x 2 m opletený kábel a 1x 1 m gumový kábel.
Bezdrôtová myš
Predám takmer nepoužívanú bezdrôtovú myš Speedlink SL-6313-BE-01 modrej farby. Myš je ako nová. Základný popis: 3-klávesová myš, 2,4 GHz bezdrôtová technológia pre dosah až 8m, optický senzor, 1600 DPI, kompaktný nano prijímač uschovateľný vnútri myši, vrátane batérie AA (VARTA) pre okamžité použitie Spôsob doručenia: osobné vyzdvihnutie v Žiline (po vzájomnej dohode doveziem kdekoľvek v rámci mesta) dobierka Inzerát platný do vymazania. ***Pozri všetky moje inzeráty***
Herná myš razer viper ultimate mercury s charging dock
Chcem predať túto úžasnú myš dôvod predaja je že sa už nedala vrátiť do myš má jemné podsvietenie z vrchu 20000dpi a je určená pre prvákov aj pre ľavákov myš je v perfektnom stave nemá ani škrabanček jej pôvodná cena je 165€