inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stavebný materiál > Predám POROTHERM tehly, lepidlá a PTH preklad

Predám POROTHERM tehly, lepidlá a PTH preklad

Rozpredám tehly POROTHERM:

25 Profi P12 375X250X249 60ks/pal 360ks x 3,4 Eur/ks = 1224 Eur 6pal
11,5 Profi P8 500x115x249 100ks/pal 800ks x 2,65 Eur/ks = 2120 Eur 8pal

Paleta 18 Eur/pal

TYTAN lepidlo PU 780ml 54 ks x 8,3 Eur/ks = 448 Eur

PTH Preklad KP 238/70/3000 12ks/pal 3ks x 39 Eur/ks = 117 Eur
PTH Preklad KP 238/70/1000 20ks/pal 6ks x 12 Eur/ks = 72 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2500 20ks/pal 3ks x 34 Eur/ks = 102 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2250 20ks/pal 6ks x 31 Eur/ks =186 Eur
PTH Preklad KP 238/70/1500 20ks/pal 9ks x 18,5 Eur/ks = 166,5 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2000 20ks/pal 6ks x 26,5 Eur/ks = 159 Eur

DT AKT
Debn. tvárn. EKOD ŠBT 30 P+D 500x250x300mm 40ks/pal 160 ks x 2 Eur/ks = 320 Eur 4pal
Debn. tvárn. EKOD ŠBT 24 P+D 500x250x240mm 50ks/pal 72 ks x 1,85 Eur/ks =133 Eur 1,4pal
Debn. tvárn. EKOD ŠBT 15 P+D 500x250x150mm 80ks/pal 120 ks x 1,5 Eur/ks = 180 Eur 1,5pal

Osobný odber v Gabčíkove.
Kontakt: Zoltán Farkas
Predám POROTHERM tehly, lepidlá a PTH preklad

Podobné inzeráty

Predám tehly Porotherm profi-  kusy

Predám tehly Porotherm profi- kusy

Predám nové tehly. Porotherm Brúsená tehla 38 Kombi Profi, 50ks, cena 2,40€/ks. Porotherm Brúsená tehla 30 Kombi Profi, 16ks, cena 2,00€/ks. Porotherm Brúsena t...

Keramický preklad Porotherm

Keramický preklad Porotherm

Predám keramický preklad Porotherm Preklad KP 7 - nosný preklad Preklad KP11,5 - nenosný preklad Mám rôzne dľžky - zvyšok so stavby Cena dohodou Viem zabezpečiť...

Porotherm tehly

Porotherm tehly

Predám tehly porotherm od výrobcu Wiederberger Porotherm 38 profi P10 (60 ks celá neotvorená paleta) á 2,8€ Porotherm 38 profi P10 (26 ks) 2,8€ Porotherm 25 pro...

Tehly a preklady

Tehly a preklady

Predám: Tehla Britterm 38 brúsená P10 = 204 ks (2EUR/ks); Tehla Heluz 11,5 brúsená P10 = 140 ks (2EUR/ks); Vložka stropná Porotherm KSV17/60 = 215 ks (1,50EUR/k...

tehly HELUZ+preklady

tehly HELUZ+preklady

Predam tehly heluz , zostatok zo stavby HeluzFamily 50 brúsená 3p+6ks=186ks 4€/ks Heluz Family 50 K-1/2 brúsená 1p=100ks 2€/ks Heluz Family 50 K brúsená 1p=60ks...

Preklady POROTHERM

Preklady POROTHERM

Predám zvyšné preklady POROTHERM: -4 ks. 20€/ks. preklad 70x238x1750 mm. -2 ks. 25€/ks. preklad 70x238x2000 mm. -1 ks. 30€/ks. preklad 70x238x2750 mm.

Britterm Heluz Porotherm

Britterm Heluz Porotherm

Predám: Tehla Britterm 38 brúsená P10- 204ks.. 2 €/ks Tehla Britterm 25 brúsená P12- 40ks... 2 €/ks Tehla Heluz 11,5 (120) P10 brúsená- 140ks... 2.7 €/ks Vložka...