inzercia, predaj, predám, bazár

Predám šachy pre troch hráčov.

Kategória: Spoločenské hry

Predám nové drevené šachy pre troch hráčov v šachovej kazete vhodné na super zábavnú hru.Cena 39 eur osobný odber Spišská Teplica alebo dobierka + 5 Eur.
Predám šachy pre troch hráčov.
Podobné inzeráty
Drevené šachy
Ponúkam na predaj krásne drevené šachy, figúrky sú vyrezávané. Šachy sú zo 70tych rokov a sú v perfektnom stave. Pri rýchlom jednaní dohoda možná. Posielam poštou alebo osobné prevzatie v Detve alebo v Banskej Bystrici.
Zajíc a želva
Spoločenská rodinná hra je ešte nerozbalená, ruším obchod. Tu sú fotky aj z otvorenej hry. Pre hráčov od 7 r. pre 2-5 hráčov. Hra je v obchodoch už vypredaná. Pre hráčov od 7 r. pre 2-5 hráčov. Hra obsahuje 2 různě náročné herní varianty. V hre ide o preteky zvieratiek. U deskové hry Zajíc a želva se zabaví celá rodina. Sázku zajíce a želvy z bajky všichni známe. Želva svou pílí a vytrvalostí předběhne i mrštného rychlého zajíce. Jak ale takový závod může dopadnout, když se do něj zapojí ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky. Vyberte si mezi zvířátky své favority, které pak během závodu budete podporovat. Kdo se tedy nakonec postaví na stupně vítězů? Bude to rozvážná, ale vytrvalá želva, nebo všemi mastmi mazaný lišák?
Stolová strategická hra Armata Strigoi - Das Powerwolf
jak nová, obsahuje všetko, bola hraná 2 krát Medzi upírmi a vlkodlakmi je odjakživa nevraživosť. Jedna rasa bojuje proti druhej. Posledný upírí majster a jeho učeň, Strigoi z Walllachie, sa usídlili v starobylej pevnosti Tismana, ktorá je obývaná nemrtvými bytosťami. Na strane druhej stoja Powerwolf - synovia Legiend noci a obrancovia "Skutočnej pravdy". Pripravujú sa na posledný boj, v ktorom pre nich neexistuje možnosť prehry. Armata Strigoi je hra, v ktorej Powerwolf vyhrajú alebo prehrajú ako jeden tím, ale každý z hráčov robí vlastné rozhodnutia. Každý z hráčov hrá za jedného člena Powewolf, ktorý sa snaží zaútočiť na Strigoiovu pevnosť. Aby hráči dosiahli úspech, musia poraziť obidvoch upírov. Počet hráčov: 2-5 hráčov Dĺžka hry: 60-90 min. Odporúčaný vek: 14+ Výrobca: Pegasus Spiele Rok vydania: 2020
Magnetické šachy.
Malé magnetické šach. Dajú sa hrať kdekoľvek, ideálny pre cestovanie. Vďaka magnetickej ploche šachovnice ich môžete hrať v aute, vlaku, autobuse atď. Bez toho aby ste sa báli otrasov, že spadne figúrka. Šachy sú skladacie,sú ešte zabalené v originál krabičke.Boli aji tak kúpene.Zmestia sa do vrecka bundy alebo ľadvinky. Sú krásne ale nemám pre nich využitie.Pre mna nevhodný darček. Reálné fotografie. Nové. rozmer 14x13cm Niekomu urobia radosť..
Predám šachy Babuška
Predám nové drevené šachy v šachovej kazete po rozložení 42x42 cm vhodné pre deti.Kuk na moje ďalšie inzeráty vhodné ako darček.Cena 42 Eur osobný odber Spišská Teplica alebo dobierka + 5 Eur.
Predám školské šachy.
Predám nové drevené školské šachy v šachovej kazete po rozložení cca 28 x 28 cm.Cena 20 Eur osobný odber Spišská Teplica alebo dobierka + 5 Eur.Kuk na moje ďalšie inzeráty.