inzercia, predaj, predám, bazár

Predám šrotovník

Kategória: Ostatné hospodárske

predám šrotovník
Predám šrotovník
Podobné inzeráty
Predám jelene a jeleniu zver.
Predám jelene špicere na mäso niesu vhodné do chovu cena 500 eur. Predám jeleňa zo štvrtým parožim neni vhodny do chovu.Pravidelny desatorak. Cena 1500eur. Zvieratá sú z Bio chovu.
Predám osobný odber
Predám 2 klietky hodnote 130€ predám ich za 30€ oby dve
Predam vcelarske potreby a ule
Predam ule B10 Dno - 7ks, nadstavok - 8ks, polnadstavok - 6ks, vrchnaky - 6ks. Do kazdeho nadstavku 10 ramikov. Nerezovy medomet na 4 velke ramiky, rucny pohon, velmi malo pouzivany, ako novy. Presne tento- Dymak, rozperak, rojak, krmitka a rozne dalsie drobnosti. Nemam na vcely tolko casu ako by potrebovali. Len ule a medomet maju nove hodnotu 800€. Predam vsetko aj s podstavcom pod ule co je na fotke za 500€. Len osobny odber v Podhoranoch pri Nitre.
Predám obilie- jačmeň, pšenicu, zemiaky s možným dovozom.
Predám obilie-jačmeň, pšenicu. Jačmeň 33e za meter, pšenica ozimná aj jarná vhodná aj na siatie 30e za meter. Dovoz do vzdialenosti cca 50km zdarma ďalej za cenu spotrebovanej nafty. Predám aj konzumné zemiaky- 45eur za meter. Obilie vo vakoch alebo vrecované, vrecia aj vaky-nie deravé na výmenu alebo 0,35e za vrece a 3e za vak. tel.:.
Predám včely, odložence
Predám prezimované včely na rámikovej miere B a LG Jumbo - 150eur kus, matky 2022, odber marec, apríl. Predám odložencov 2023 na rámikovej miere B, CS, LG... Cena 70eur odber jún, júl. Okres Skalica. Veterinárne vyšetrenie samozrejmé.
Predám včely, odložence a včelie matky 2023
Prijímam rezervácie. Predám odložence / zmetence Do Vami vopred doneseného vydezinfikovaného, alebo nového úľa s rámikmi + medzistienky umiestnim v pridávacej klietke označenú mladú rozkladenú matku 2023 a nasypem k nej úľové včely z 5 rámikov. Potom stačí zakrmiť 1 L sirupu 1:1, ale to záleží podľa aktuálnej znášky. Obmedzený počet. Termín: začiatok júla 2023. Cena 50 eur (je možné dokúpiť zosypané včely 10 eur za každý rámik). Predám včelie matky 2023 Mladé oplodnené matky - mix rôznych línii. Posielam aj poštou. Termín: druhá polovica mája 2023. Cena 20 eur / ks. Materské bunky / matečník pred vyliahnutím. Len osobný odber. Termín: najskôr máj 2023. Cena 5 eur / ks.