inzercia, predaj, predám, bazár

Predam ucebnicu Zmaturuj z biologie,Marika Benesova

Kategória: Učebnice, skriptá - SŠ

Predam ucebnicu Zmaturuj z biologie,Marika Benesova
Učivo je rozdelené do logických celkov a zahŕňa široké spektrum poznatkov od všeobecnej biológie až po ochranu životného prostredia. Prvá kapitola sa zaoberá vlastnosťami a taxonómiou živých sústav, základným rozdelením organizmov. Venuje sa bunke ako základnej stavebnej a funkčnej jednotke živých organizmov, ako aj chemickému zloženiu, metabolizmu a rozmnožovaniu živých sústav. V ďalších kapitolách postupne podáva poznatky o vírusoch, jednobunkovcoch, rastlinách, hubách a živočíchoch. Rozsiahla samostatná kapitola je venovaná biológii človeka a jednotlivým sústavám ľudského tela. Obohatením knihy sú aj obe záverečné kapitoly, ktoré prinášajú poznatky z genetiky a ekológie.5,99.-eur + dobierka.
Predam ucebnicu Zmaturuj z biologie,Marika Benesova
Podobné inzeráty
učebnice 2
biológia Biologie dětí a dorostu - Malá, Klementa Zmaturuj z biológie Biológia - pre maturantov a uchádzačov o štúdium na vysoké školy Biológia I - pre stredné pedagogické školy Biológia - pre čník SŠ Biológia - prehľad biologie Biologia dieťaťa a hygiena 1 - pre PŠ Biologia dieťaťa a hygiena 2 - pre PŠ Všeobecná biológia pre čník gymnázia Zmaturuj z literatúry 2 Zmaturuj z anglického jazyka 1 Zmaturuj z chémie Výtvarná výchova v ranom veku - Marie Vítková Maturitné otázky z angličtiny Náuka o spoločnosti - príprava na maturity a prijímacie skúšky na VŠ 2001 Náuka o spoločnosti - príprava na maturity a prijímacie skúšky na VŠ 2006 Pracovné vyučovanie - technické práce pre čník ZŠ Geografia v otázkach a úlohach - na maturitu a VŠ Dejepis pre čník ZŠ a čník gymnázia s osemročnym štúdiom Dejepis - pre pre čník gymnázia Dejepis - pre pre čník gymnázia Technická výchova pre 5. až čník ZŠ Logika Hudobná náuka pre 4. ročník ĽŠU Fysikální chemie v otázkách - Erdos, Pick, Černý, Pouchlý Základy kvantové chemie - Zahradník, Polák Fyzikální chemie - W.J.Moore
Knihy maturita z biológie a chémie, zmaturuj z biológie, ché
Predám knihy vhodné na prípravu na maturitu či prijímačky na VŠ. Knihy sú vo výbornom stave. Maturita z biológie - 7,50€ Maturita z chémie - 7,50€ Zmaturuj z chémie - 7,00€ Zmaturuj z biológie - 7€
Materiály pre prijímačky na medicínu - Slovensko/Česko
Ponúkam na predaj jednotlivo alebo ako celý priečinok materiály, ktoré mi pomohli úspšne zmaturovať a dostať sa na vysnené všeobecné lekárstvo v Čechách. Sú to overené materiály a knihy, z ktorých sa učia maturanti a uchádzači o štúdium medicíny celé roky. Tento priečinok obsahuje nasledujúce materiály v pdf: 2050 otázek z biologie 4. vydanie Biológia pre gymnázia 1-6 Biologie buněk Závodská Biológia v kocke 1,2 Biologie Pro Gymnazia-Jelinek Zichacek Genetika Kočárek Obecná biologie Slovníček latinských pojmů v medicíně Základy obecné biologie muni Biologie Člověka Pro Gymnazia-Hruška Přehled biologie - Stanislav Rosypal Somatologie 630 otázek Somatologie-Dylevský Anorganické názvosloví - shrnutí Biochémie LF MU Chémia pre 1 ročník gymnázia NOVA Chémia pre 2 ročník gymnázia NOVA Chémia pre 3 ročník gymnázia NOVA Chémia pre 1. ročník gymnázií STARA Chémia pre 2. ročník gymnázií STARA Chémia pre 3 ročník gymnázií STARA Chemia v kocke 1,2 Jak porozumíme chemickým vzorcům Lekarska chemie I Lekarska chemie II Prehlad chemie 1 Prehlad chemie 2 Přehled středoškolské chemie Vacík Rychlokurz Chemie / chemie pro každého Souhrnné texty z chemie II Zbierka chemických výpočtov (Brno) Fyzika pro každého / rychlokurz fyziky fyzika pre gymnázia - Fyzika mikrosveta fyzika pre gymnázia - specialni teorie relativity Fyzika pro gymnázia - Elektrina a magnetismus fyzika pro gymnázia - mechanika fyzika pro gymnázia - Molekulová fyzika a termika Fyzika pro gymnázia. Optika Fyzika stručne a jasne Prehled stredoskolske fyziky - Svoboda PLUS modelovky a testy z rôznych rokov na: 1.LF UK v Prahe 2.LF UK v Prahe 3.LF UK v Prahe LF MUNI LF UPJŠ LF UPOL LFHK UK LFP UK PLUS rôzne moje poznámky a ďalšie materiály ako tabuľky, zhrnutia, prezentacie z kurzov, vzorčeky.... pri záujme, kontaktovať ma prosím na mail, tel.č. je fake medicka2002@ cena celého priečinka se vším všudy je 10 eur, pri kúpe iba konkrétnych materiálov sa na cene dohodneme samozrejme rada potom poradím a kľudne odpoviem na otázky ohľadom prijímačiek ;)
Zmaturuj z fyziky + Obecná biologie
Predám knihy: - Zmaturuj z fyziky - kniha ako nová - 7€ - OBECNÁ BIOLOGIE (evoluce, biologie buňky, genetika s 558 řešenými testovými otázkami) - kniha používaná, niekoľko viet zvýraznených - 4€ Ak vezmeš obe knihy spolu, poštu máš zdarma, ak len jednu knihu, je potreba pripočítať poštovné.
Zmaturuj z biológie
Ahojte, predám túto knihu - Zmaturuj z biológie. Je to kniha určená pre maturantov. Sú v nej zhrnuté poznatky potrebné k maturite z biológie, čo tvorí aj základ na vysokú školu. Kniha je úplne NOVÁ. Cena: 9,00 + poštovné(v prípade vyzdvihnutia, je to pochopiteľne ZADARMO).
Zmaturuj z biológie
Predám učebnicu Zmaturuj z biológie, v dobrom stave. Cena 5€.