inzercia, predaj, predám, bazár

Programátor aj Home Office

Kategória: IT a telekomunikácie

Personálna agentúra JOBCHECK hľadá pre klienta - českú IT spoločnosť, programátorov pre webové vyhľadávacie aplikácie programované v jazyku Python. Práca je možná z domu formou home office, alebo priamo v centrále v Brne.

Mesačný plat 2.888 euro

Taktiež je v ponuke miesto Riaditeľ oddelenia programátorov ohodnotené mesačným platom vo výške 4.127 euro.

V prípade záujmu zasielajte životopis na
Viac pracovných ponúk na
Programátor aj Home Office
Podobné inzeráty
Hľadám prácu na home office
Hľadám prácu na home office Plat dohodou ale na hodinu alebo fixne Volať !!!
Superkolega/ programátor
Hľadáme špecialistu na programovanie e-shopových riešení. Spravujeme a vytvárame jednoduché a zložité e-shopy na mieru. Chceme pohodového človeka, ktorý zapadne do super kolektívu, bude spoľahlivý, k svojej práci pristupuje zodpovedne a chce sa zlepšovať. Platí pre nás, že ,,funkcionalita je funkčná, ak ju vie používateľ využívať", preto považujeme za dôležité, mať skúsenosti s Backend-om, ale aj Frontend-om. Aká bude tvoja pracovná náplň? Správa a programovanie funkcionalít pre našich klientov, integrácia platobných brán, ekonomických systémov, atď., vývoj a programovanie e-shopov na mieru. Zamestnanecké výhody, benefity Chceme, aby si sa v práci cítil dobre, pracovalo sa ti ľahko, a aby si mal dostatok motivácie. Nie sme zástancami „tlačenia na pílu“. Vieme, že našu prácu zefektívni možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy, ku ktorým budeš mať prístup aj ty.Máš Košice ďaleko? Môžeš pracovať aj z domu. U nás stereotyp nezažiješ. Budeš pracovať na zaujímavých a rozmanitých projektoch pre klientov z rôznych oblastí, v mladom, namotivovanom a zohratom kolektíve, máš možnosť vzdelávať sa na tematických konferenciách (podľa tvojho výberu) – online marketing, novinky v digitálnom svete - preplatíme ti ich, ponúkame ti otvorenú obojstrannú komunikáciu s vedením, priestor na inovácie, finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov (mimoriadne, koncoročné), príjemné pracovné prostredie, rozvoj, podporu a pohodu v práci, dostatok kávy, energetických nápojov, vitamínov v podobe ovocia, sladkostí a pitného režimu, či MULTISPORT KARTU na odreagovanie - chceme, aby si bol psychicky oddýchnutý, fit a mal dostatok pohybu aj napriek sedavej práci. Našich firemných večierkov a teambuildingových akcií sa nebudeš vedieť dočkať. Náš kreatívny tím si dáva záležať, aby bola každá takáto udalosť lepšia než tá predošlá, a aby všetkých bavila. U nás zažiješ kopec zábavy. Osobnostné predpoklady a zručnosti Si tímový hráč, ochotný učiť sa a napredovať, máš praktické skúsenosti s tvorbou e-shopov a baví ťa to, máš cit pre detail – závisí ti na každom pixeli, vieš objektívne zhodnotiť svoju prácu, odkomunikovať potrebné požiadavky s projektovým manažérom, máš schopnosť odhadnúť, koľko ti konkrétny projekt zaberie času, a efektívne navrhovať riešenia. Čo by si mal ovládať? AJ - B2, SJ - C2, Prax na pozícii: 2 roky Ostatné znalosti: UNIX/Linux - Základy GIT - Základy PHP - Pokročilý MySQL - Pokročilý HTML - Pokročilý CSS - Pokročilý Less - Pokročilý jQuery - Pokročilý XML - Pokročilý JSON - Pokročilý AJAX - Pokročilý Niečo málo o nás: webex digital s.r.o. je partia super ľudí, ktorá už 18 rokov navrhuje, tvorí a spravuje komplexné riešenia pre weby. Zaujali sme ťa? Pošli nám životopis. Viac info o nás tu: webex.digital
fotograf, programator web.stranek
Hledáme šikovneho fotografa a programatora web. stranek.dlouhodoba spoluprace. Co se tyka fotografa ide o fotky typu ako v inzerate. web.programatora osobne upresním všetko vysvetlim.pišete mi na whatsapp alebo zavolajte.Děkuji.
Programátor PHP
Náplň práce: - podieľať sa na vývoji nových webových aplikácii - rozširovať existujúce aplikácie o požadované moduly a funkcie a integrovať ich do pôvodného celku - spolupracovať s kolegami na hľadaní najoptimálnejších riešení - samostatné kontrola, testovanie a analýza existujúceho kódu - do štruktúry existujúceho kódu Vás zaučíme Osobnostné predpoklady: - schopnosť samostatne vyhľadávať, analyzovať a zapracovávať potrebné funkcie/moduly do nových alebo existujúcich riešení - porozumenie existujúcemu kódu (PHP+MySQL+javascript) a schopnosť plynule naň nadviazať - znalosť OOP PHP nie je nutná, požadujeme ale porozumenie modulárnej štruktúry našich systémov na základe našich štýlov (použitie konkrétnych tried pre určité prvky) - schopnosť písať čistý priamy kód, orientovaný na kompatibilitu (aj naprieč verziami PHP) a rýchlosť spracovania Znalosti: HTML - pokročilé CSS - základné PHP - pokročilé JavaScript - pokročilé jQuery - pokročilé MySQL - pokročilé Zamestnanecké benefity - predstavíme osobne Požadované vzdelanie - VŠ prvého stupňa v odbore informatika postačí Realizovali sme projekty ako je DODS SYSTEM, SYSTEM a PHIS SYSTEM. Všetky projekty soi viete vyhľadať na youtube :) V prípade záujmu vyplňte prosím dotazník uchádzača o zamestnanie na stránke: praca. a následne Vás budeme kontaktovať aby sme si dohodli termín pracovného pohovoru.
PROGRAMATOR - jazyk PYTHON
PRIJMEME HOREUVEDENE PROFESIE. PO ZASKOLENI PRACA MOZNA Z DOMU. ZASIELAJTE ZIVOTOPIS NA MAIL kuboveradoslav@ VYBEROVE KONANIE V PRIEBEHU JANUAR - FEBRUAR 2023.MZDA PRI PRACOVNOM POHOVORE. INFO
IT firma - PRÁCA  Z  DOMU
Na prácu Z DOMU pre medzinárodnú IT firmu hľadáme pracovníkov na tieto pozície - PROGRAMÁTOR-Python/ PERSONALISTA/ ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK/ ODHADCA DIGIT.MAJETKU / PRACOVNÍK MARKETINGU/ PREDAJCA KARIET/ PREDAJCA śKOLENÍ/ SPOLUPRACOVNÍK SO STRED.a VYS.SKOLAMI/ PRACOVNÍK ODDELENIA FILMU/ PRACOVNÍK ODDELENIA SPOLUPRACE S PARTNERMI/ KOORDINÁTOR ZAHRAN.POBOCIEK. Mzda od 40 000Kč DO 100 000Kč - PODLA POZICIE. bližšie info - volajte