inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > IT a telekomunikácie

IT a telekomunikácie - inzercia, predaj, predám, bazár

Ťahanie optickych káblov
Hladame šikovnych samostatnych ludí na ťahanie optickych kablov po jednotlivych obciach. Poziadavky:živnosť, auto, rebrík, vyškove prace, vedieť pracovat, živnosť/ dohoda. 1000-2000€ podla šikovnosti
Ponúkam prácu v IT sektore pre Ukrajinky
Ponúkam kancelársku prácu v IT sektore pre Ukrajinky pri spracovaní grafických digitálnych dát.
Technik výstavby optických sietí BBX s.r.o.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Fyzická inštalácia dátových rozvodov v budovách a von (75%) (zaškolíme) - Spájanie optických káblov zváraním (15%) (zaškolíme) - Pripájanie koncových zákazníkov (5%) (zaškolíme) - Servisné zásahy na sieti a u zákazníkov (5%) (zaškolíme) Zamestnanecké výhody a benefity: - Školenia v oblasti používaných technológií - Nonstop espreso v kuchynke - Zápožička dostupnej stavebnej a motorizovanej techniky - Bezplatné pripojenie na internet a televíziu - Teambuildingové aktivity - 4 x Sick day Informácie o výberovom konaní - Napíš nám v krátkosti čo ťa baví, pošli jednoduchý životopis, aké máš "papiere", či si technický typ a odkiaľ si, prípadne pošli svoju fotku. Tešíme sa na Teba a Tvoje nadšenie pre prácu. Požiadavky na zamestnanca - Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou - Vzdelanie v odbore: Nevyžadujeme Ostatné znalosti Osobný počítač - Pokročilý Elektrotechnika - Mierne pokročilý Vodičský preukaz - B, ideálne E Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti: Hľadáme človeka, ktorý samostatne uvažuje a dokáže si samostatne zadeliť prácu a aj samostatne pracovať. Vodičský preukaz B je nevyhnutnosť, vyššie sú výhodou. Výhodou je aj elektrotechnická spôsobiloť. Pri prácach, ktoré budeš robiť sa predpokladajú všeobecné manuálne zručnosti. Ako technik výstavby siete si raz pri počítači, potom na lúke s káblami a neskôr zas v bytovke s vŕtačkou - nerobíš stále to isté. Lojálnosť považujeme za to najdôležitejšie. Všetko sa dá naučiť, ale lojálnosť musíš mať v sebe. Preto pre nás prax, škola, či životopis až tak veľa neznamenajú. Nie sme korporát, sme lokálna firma s veľkými cieľmi. Sme Banskobystrická spoločnosť poskytujúca internetové pripojenie a káblovú televíziu po vlastnej optickej sieti. Zároveň sa venujeme vývoju aplikácií v oblasti OTT, IoT, IPTV a pod. Počet zamestnancov: 15
Administrátor e-shopu
Hľadáme šikovného, kreatívneho administrátora e-shopu a správcu sociálnych sietí so skúsenosťami (nahadzovanie, reklamné kampane a pod.)
Samostatný technik
Pre zabezpečenie montáži a servisu služieb LTE internet,xDSL,SAT TV hľadáme samostatného technika pre okres Brezno.Vhodné pre živnostníka.
Servisný a inštalačný technik
Hľadáme servisného technika! Do našej zabehnutej partie hľadáme šikovného technika v oblasti telekomunikácií alebo partiu technikov na dlhodobú spoluprácu. Náplň práce: - inštalácia a servis zariadení (IT siete, alarmy, kamerové systémy...) - realizácia štruktúrovanej kabeláže (optika) - konfigurácia prístupových bodov a routrov - elektrikárske práce Čo očakávame: - §21 - podmienkou - spoľahlivosť a zodpovednosť k práci - skúsenosť so zapájaním optiky výhodou - zváranie optických káblov - nie je podmienkou, ale výhodou Pre viac info nám stačí zanechať kontakt a my sa Vám ozveme :)
hľadáme montážnikov pre východne Slovensko
Ahojte chlapi. Touto cestou hľadáme na rozšírenie tímu SZČO inštalatérov optických prípojok Jedná sa o inštalácie optických prípojok pre spol. VSD v prešovskom kraji. Čo musíš spĺňať - Vlastne auto - rebrík 8m a viac - el. aku náradie (príklepová vŕtačka, flex..) - základne náradie (kliešte na kábel, kladivo, nožík, vrtáky) - prace vo výškach - !dochvíľnosť! Material bude nefasovaný na sklade v Gelnici alebo v Košiciach. Objem inštalácii bude podľa úspešne vykonaných montážach. Cena montáže a fakturacia - cena inštalácie 45€/montáž – spotrebný materiál optiky je hradený dodávateľom - fakturácia mesačná podľa spravených inštalácii – splatnosť 30dni mesačný zárobok od 1500€ ( na cca 30 inštalácie/mesiac) v základe, PS: zárobok sa odvíja od šikovnosti partie, ( priemerná doba klasickej inštalácie prípojky sú 2 hod) Záujemcovia so stručnými informáciami o pracovných skúsenostiach v oblasti stavebníctva budú uprednostňovaný.
Servisny technik
Hľadáme samostatného technika pre okres Svidnik,Bardejov,Stropkov a Vranov nad Topľou.Jedná sa o inštalácie optických a bezdratových prípojok internetu. Zárobok sa odvíja od šikovnosti a pracovných skusenosti. Ostatné znalosti Osobný počítač - Pokročilý Elektrotechnika - Mierne pokročilý Vodičský preukaz - B, ideálne E Pozícia je vhodná pre absolventa aj zivnostnika.
Urobiť 32ks RJ 45 konektorov
Urobiť 32ks RJ 45 konektorov na lan káble na 4 poschodiach.
STOPKRIMI
Hľadáme do kolektívu kolegu čo sa nebojí roboty, a naučiť (doučiť sa) nové veci v oblasti bezpečnostných technológií. Robota je výhradne v Žilinskom kraji zameraná na servis a kontroly zariadení EPS, HSP, EZS, CCTV (niekedy sa pritrafí aj montáž) Plat, benefity si prejdeme osobne, ale pokiaľ si normálny a chceš cesta sa vždy nájde.
Oblastný technik
Ponúkam prácu na živnost.Zilinsky kraj.Bližšie info po telefóne
Ponúkam záfuk, zváranie OPTIKY
Zháňam zákazky na území SR/CR pre svoju firmu - svojim klientom ponúkam práce spojené s výrobou optických sietí: Náťah a kotvenie vzdušných vedení, Výroba optických rozvádzačov, Záfuk vlákien, káblov, minikáblov, Zváranie a konektorovanie vlákien Opravy preseknutých káblov, Náťah riser káblov, Pokládka mikrotrubičiek Inžinierska činnosť súvisiaca s optikou. Realizácia aktívnej optiky bod-bod, alebo PON sietí Ďalej viem zabezpečiť aj líniové výkopové práce, pneumatické a riadené pretlaky a pod. Moja spoločnosť sa optickým sieťam úspešne venuje od roku 2018. Pre spoluprácu/bližšie info prosím volajte kedykolvek. V galérii sú fotografie mojej práce.
Administrátor elektronických služieb pre samosprávy
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Koho radi privítame v našom tíme? Pozitívnu osobnosť, ktorá rada pomáha druhým, rada sa učí nové veci, má logické myslenie a dáva dôraz na výsledok svojej práce. Ak si sa v tom našiel, tak si zhrňme, čo bude náplňou tvojej práce: - prepojenie elektronických služieb pre samosprávy s webstránkami samospráv napr.: , , a.i., /vrátane zmluvnej dokumentácie/ - spravovanie obsahu v týchto systémoch, úpravy a doplnenia obsahov - telefonické konzultácie a support pre klientov pri vytváraní a prepájaní služieb pre samosprávy - školenia pre klientov osobne aj online pre prácu s webstránkou, ale aj prepojenými službami - asistencia projektovému manažérovi pri návrhu funkcionalít a zlepšení týchto služieb - spravovanie e-mailových schránok (vytváranie, editácia, a.i.) cez administrátorské rozhranie - nastavenie webmailu, Outlooku, Thunderbidu a iných poštových klientov na PC alebo mobilných zariadeniach Základ tejto práce spočíva v plynulom zavádzaní nami poskytovaných služieb pre Obce/Mestá, do ktorých ťa radi zaškolíme. Budeš prepájať tieto informačné služby s webmi, a účtovnými softvérmi využívanými v Obciach/Mestách. Výhodou pre uchádzača (nie podmienkou) je akákoľvek praktická skúsenosť z diania v samospráve. Pri práci komunikujeme so samosprávami, na čo treba chladnú hlavu. Preto hľadáme človeka, ktorý bude trpezlivo a ochotne odpovedať na otázky klientov a riešiť ich situácie, ktoré vyplynú z každodenného využívania týchto služieb. Ostatné znalosti HTML - Pokročilý Zamestnanecké výhody, benefity - keď sa pre kolegu rozhodneme, tak nám na ňom záleží (nie sme korporát, v ktorom si len poradovým číslom) - zrýchlený kariérny postup (všetko závisí len na tvojej šikovnosti) - finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov, mimoriadne odmeny, koncoročné odmeny - karta UP BALANSEA - možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy - dostatok kávy, energetických nápojov, vitamínov v podobe ovocia, sladkostí a pitného režimu - uprednostňujeme otvorenú obojstrannú komunikáciu v priebehu času na pravidelnej báze - spolupráca na zaujímavých a rozmanitých projektoch - možnosť neustáleho vzdelávania sa na tematických konferenciách - rozvoj, podporu a pohodu v práci - príjemné pracovné prostredie - práca v menšom zohratom kolektíve s priateľskou atmosférou - sme otvorení tvojim nápadom (aj v internom živote firmy, aj v súvislosti s projektmi, na ktorých pracujeme) - firemné večierky a teambuildingové akcie Informácie o výberovom konaní Ak ťa zaujal náš inzerát, zašli nám CV, s odpoveďou na otázku: ,,Prečo práve ty?".
IT Technical Specialist - vhodné aj pre juniora
Hľadáme do nášho tímu nového kolegu. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - inštalácia, konfigurácia a servis v oblasti IT (Počítače, notebooky, tlačiarne, výpočtová technika, štrukturovaná kabeláž,...) - vzdialená a on-site technická podpora zákazníkov - vykonávať a zabezpečovať servis a pravidelnú údržbu počítačovej siete, prenosných PC, pracovných staníc vrátane programového vybavenia, tlačiarní, inštalácie hardware a software, - inštalácia ponúkaných služieb u zákazníka - riešenie SW a HW problémov - práca v teréne - výjazdy k zákazníkom po SR - starostlivosť o existujúcich zákazníkov - správa a návštevy existujúcich zákazníkov v oblasti IT Zamestnanecké výhody, benefity: - zaujímavá a perspektívna práca v atraktívnom odvetví - práca v malom a priateľskom kolektíve - možnosti profesijného a odborného rozvoja- kurzy IT - telefón aj na súkromné účely - notebook aj na súkromné účely - zľavy pri nákupe IT techniky - provízie z predaja Informácie o výberovom konaní V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na email HR@ Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské s maturitou - stredoškolské s maturitou a výučným listom - vysokoškolské I. alebo II. stupňa Vzdelanie v odbore technický smer Prax Prax v IT odbore výhodou, nie podmienkou Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Vodičský preukaz B - podmienkou Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - základná orientácia v IT, technická zručnosť, prozákaznícky prístup, samostatnosť, - Základný prehľad v sieťovej infraštruktúre - štrukturovaná kabeláž - Základy siete LAN/WAN - Prax v odbore výhodou, odborná spôsobilosť elektrotechnika výhodou, aktívny vodič Miesto práce Slovensko, Dubnica nad Váhom Druh pracovného pomeru plný úväzok Mzdové podmienky (brutto) 900 - 1 300 EUR/mesiac fix + odmeny a provízie z predaja neobmedzené hornou výškou (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) (Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky) Viac informácií o tejto pracovnej pozícií e-mailom alebo na osobnom stretnutí.
Ponúkam dlhodobú prácu pre technika optických sieti.
Prijmem živnostníkov alebo SZČO na práce na optických sieťach. Pokládka, montáž.
Mql5
Hľadám niekoho kto ma skúsenosti s programovaním v mql5. Ak si niečo také už naprogramoval napíš preberieme ponuku. Kosice okolie nutné
Elektrikár, technik kamerových a zabezpečovacích systémov
Firma LEDAR s.r.o. so sídlom v Trnave hľadá do tímu v Trnave elektrotechnika na montáž: elektrických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, video-vrátnikov a vstupných systémov, elektrickej požiarnej signalizácie, dátových rozvodov, štruktúrovanej kabeláže Zamestnanecké výhody, benefity práca v mladom kolektíve služobný telefón, notebook osobné ochranné pomôcky a reprezentatívne pracovné oblečenie profi pracovné náradie vedomostné školenia a možnosť pravidelne si dopĺňať kvalifikáciu flexibilný pracovný čas Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Vzdelanie v odbore elektrotechnik Práca na trvalý pracovný pomer - TPP alebo živnosť Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - chuť pracovať a vzdelávať sa - technická zručnosť a dôslednosť pri montáži - samostatnosť - zodpovednosť a flexibilita - zmysel pre detail - komunikačné schopnosti na úrovni - min. vzdelanie elektrotechnik (§ 21), optimálne § 22 Mzdové podmienky (brutto) 1 000 - 1 800 EUR/mesiac + odmena za samostatnosť a zručnosť Bližšie informácie na osobnom pohovore. tel. e-mail ledar@
Montážny Technik  - Košice
Príjmeme do TPP technika pre výstavbu telekomunikačných sieti : Podmienky a požiadavky : - Práce na výstavbe optických a metalických sietí - Montážne práce pri realizácii informačných systémov - zemné práce - Zafukovanie a zváranie Optiky - Znalosť práce s optickými sieťami výhodou - Zaujímavá práca, zoznamovanie sa s novými tech - vodičský preukaz B, - Nutnosť cestovania 3-4 dni v týždni mimo Košíc Poprosím poslať životopis na : langos@ Plat od 1200 Netto
Elektrikár / Elektrotechnik
Informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu príjmeme elektrikárov, splňajúcich odborné požiadavky a povinnú prax. Prijatie úchadzača o zamestnanie je možné len na základe platného osvedčenia podľa § 22 zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. v nadväznosti na vyhlášku č. 508/2009 Z. z. Náplňou práce kandidáta bude: - Inštalácia a montáž optických káblových rozvodov do rodinných domov a bytových jednotiek, pripájanie zákazníkov na internet, TV a telefonovanie - Inštalácia koncových zariadení na metalických a optických sieťach - satelity - Zváranie optických vlákien pre optickú sieť - Prevádzka a údržba dátových sietí a zariadení - Dodržiavanie smerníc a pracovných postupov - Riešenie vzniknutých nedostatkov, porúch na sieťach - Prípravné a výkopové práce - Meranie a diagnostika služieb, sietí a zariadení - Spracovanie technickej dokumentácie - Komunikácia so zákazníkmi Práca sa vykonáva v okolí: SA, NZ, KN, NR, GA, LV, MT Odborné náradie a školenie zabezpečíme Zamestnanecké výhody, benefity: - firemné vozidlo - firemný telefón - pravidelné školenie - možnosť preplatenia kurzu VP typu C Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Jazykové znalosti: Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti: Microsoft Excel - Základy E-mail - Mierne pokročilý Vodičský preukaz - B PLAT: 2 000 - 3 000 EUR
Ponuka brigády v elektrotechnickej výrobe
Hľadáme šikovného brigádnika, študenta na práce pri výrobe komunikačných prevodníkov. Náplň práce je THT osadzovanie a pájkovanie, mechanické skladanie výrobkov. Podľa šikovnosti je možnosť aj ďalších prác. Práca je v malom príjemnom týme v kancelárii v Žiline. Nástupná mzda 6€/h, cca. 50 hodín mesačne. Viac informácií mailom, alebo na osobnom pohovore. Email: jc.elektronika.sro@
inzercia, predaj, predám, bazár, IT a telekomunikácie
12345 .. 8