inzercia, predaj, predám, bazár

Programator web stránok

Kategória: IT a telekomunikácie

Hľadáme špecialistu na programovanie webových
a e-shopových riešení.

Spravujeme a vytvárame jednoduché a zložité e-shopy na mieru.

Chceme pohodového človeka, ktorý zapadne do super kolektívu, bude spoľahlivý, k svojej práci pristupuje zodpovedne a chce sa zlepšovať. Platí pre nás, že ,,funkcionalita je funkčná, ak ju vie používateľ využívať", preto považujeme za dôležité, mať skúsenosti s Backend-om, ale aj Frontend-om.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
Správa a programovanie funkcionalít pre našich klientov, integrácia platobných brán, ekonomických systémov, atď., vývoj a programovanie e-shopov na mieru.

Bližšie informácie a platové možnosti poskytnem na osobnom pohovore.

Typ pracovného pomeru:
podľa dohody - TPP/živnosť/dohoda

Prosím uchádzačov aby svoj životopis poslali na e-mailovú adresu: info@
Programator web stránok
Podobné inzeráty
Tvorba web stránok
Spoločnosť K&S&comp. s.r.o. obsadzuje , pre nový projekt pracovnú pozíciu Tvorba web stránok. Práca vhodná pre absolventa, prípadne študenta. Práca z domu Odmena záleží od zvoleného spôsobu spolupráce
fotograf, programator web.stranek
Hledáme šikovneho fotografa a programatora web. stranek.dlouhodoba spoluprace. Co se tyka fotografa ide o fotky typu ako v inzerate. web.programatora osobne upresním všetko vysvetlim.pišete mi na whatsapp alebo zavolajte.Děkuji.
Webmaster/administrátor webových stránok
Miesto práce: Ostrovského 2, 040 01 Košice Termín nástupu: ASAP Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť Mzdové podmienky (brutto): 1000 EUR/mesiac v závislosti od skúseností a dĺžky praxe. Cítiš sa na viac? Ukáž svoju samostatnosť a vynaliezavosť! Ak máš logické myslenie, si samostatná, kreatívna a skúsená osoba silne orientovaná na výsledok svojej práce, tak máš veľkú šancu! CHCEŠ VEDIEŤ, ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE? - príprava HTML šablón do redakčného systému a ich implementácia - inštalácia CMS systémov - spravovanie obsahu internetových aplikácií - administrácia web stránky (HTML, CSS, Javascript) - asistencia projektovému manažérovi pri návrhu funkcionalít webstránky a riešení na mieru - konzultácia s klientom/support k spravovaným webstránkam - práca s DNS - migrácia webhostingov, mailov - tvorba e-mailových schránok - práca s aj so SSH - inštalácia SSL certifikátov OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI - znalosti v administrácii webstránok - znalosti programátorského jazyka - schopnosť analyzovať a riešiť problémy - cit pre detail - zmysel pre tímovú prácu - byť samostatný pri riešení úloh - príjemné vystupovanie voči klientom - schopnosť a ochota učiť sa novým veciam - proaktívny a proklientsky prístup - zodpovednosť, spoľahlivosť, trpezlivosť, dôslednosť - ochota a chuť učiť sa nové technológie - schopnosť komunikovať s klientmi (Teamviewer, osobne) + zahŕňa aj školenie klientov POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA - vysokú školu mať nemusíš :) Jazykové znalosti - anglický jazyk - (B2) alebo maďarský jazyk - (B2) Ostatné znalosti - CSS - Pokročilý - HTML - Pokročilý - JavaScript - Stredne pokročilý - PHP - Základy - GIT - Základy - MySQL - Pokročilý - Bootstrap - Pokročilý - UNIX/Linux - Základy Počet rokov praxe 2 roky ČO TI ZA TVOJU ŠIKOVNOSŤ PONÚKAME? - sme spoločnosť s tuzemským vedením, kapitálom a rozhodovaním, keď sa pre niekoho rozhodneme, tak nám na ňom záleží (nie sme korporát, v ktorom si len poradovým číslom) - zrýchlený kariérny postup (všetko závisí len na tvojej šikovnosti) - mimoriadne odmeny, koncoročné odmeny, finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov - MULTISPORT karta - možnosť pružnej pracovnej doby - možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy - dostatok kávy, energetických nápojov, ovocia, sladkostí a pitného režimu - ZDARMA - uprednostňujeme otvorenú obojstrannú komunikáciu v priebehu času na pravidelnej báze - prácu na zaujímavých a rozmanitých projektoch - možnosť neustáleho vzdelávania aj na medzinárodných konferenciách v zahraničí - rozvoj, podporu a pohodu v práci, príjemné pracovné prostredie - prácu v menšom zohratom kolektíve s priateľskou atmosférou - sme otvorení tvojim nápadom CV pošli tu:
Hľadáme administrátora web stránok (študent)
Hľadáme k nám na výpomoc do stavebnej firmy (ideálne) študenta, ktorý by nám pomáhal spravovať a tvoriť web stránky, grafická aj textová úprava by nebola na škodu, trošku rozumel aj SEO veciam... Možnosť podieľať sa na rôznych marketingových aktivitách... Mal by si byť z oboru IT, technicky zručný Práca na flexibilný čas - po dohode ako bude treba, na niekoľko hodín počas týždňa, možná dlhodobá spolupráca. Viac info na tel. čísle. Miesto - Bratislava)
programator web.stranek BA
Hledáme šikovného programatora a grafika v jedné osobe. viac info. pošlem na whatsapp.Očekávám profesionální přístup.Dlhodoba spolupraca.
Robím webové stránky podľa potreby.
Robím webové stránky podľa potreby. (Stránky pre firmy, Webshopy, Rezervačné systémy, Galérie...) - K stránke dávam aj SSL certifikáty, ak potrebuje zákazník. - Možnosť na multi jazyčnost! - Technická pomoc 24/7 Pracujem s nasledovnými jazykmi: - HTML - CSS - PHP - MYSQL - JS (Stránky programujem od 0, v prípade ak si to zákazník žiada, realizácia pomocou WordPress alebo iného pomocného programu.) Dostupnosť stránok: Referencie: - Dosiahnuté druhé miesto celoslovenskej súťaže ZENIT WEB (2021) - Stránka pre firmu Bametal: - IT fórum: Poskytnem aj úložisko/údržbu! (prípadne domenu) Cena je s dohodou, podľa náročnosti práce. Kontaktujte mailom, neznáme čísla nedvýham!