Recruiter, náborár

Kategória: Vzdelávánie a personalistika

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-zastrešenie náboru a výberu zamestnancov
-podávanie inzercie
-práca s internou databázou uchádzačov
-aktívne vyhľadávanie uchádzačov v dostupných databázach a na sociálnych sieťach
-komunikácia s uchádzačmi, personálnymi agentúrami
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
-výborné komunikačné a organizačné zručnosti
-aktívny a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
-kreativita, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
-samostatnosť, dôslednosť