inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Vzdelávánie a personalistika

Vzdelávánie a personalistika - inzercia, predaj, predám, bazár

Detské centrum Dúha
Dobrý deň, hľadám študentku špecialnej pedagogiky na výpomoc v materskej škôlke v Oľdzi. platové podmienky osobne (okr. Dunajská Streda) +006
Súkromná materská škola
Súkromná materská škola hľadá pomocnú silu (vychovávateľ), požadované vzdelanie SŠ, podmienka byť vedený na úrade práce min. 1 mesiac, vek do 29 rokov. Prosíme zasielať životopis mcbambulkovo@
Učitelka MŠ / Učiteľka 1 stupňa
Hľadáme milú pani učiteľku so skúsenosťou s vyučovaním detí na prvom stupni. Jedná sa o prácu v materskej škole, kde bude učiteľka učiť skupinu 7 až 14 detí od 13:00 hod. do 15:00 hod. 2 až 4 dni v týždni. Pracovná náplň zahŕňa komplexnú predškolskú prípravu detí predškolského veku. Pozícia vhodná pre študentov primárneho vzdelávania alebo predškolskej a elementárnej pedagogiky. Ponúkaný plat - 11,60/hod.
Doučovanie pre deti na ZŠ
Hľadám učitěla/učiteľku SJ na doučovanie. Syn je čník a dcéra čník. Mali by sme záujem o doučovanie 1 alebo 2x do týždňa. V prípade ak učiteľ/učiteľka budú ochotné prichádzať k nám, ponúkam príplatok 10eur k mzde.
Ponukam vyucovat anglictinu
Ponukam vyucovat anglictinu cez skype, skor pre začiatočníkov (A1, A2). rado81499@ Ponukam vyucovat slovensky jazyk cez skype pre cudzincov (ktori vedia anglicky) rado81499@
Obchodný zástupca
Zvýšili sa Vám výdavky, ale príjem nie? Zvažujete možnosť privýrobku? Rekvalifikáciu? Zmenu profesie? Ponúkam riešenie a možnosť si zvýšiť príjem/ niečo nové sa naučiť. Si žena, muž, zamestnanec, mamička na MD, …? Koho hľadám? - vek nad 18 rokov - minimálne vzdelanie s výučným listom - vodičák - kolegu, ktorý je cieľavedomý, šikovný, flexibilný - v lokalite Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany Obsadzujem pozície: • obchodný zástupca (3x) • manažér (3x) Zameranie Klientsky konzultant s finančným trhom Chcete mať? • flexibilný pracovný čas • získať nové skúsenosti/ zručnosti • vedieť si ovplyvniť príjem • vybudovať si pasívny príjem • ďalší zdroj príjmu “ Nebojte sa rizika. Keď to vyjde, budete šťastnejší, keď to nevyjde, budete múdrejší.”
Inštruktor autoškoly
Prijmeme inštruktora autoškoly s platným inštruktorským preukazom B,C,D. Mzda na živnosť 7,-Eur/45 minút.
Príprava na maturitu a prijímacie pohovory na LF z chémie
Ponúkam doučovanie a prípravu na prijímacie pohovory z chémie na lekárske fakulty, vrátane vypracovania testových otázok. Disponujem najnovšími testovými otázkami z chémie na LF UPJŠ v Košiciach, UK v Bratislave, MU v Brne a UK v Prahe. Doučujem aj online. Cena za doučovanie od 15 EUR/vyučovacie hodina Cena za vypracovanie otázok dohodou. Zároveň ponúkam aj vypracovanie príkladov, ktoré sú súčasťou testových otázok. Zabezpečujem efektívnu prípravu a pripravím na prijímacie pohovory aj za kratší čas. Cena dohodou. kontakt : mencakovaangelika@
Doučujem anglický jazyk
Dobrý deň, ponúkam doučovanie Anglického jazyka pre žiakov základných ako aj stredných škôl. 1. hodina zdarma, ďalšie dohodou. :-) viac info na t.čísle:
Tlmočník/koordinátor pre zamestnancov z Ukrajiny
Hľadáme konzultanta/koordinátora pre zamestnancov z Ukrajiny. Miesto výkonu práce: Kriváň - TPP, nástup možný ihneď - príjemné a čisté prostredie - vhodné pre mužov aj ženy - zabezpečené ubytovanie V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis: viktoria.harcekova@ alebo nás telefonicky kontaktuje: ☎️
Psychológ si hľadá zamestnanie
Dobrý deň. Hľadám si seriózne zamestnanie s vysokoškolským vzdelaním v odbore psychológia, ukončené v roku 2000, Filozofická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove. Mám skúsenosti vo vzdelávaní a v školstve, samozrejme môžem prijať aj prácu v iných odboroch.Môžem asistovať pri činnostiach súvisiacich s personalistikou a pod. Ďakujem za Vašu odpoveď.
Hľadáme učiteľa odborných predmetov v Moldave n.B.
požadované: - vzdelanie VŠ technického smeru, - vodičský preukaz B,C,T Plat od 915€ podľa dĺžky započítanej praxe.
Učiteľ matematiky-Fyz+INF; hľadá prácu. (ZV, BB)
Učiteľ s aprobačnými predmetmi MAT-FYZ-INF, si hľadá pracovné uplatnenie v školstve v tomto školskom roku. Aj na krátkodobé zastupovanie. Tel.kontakt:
Učiteľka MŠ
Obec Košický Klečenov Obecný úrad Košický Klečenov 9, 044 45, okres Košice - okolie Obec Košický Klečenov ako zamestnávateľ Materskej školy, Košický Klečenov 43, zastúpená starostom obce Ing. Michalom Kmecom, zverejňuje informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca – učiteľa materskej školy v zmysle § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Názov a adresa zamestnávateľa Obec Košický Klečenov Košický Klečenov 9 044 45 Kontakt Obec: 055/696 52 69 podatelna@ Kategória učiteľ Podkategória pedagogického zamestnanca učiteľ materskej školy Kvalifikačné predpoklady a stupeň vzdelania na výkon pracovnej činnosti v súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. a vyhláškou č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov (1. diel, 1. časť, oddiely A, B a C) najmenej úplné stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa alebo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijných odboroch a programoch zameraných na učiteľstvo pre materské školy Zoznam požadovaných dokladov žiadosť o prijatie do zamestnania profesijný životopis, motivačný list doklad o vzdelaní súhlas so spracovaním osobných údajov (Zákon č. 18/2018 Z. z.) čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, o skutočnosti, že voči Vašej osobe nie je vznesené obvinenie a o skutočnosti, že na Vašu osobu nie je podaná obžaloba podľa § 15a ods. 7 zákona č. 138/2019 Z. z. (až pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu) zdravotná spôsobilosť podľa § 16 zákona č. 138/2019 Z. z. (až pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu) Počet voľných pracovných miest ½, (50 % úväzku) Dĺžka trvania pracovného pomeru na dobu určitú, do 31. 08. 2023 Predpokladaný nástup do práce 01.11.2022 Platové zaradenie v súlade zákonom č. 553/2003 Z. z. najmenej 4. platová trieda, pracovná trieda 1, v závislosti od dosiahnutého stupňa vzdelania a od kariéroveho stupňa Svoje žiadosti a požadované doklady doručte poštou, emailom alebo osobne na Obec Košický Klečenov na vyššie uvedenú adresu do 24. 10. 2022. Uchádzači o pracovné miesto budú pozvaní na pracovné pohovory. Presný termín a čas uvedieme v pozvánke.
Recruiter/Náborár
Personálna agentúra EDYMAX hľadá vietnamsky hovoriaceho Recruitera / Náborára . Miesto výkonu práce : Slovensko Mzda : dohodou , pri osobnom pohovore , záleží od skúsenosti kandidáta Náplň práce, právomoci a zodpovednosti : - aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov - nábor a výber vhodných kandidátov od vypísania inzerátu až po účasť na pohovore - správa databázy uchádzačov a jej rozširovanie - administratívne činnosti Jazykové znalosti : slovenský jazyk , vietnamský jazyk , anglický jazyk . Osobnostné predpoklady a zručnosti: - skúsenosti s náborom výhodou - dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť - znalosť anglického jazyka výhodou
Napísanie bakalárskej a diplomovej práce
Ponúkam pomoc, prípadne vytvorenie akejkoľvek záverečnej práce. Som učiteľkou SJ s dlhoročnou praxou a mám bohaté skúsenosti s písaním prác s rôznou tematikou. Garantujem diskrétnosť, spoľahlivosť a originalitu. Cena za 1NS od 5 do 7 eur, v závislosti od náročnosti témy a termínu. V prípade záujmu kontakt mailom.
Školiteľka anglického jazyka
Spoločnosť EnglishbyEnglish hľadá do svojho tímu školiteľku / brigádničku / študentku pre výučbu anglického jazyka vo firme v BA a aj pre výuku online lekcií jednotlivcov. Odmena závisí od množstva odučených lekcií.
osobna asistentka
hladam osobnu asistentku k 11 r. dievcatu pedagogicke vzdelanie. Galanta ,Trnava vodicsky preukaz
Lektor / lektorka angličtiny pre deti
Do nášho tímu hľadáme lektorku jazykových kurzov pre deti, ktorá by svoju prácu vykonávala predovšetkým s radosťou. Učí sa od cca 12.30 hod do 16.30. Dva alebo štyri dni v týždni, podľa dohody. V prípade záujmu o spoluprácu nás nevahaj kontaktovať! Tešíme sa na spoluprácu! :)
Výučba anglického jazyka
Dobrý deň prajem. Som Mgr. Matúš Žoldák, učiteľ anj. Ponúkam výučbu anglického jazyka, online formou alebo aj v rámci Banskej Bystrice je možné osobne. Cena je 10 eur na hodinu, momentálne je možné dohodnúť vyučovanie kedykoľvek v týždni od 9.00 do 18.00. Píšte mi na mail: matus.zoldak@ Volajte na tel. číslo: Teším sa na spoluprácu.
inzercia, predaj, predám, bazár, Vzdelávánie a personalistika