inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Vzdelávánie a personalistika

Vzdelávánie a personalistika - inzercia, predaj, predám, bazár

Preklady/doučovanie AJ ,TJ
Ponúkam preklady z AJ do SJ a opačne. Doučovanie. Taktiež taliansky jazyk /žek/živnosť. 421949592085 Možnosť doučovania a tlmočenia (taliansky jazyk) Doučovanie AJ 8 eur/hod + konverzácie Taliančina 10 eur/hod. Som fyzická osoba. Info: Žilina,Solinky
Hľadám kanceláriu na prenájom
Dobrý deň, hľadám kanceláriu alebo ambulanciu do 20m2 na prenájom s umývadlom v priestore. Sociálne zariadenie na spol. chodbe. Za primeranú cenu. Ďakujem. Inzerát platí do vymazania.
Práca s deťmi
Ak chceš byť súčasťou niečoho výnimočného, máš čas v dopoludňajších hodinách, nerobí ti problém cestovať, vieš spievať a tancovať, prípadne aj hrať na hudobný nástroj, máš rada / rád deti a vieš s nimi komunikovať, máme pre teba ponuku. Pracovať budeš na začiatok cca 1,5 hodiny denne a zarobíš 30 eur/1,5 hod. Bližšie informácie e-mailom.
ONLINE doučovanie anglického jazyka
Pozdravujem! Doučujem dospelých aj deti. Študoval som AJ na bilingválnom gymnáziu a VŠ, neskôr som aj žil 5 rokov v USA. Ponukám doučovanie anglického jazyka, zlepšiť sa v konverzácii, bežnej komunikácii a rozšíriť si slovnú zásobu alebo určité cvičenia s ktorými potrebujete pomôcť. Doučujem OSOBNE alebo ONLINE cez Skype, Zoom. Čassovo sa samozrejme vieme bezproblémovo dohodnúť :) Predstavenie a prvá skrátená zoznamovacia lekcia ZADARMO! V prípade záujmu sa ozvite na moje telefónne číslo alebo email ĎAKUJEM
Materská škola prijme učiteľku
Materská škola v časti Bratislava - Nové Mesto prijme do TPP učiteľku a zároveň učiteľku na zastupovanie počas MD. Nástup 28.08.2023. Kontakt:
Opatrovanie + doučovanie
Ponúkam doučovanie pre deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami. Som špeciálny pedagóg. Bližšie informácie na t.č .
Učiteľ matematiky a informatiky hľadá prácu
Učiteľ s pedagogickým vzdelaním MAT-FYZ-INF, si hľadá pracovné uplatnenie v školstve. Úspešne absolvovaná I. a II. atestácia. Neustále sa vzdelávam a zvyšujem svoju kvalifikáciu. Predpokladám, že moje skúsenosti budú prínosom pre náročného zamestnávateľa v Banskobystrickom kraji.
Doučovanie 1-4 ročník
Zdravím, som študentka VŠ, ponúkam doučovanie pre žiakov 1-4 ročníka ZŠ.
Doučovanie anglického jazyka
Doučovanie anglického jazyka Dobrý deň, ponukám doučovanie anglického jazyka ZŠ. Som študentkou anglického bilingválneho gymnázia a rada by som svoje znalosti angličtiny zdieľala so žiakmi, ktorí sa chcú zlepšiť v rozprávaní, rozšíriť si slovnú zásobu alebo im robia problémy určité cvičenia a potrebujú s nimi pomôcť. Doučujem prednostne len cez Skype, Zoom. Časovo môžem vo večerných hodinách pondelok a piatok, sobota a nedeľa ráno. Samozrejme, vieme sa bezproblémovo dohodnúť:) V prípade záujmu sa ozvite na mail alebo telefónne číslo
Učiteľ slov.jazyka
Hľadáme učiteľa slovenského jazyka z anglického jazyka. Jedná sa o intenzívny kurz 4-5x do týždňa 2 hod. denne na minimálne 1/2 roka. Vyučovanie doma u záujemcov v Banskej Bystrici, časť Podlavice. Bližšie informácie na .
Uchádzam sa o prácu učiteľa SJaL-MAT-INF
Uchádzam sa o pracovné príležitosti v školstve. Som učiteľ SJaL-MAT-INF. Banská Bystrica a širšie okolie.Konrakt: , matslov1@ Ďakujem
Personalista /SZČO/SRO s rum, maď alebo poľ.jazykom
Sme personálna spoločnosť a rozširujeme tím o pozíciu personalista s rumunským alebo maďarským alebo poľským jazykom v kombinácii s angličtinou. Aktuálne predmetom práce je nábor profesie: zámočník, zvárač, potrubár / neskôr aj iné profesie/. Potrebná prax na obdobnej pozícii aspoň 1 rok Pracuje sa z domu. Práca s vlastným PC. Práca je pre o SZČO /alebo 1.mesiac na dohodu, a od 2.mesiaca ako SZČO Predmetom práce je nábor pracovníkov z Rumunska, Maďarska alebo Poľska podľa zadaných kritérií. Spracovanie dochádzky, kontrola faktúr subdodávateľov, telefonická komunikácia s pracovníkmi a podobne. Vyžadujeme základy znalosti EXEL, inzercia na FB, Instagram a obdobných platformách. Práca je možná dlhodobo. Plat je vyplácany mesačne províznym systémom. Ak ste záujemca zašlite životopis. Budeme kontaktovať vybraných kandidátov.
Hľadáme učiteľa gitary
ZUŠ v okrese Gelnica hľadá učiteľa gitary na dlhodobo.
Inštruktor autoškoly
Hĺadám zodpovedného, komunikatívneho inštruktora/ku autoškoly na skupinu B. Prevádzka autoškoly je v Šamoríne. Platobné podmienky dohodneme osobne, nástup možný ihneď.
Družinár do rodinnej školy
Do našej Základnej školy Greenwill v Limbachu (1. - 4. ročník ) hľadáme družinára/ku. Mal/a by si mať otvorené a láskavé srdce i chuť tráviť čas s deťmi. Požadujeme: zodpovednosť, čistý register trestov, skúsenosti s prácou s deťmi (láskavé, ale jasné nastavovanie hraníc; vzájomný rešpekt; vychádzky do prírody), vzdelanie ukončené min. maturitnou skúškou (vzdelanie v odbore je výhodou nie podmienkou). Ponúkame: pracovné prostredie s výnimočnou rodinnou atmosférou, priestor pre sebarealizáciu a osobný rast. Pracovná doba, vrátane chutného obeda je od 12 45 do 17 15 počas pracovných dní. Víkendy, sviatky a počas školských prázdnin sa u nás nepracuje. Na skupinu cca 30 detí (6-10 rokov sú u nás dvaja družinári). Finančné ocenenie i rozsah pracovného zapojenia počas týždňa dohodou. Možnosť pracovať iba niektoré popoludnia. Ak máš záujem pošli nám svoj stručný životopis, telefonický kontakt a pripoj pár riadkov o sebe i o tom čo hľadáš na vladimir@ .
Inštruktor autoškoly
Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho tímu. Sídlime v centre Žiliny . Zameriavame sa na výcvik skupiny B. Vašou hlavnou činnosťou bude realizovať teoretickú prípravu, praktickú prípravu, zúčastňovať sa na skúškach. Výhody: - služobné vozidlo aj na súkromné účely - služobný telefón - flexibilný pracovný čas - pracovný úväzok možný na TPP/SZČO Sme autoškola, ktorá hľadá zodpovedného, komunikatívneho a priateľského kolegu/ňu ktorý je držiteľom inštruktorského preukazu. Prijmeme inštruktora aj bez predchádzajúcich skúsenosti. Nástup možný ihneď. Platové podmienky dohodneme na mieste. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Ponúkam doučovanie pre deti 1. stupňa ZŠ
Som skúsená učiteľka žiakov 1. stupňa ZŠ (35 rokov praxe) a ponúkam doučovanie všetkých predmetov 1. stupňa okrem ANJ v Žiari nad Hronom a okolí. Odmena dohodou podľa náročnosti.
učiteľka domoškola
Dobrý deň hľadám učiteľa- ku, ktorá by vzala k sebe na domáce vzdelávanie moje dve deti. okolie Prešova. viac info po cez telefon
Práca pre invalida
Hľadám si prácu najlepšie na skrátený pracovný úväzok, mam ukončene vysokoškolské vzdelanie v oblasti: Marketing, manažment. Asi 16 rokov som pracoval na pozícii učiteľ. Mimo katedry som cca 6 mesiacov a rád by som nesedel doma a niečo robil. Mám obmedzenú mobilitu DK a presun mi robí problémy. Napriek tomu dúfam, že sa možno nájde niekto, kto mi je ochotný helfnuť. Diky
Učiteľka MŠ
Hľadáme do nášho tímu šikovnú, kvalifikovanú a láskavú kolegyňu s chuťou zodpovedne a tvorivo pracovať s našimi najmenšími. Výška mzdy je cca 850 netto. Mzda je len informatívna, jej výška sa odvíja od dĺžky praxe a osobnostných kvalít.
inzercia, predaj, predám, bazár, Vzdelávánie a personalistika
12345 .. 7