REZAČ/POMOCNÍK

Kategória: Remeselné práce

Hľadáme samostatného a zodpovedného človeka na pozíciu REZAČ/POMOCNIK!
Praca na TPP, dohodu alebo živnosť.

NÁPLŇ PRÁCE:
-REZAČ:obsluha nárezového centra (ak neviete, zaučíme)
POMOCNÍK: Pomocný pracovník alebo kontrolór kvality drevených dielcov

POŽIADAVKY:
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- chuť pracovať
- vodičský preukaz sk.B ( nie je podmienkou)
- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť pri detailoch
- predstavivosť

MZDOVÉ PODMIENKY:
-700€-1600€
-mzda sa odvíja od výkonu a šikovnosti zamestnanca

PONÚKAME:
- stabilný prísun práce
- príjemné prostredie v pohodovom kolektíve
- plat podľa výkonu

CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI:
Sme stabilná firma zaoberajúca sa návrhom a výrobou kuchýň a atypického nábytku na mieru. Tak isto režeme a oliepame iným stolárstvam potrebne dielce.
Hľadáme kolegu, ktorému precízna práca nie je cudzia, má predstavivosť a vie dotiahnuť detaily v termíne na 100 %.

MIESTO VÝKONU PRÁCE:
Dolný Hričov (pri DPD)

DÁTUM NÁSTUPU:
IHNEĎ!

Tešíme sa na Vás!