inzercia, predaj, predám, bazár

RT Bau S.R.O. ELEKTRIKÁR - NEMECKO

Kategória: Remeselné práce

Elektro-montážna firma RT Bau s.r.o.
Dobrý deň. Hľadáme šikovných a spoľahlivých elektrikárov/pomocníkov a ľudí ovládajúcich nemecký jazyk, ktorí sa chcú učiť nové veci a majú chuť pracovať v zahraničí

Miesto výkonu práce: Celé Nemecko

Náplň práce:
-ťahanie kabeláže
-práca na vysokozdvižných plošinách
-montáž káblových trás
-zapájanie elektrických zariadení
-zapájanie rozvodných skríň
-čítanie elektroinštalačného plánu
-elektroinštalačne práce podľa pokynov
-montáž osvetlenia
-osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov
-kompletizovanie
-slaboprúd
-silnoprúd

Hľadáme partie/jednotlivcov (SZČO)
Robí sa priemerne 50-60 h/týždeň
Cena prace: 22-26€ (sadzba podľa skúseností a jazykových znalostí)
Nastúp: podľa dohody
Ubytovanie zabezpečené.(Po dohode aj hradené)
Fakturácia je 14/14

Pre viac informácií nás kedykoľvek kontaktujte na:
Telefón:
E-mail: infortbau@
RT Bau S.R.O. ELEKTRIKÁR - NEMECKO
Podobné inzeráty
ELEKTRIKÁR - Stavebné elektroinštalácie - Nemecko
ELEKTRIKÁR - Stavebné elektroinštalácie - Nemecko Ponúkame pracovnú ponuku pre elektrikárov na stavebné elektroinštalácie. Zamestnávame LEN na živnosť. Pracovná pozícia: elektrikár - stavebné elektroinštalácie Mzda (na živnosť): 21€ / hod. bez znalosti nemeckého jazyka, 22€ / hod. s komunikatívnou nemčinou Nástup: ihneď aj priebežne Miesto práce: Nemecko, okolie Ingolstadt, Ulm Od uchádzačov vyžadujeme splnenie nasledovných podmienok: - komunikatívna ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA NUTNÁ (min. 1 z partie 2-3 osôb) - prax min. 2 - 3 roky - živnosť aktívna min. 2 mesiace, formulár A1 - vodičské oprávnenie sk. B, vlastné náradie, vlastné auto. Ponúkame: - stabilné a dlhodobé zamestnanie - finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným i jazykovým znalostiam - garancia vyplácania faktúr na čas (14 dňová fakturácia, 17 dní splatnosť) - individuálny prístup - ubytovanie zabezpečené a PREPLÁCANÉ v plnej výške Kontakt výhradne v nemeckom jazyku. Kontakt: Uwe Haber email: info@ tel.: +49 1 elektrikár, montážnik, remeselník, živnosť, ŽL, SZČO, stavebné elektroinštalácie
RT Bau S.R.O. ELEKTRIKÁR - NEMECKO
Elekto-montážna firma RT Bau s.r.o. Dobry deň, hľadáme šikovných a spoľahlivých elektrikárov/pomocníkov a ľudí ovládajúcich nemecký jazyk, ktorí sa chcú učiť nové veci a majú chuť pracovať v zahraničí Miesto výkonu práce: Celé Nemecko Náplň práce: -ťahanie kabeláže -práca na vysokozdvižných plošinách -montáž káblových trás -zapájanie elektrických zariadení -zapájanie rozvodných skríň -čítanie elektroinštalačného plánu -elektroinštalačne práce podľa pokynov -montáž osvetlenia -osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov -kompletizovanie -slaboprúd -silnoprúd Hľadáme partie/jednotlivcov (SZČO) Robí sa priemerne 50-60 h/týždeň Cena prace: 22-26€ (sadzba podľa skúseností a jazykových znalostí) Nastúp: podľa dohody Ubytovanie zabezpečené.(Po dohode aj hradené) Fakturácia je 14/14 Pre viac informácií nás kedykoľvek kontaktujte na: Telefón: E-mail: infortbau@
Elektrikár/Pomocný elektrikár - Rakúsko/Nemecko
Hľadáme ELEKTRIKÁROV na stavby do Rakúska - Tirolska a do Nemecka, práca vhodná aj pre partie Šanca aj pre mladých elektrikárov s menšou praxou, dôležitá ochota učiť sa 55+ hodín/týždeň Náplň práce: kompletné elektroinštalačné práce na novostavbách - zapájanie a montáž vypínačov, zásuviek, svetiel a pod., nie je potrebná elektrická vyhláška ale je nutná prax Požiadavky na pracovníka: ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 pre Rakúsko alebo Nemecko (vieme pomôcť s vybavením), základné vlastné náradie na výkon práce, prax vo svojom odbore, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie aspoň stavebnej nemčiny NUTNOSŤ-(aspoň 1 z partie), vodičský preukaz Odmena: Od 20€ / hod. - Rakúsko Od 19€ / hod. - Nemecko Od 18€ / hod. - pomocný elektrikár Ubytovanie: ubytovanie zabezpečené a hradené Nástup: v priebežne Ide o dlhodobú a celoročnú prácu
Elektrikár Nemecko
Hľadá sa elektrikár do Nemecka alebo partia Elektrikár + pomocník na zapájanie fotoviltiky. Žiadne behanie po strechách. Jeden s partie sa musí vedieť dohovoriť po nemecky. ✅Elektrikár 25-27€ hod ✅Pomocník 18-20€ hod Výhody : ❇️Zaplatené ubytovanie ❇️Firemné auto ❇️Tankovacia karta ❇️Hilty náradie ❇️Turnus podľa dohody Pre viac info ma kontaktujte na tel.číslo
ELEKTRIKÁRI - automatizácia - Nemecko - Drážďany
ELEKTRIKÁRI - automatizácia - Nemecko - Drážďany Ponúkame pracovnú ponuku pre elektrikárov v automatizácii. Zamestnávame na živnosť aj na pracovnú zmluvu. Pracovná pozícia: elektrikár - automatizácia Mzda (na živnosť): 23 - 25 € / hod. podľa pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka Nástup: ihneď aj priebežne Miesto práce: Nemecko, Drážďany Od uchádzačov vyžadujeme splnenie nasledovných podmienok: - komunikatívna ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA NUTNÁ (min. 1 z partie 2-3 osôb) - prax min. 2 - 3 roky - živnosť aktívna min. 2 mesiace, formulár A1 - vodičské oprávnenie sk. B, vlastné náradie, vlastné auto. Ponúkame: - stabilné a dlhodobé zamestnanie - finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným i jazykovým znalostiam - garancia vyplácania faktúr na čas (14 dňová fakturácia, 17 dní splatnosť) - individuálny prístup - ubytovanie zabezpečené a PREPLÁCANÉ v plnej výške Kontakt: Janka Hiščarová email: haber@ tel.: elektrikár, montážnik, remeselník, živnosť, ŽL, SZČO, automatizácia
Elektrikar  Nemecko
⚡️Hľadáme Partie alebo jednotlivcov na prácu Elektrikar a pomocni Elektrikar v Nemecku ⚡️obsadzujeme 30 nových pracovních miest ⚡️Praca je celoročne ➡️Hod. pre elektrikára od 21€-24€hod. ( podľa skúsenosti) ➡️Hod. pre pomocníka od 17€-21€hod. ( podľa skúsenosti) ➡️Splatnosť fa sa líši od projektu ➡️Ubytovanie je hradné ⚡️Podmienky: ➡️Vlastne auto ➡️Vlastne základne náradie ➡️Jeden s partie nemecky jazyk ⚡️V prípade otázok nás kontaktujte.