inzercia, predaj, predám, bazár

Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.

Kategória: Spoločenské hry

Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou.

Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom.

Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica.

Figúrky majú od 7 do 10 cm.

Rozložená šachovnica má cca 25 cm x 35 cm.

Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite.

Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu.

Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred, nebudem doplácať na prípadných nepreberačov zásielok.

Osobný odber je možný po dohode v Poprade.
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Podobné inzeráty
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou. Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom. Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica. Figúrky majú od 7 do 10 cm. Rozložená šachovnica má cca 25 cm x 35 cm. Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite. Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu. Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred, nebudem doplácať na prípadných nepreberačov zásielok. Osobný odber je možný po dohode v Poprade.
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou. Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom. Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica. Figúrky majú od 7 do 10 cm. Rozložená šachovnica má cca 25 cm x 35 cm. Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite. Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu. Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred. Osobný odber je možný po dohode v Poprade.
Ručne vyrobený šach / šachové drevené figúrky.
Na predaj ručne vyrobený šach / šachy, spoločenskú hru pre dvoch hráčov, lakované drevené figúrky s plstenou podstavou. Ručne vyrezávaná každá figúrka je nenapodobiteľný originál, lakované vodným zdravotne nezávadným lakom. Drevená kazeta slúži zároveň ako šachovnica. Ide o jedinečný kus vhodný pre zanieteného hráča šachu, perfektné ako darček, nikde v obchode takéto nekúpite. Šach je ako nový, nebol používaný, bol vyrobený 24.12.2006, má už svoju hodnotu. Pošlem aj poštou, sumu 8 € na poštovné a balné požadujem v tomto prípade vopred, nebudem doplácať na prípadných nepreberačov zásielok. Osobný odber je možný po dohode v Poprade.
Magnetický Šach a dáma 2v1
Predám šach a dámu v jednom, od značky UB. Pôvodná cena na internete sa pohybuje okolo 32 eur. Balíček obsahuje: Magnetickú hraciu plochu Šachové figúrky magnetické - čierne Šachové figúrky magnetické - biele Figúrky na hranie dámy - biele Figúrky na hranie dámy - čierne Posielam poštou na dobierku, ale je možný aj osobný odber. Preferujem komunikáciu mailom, číslo v inzeráte je vymyslené.
Šach Feng Shui dekoratívny ručná práca
Predám krásny, dekoratívny čínsky Feng Shui šach s ručne vyrezávanými figúrkami a drevenou šachovnicou. Šach otec kupoval pred 15 rokmi priamo z Číny, je to vzácny kus a kvalitná práca. Je v dobrom stave, kufrík má škriabance, ale šachovnica a figúrky sú veľmi zachovalé, jedna má lepenú hlavu, ale nič nechýba. Cena 100 Eur, pôvodne stál viac než 3x toľko
Predám digitálne šachové hodiny DGT 3000
Predám digitálne šachové hodiny DGT 3000. Nové nerozbalené. Vhodné na všetky súťaže FIDE. Obsahujú všetky nastavenia na turnaje a ligové súťaže. Batérie sú súčasťou balenia. Hodiny pripojiteľné na elektronické šachové súpravy. Schválene FIDE. Vhodné na všetky tipy súťaží a turnajov. Bežná cena 80-85€