Šička v ČR

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v ČR.(Zlinsko)

Šijeme poťahy na matrace.

Mzda 130kč/hod.netto,cca 900eur za mesiac netto.

Ubytovanie zdarma.

Práca na jednu zmenu !

Kontakt: SR
ČR
Šička v ČR
Podobné inzeráty
Šička krajčírka šička technológ odevnej výroby
Šička krajčírka technológ odevnej výroby Miesto práce Bratislava Záhorská Bystrica Druh pracovného pomeru Brigáda Termín nástupu Ihneď al. dohodou Mzdové podmienky 5,60-8 EUR/hod.( podla vykonu) Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - šitie - práca na 4 hod./denne, V čase od 6. do 20. hodiny( podľa dohody) - šitie na trojihlovom šijacom stroji - sériová výroba Zamestnanecké výhody, benefity - zaujímavé finančné hodnotenie - výplata do 15. dňa v mesiaci na účte - žiadne nadčasy - práca v tichom prostredí - malý pracovný tím Informácie o výberovom konaní Výkon práce : Bratislava Záhorská Bystrica spoje č. 36 a 37 Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.3.2023 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore krajčírka Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti - prax so šitím NUTNÁ - prispôsobivosť - zručnosť - dynamika - spoľahlivosť - ochota pracovať na zlepšovaní svojho výkonu - skúsenosť s rýchlym šitím je výhodou Životopis a opis pracovných skúsenosti posielajte na : odoslatmail@ Tel.:
Šička v obuvníckej výrobe
Do nášho nového a moderného výrobného závodu v Medzilaborciach hľadáme šikovné kolegyne / kolegov do zvrškovej dielne pre výrobu obuvi. Nastúpite na pracovnú pozíciu šička. Veľkou výhodou je skúsenosť so šitím obuvi, prípadne so šitím v krajčírskej dielni. Nemusíte mať priame skúsenosti s výrobou obuvi, na všetky pracovné operácie Vás radi zaučíme a poskytneme dostatok času na osvojenie si pracovných návykov. Zamestnanecké výhody, benefity Práca v jednozmennej prevádzke od 7:00 do 15:30 hod. Voľné víkendy a sviatky Priemerná mesačná mzda 1000 € Príspevok na stravovanie Ročná odmena naviazaná na výsledky spoločnosti 5 týždňov dovolenky Sociálne programy, firemné akcie (letné grilovanie, vianočný večierok, akcie pre rodiny) Pohodlné parkovanie v areáli závodu Zľava na produkty Istota dlhodobého zamestnania Budeme sa tešiť na Vaše životopisy, každú žiadosť starostlivo posúdime. Naše kontaktné údaje: tel.: , e-mail: radoslav.antal@ Počet voľných pracovných miest na tejto pozícii: 3 Predpokladaný nástup: 15. 11. 2022
Kontrola kvality, operátor/ka výroby, skladník, šička- HOLÍČ
- výroba automobilových dielov - otvorené pozície - kontrola kvality, operátor/ka výroby, šička, skladník s preukazom VZV - trojzmenná prevádzka, víkendy voľné Nástupná mzda od 1200€ Základ 900€ + výkonnostná odmena 170€ + dochádzkový bonus 50€ + príplatky - PRIVEĎ KAMARÁTA A ZÍSKAŠ ODMENU 150€ po odpracovaní troch mesiacov - príspevok na ubytovanie 180€ - autobusová doprava - Senica, Rohov, Častkov, Lopašov, Oreské, Radošovce, Dubovce, Popudinské Močidľany, Trnovec, Holíč a Hodonín Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle , v súkromnej správe alebo nás navštívte na Nádražnej 3 v Malackách v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00
Šička / krajčírka
Šička / krajčírka Miesto prace: Bratislava / Rača Druh pracovného pomeru: Brigáda, dohoda, živnosť, polovičný alebo trvalý pracovný pomer. Mzdové podmienky 5-6 EUR/hod. Náplň práce: - šitie zvrškov tenisiek - Práca na moderných strojoch Výplata každý pondelok Čas prace od 7 do 21hod. Minimálne 10 hodín do týždňa. Dochádzka prispôsobivá. job@
Šič/šička v Košiciach
Náplň práce:šitie autokomponentov Prac.zmeny:8 hodinové zmeny v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke (ranné, poobedné, nočné) Miesto práce:priemyselný park pri letisku v Košiciach Plat: 675-900 €/brutto. Rôzne benefity a príplatky!!! V prípade záujmu zašlite životopis na : praca@
ŠIČ/ŠIČKA VO VÝZNAMNEJ SPOLOČNOSTI AJ S MOŽNOSŤOU UBYTOVANIA
Informácie o ponuke Chcete mať možnosť rozvíjať sa a pracovať tam, kde sa o svojich zamestnancov starajú? Ak ste schopný pracovať samostatne, ste aspoň trochu manuálne zručný a máte zmysel pre detail, tak nás kontaktujte a my sa radi o Vás dozvieme viac. Ponúkame nasledovné benefity: - budeš súčasťou nového projektu - istota stabilného zamestnania do budúcnosti - možnosť ubytovania - čisté a bezpečné pracovné prostredie - priateľská a tímová pracovná atmosféra - zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce - semestrálny bonus - bonusy za lojalitu - výkonnostný bonus, zamestnanec mesiaca, spoločné teambuilding - peňažné poukážky za zlepšovacie návrhy - príspevok na dopravu - príspevok na 3.pilier DDP - relax zóna - a ďalšie benefity pre zamestnancov a rod. príslušníkov Požiadavky na zamestnanca: - prax a skúsenosti na obdobnej pozícii - zodpovedný prístup k práci - spoľahlivosť Predstavenie pracovných úloh: - tvojou bežnou úlohou bude šitie kožených a PVC kusov podľa štandardného pracovného postupu - budeš pracovať v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)