inzercia, predaj, predám, bazár

Spoločenská hra

Kategória: Zábavná literatúra

Predám spoločenskú hru pre mládež a dospelých nepoužita...posúvame ďalej nevhodný darček
Spoločenská hra
Podobné inzeráty
Hra o Manželství
ak dobře znáte svého partnera či partnerku? Jaké oblíbené jídlo má rád či ráda? Jaké jsou jeho a její tajné sny? Hra o manželství vám přináší dohromady 600 otázek, včetně vtipného kreslení. Otázky jsou rozděleny do třech kategorií. Pomocí otázek zahřívacích, záludných a otázek na tělo zjistíte, jak dobře se znáte a po čem vaše drahá „polovička“ touží. Cílem hry je odpovídat na otázky tak, jak odpoví váš protějšek na otázku a zároveň se v odpovědích shodnout. Nejde o to, za každou cenu vyhrát, ale užít si příjemnou zábavu. Přesto na vítěze čeká pak zasloužená odměna … Hra není určena pouze manželským párům! Je pro všechny páry, které se chtějí pobavit a dozvědět se něco víc o sobě.
Hra o trůny
Ponúkam omaľovanku pre dospelých Hra o trůny:) Číslo je vymyslené, poprosím kontaktovať mailom.
Emma Tekeliová kniha Dámy, koniec trapasom
Predám novú knihu od Emma Tekeliová - Dámy, koniec trapasom! Môžete očariť každého a dosiahnuť všetko, čo chcete, ak sa viete náležite obliecť. Móda je potvora. A my jej veríme. Ibaže jedného dňa– ups... Keď sa zo všetkých síl usiluješ byť hviezdou, pritrafí sa ti faux pas. Pýtaš sa, ako sa to mohlo stať, veď sa nosí všetko!!! Takmer každá dáma, slečna, pani na Slovensku sa rada parádi. My Slovenky máme v parádení záľubu. Časy sa zmenili, ale toto každej z nás z folklóru zostalo. V priebehu roka vidíš tisícky reklám „ku´p si to!“ Počúvaš definíciu, že móda je hra. Čítaš rôzne tirády o móde, čo je viac „novoňavkovaná bieda“ ako slovo o štýle. Výdavky na reklamu už prevysˇuju´ výdavky na školstvo... Ako si máš s tým všetkým poradiť? Väčšina vecí má zrozumiteľný návod. Aj vyznačenú záručnú lehotu. Len na oblečení dátum spotreby ani návod na použitie uvedený nie je. A tak sa obliekame, ako príde – aj hore nohami, aj po záruke. Kto sa v tom má vyznať! Nestačí si predstaviť len tak pre seba, kedy dostávam komplimenty? A kedy som šliapla vedľa? Móda je jeden veľký vtip, a nie každý vie vtipy rozprávať. Ale smiať sa dokážeme všetci... Tak si uži túto zbierku trapasov, veď nikto učený z neba nespadol.
Kurz písania kníh
Pozdravujem, som autorom dvoch kníh prvá sa volá Tieňoví hráči, tá už má aj webstránku a druhá sa volá 100 Básní písaných do oblohy ľudských sŕdc. Prvá kniha je divadelná hra, ktorá je rýmovaná a veršovaná. Druhá sa volá 100 Básní písaných do oblohy ľudských sŕdc a je to zbierka básní. Venujem sa divadlu asi 5 rokov, dva roky som v ňom hral a píšem aj divadelné hry. Venoval som sa štúdiu písania a jeho praktickým princípom asi 5 a pol roka a rád by som priniesol praktické veci o písaní. Bude sa jednať o veľmi praktický kurz. Cena za hodinu sa odvíja aj od počtu uchádzačov o kurz. Pre jednotlivca je cena minimálne 15€/hod. Maximálne 30€ /hod. Pre viac informácií ma nielen o cene ma kontaktujte na číslo .
Knihy plné piesní
Kliment Ondrejka - Mlaď sa hrá OPUS Piesne, hry a riekanky Knihy sú vo veľmi dobrom stave. Cena je 10€ + poštovné, možný osobný odber v okolí Trnavy. Pozri aj ostatné inzeráty.