inzercia, predaj, predám, bazár

Spoločenské hry pre manželov

Kategória: Spoločenské hry

Predám nepoužité spoločenské hry pre manželov, alebo kohokoľvek bez ohľadu na orientáciu :)
Spoločenské hry pre manželov
Podobné inzeráty
Spoločenské hry
Predám nasledovné spoločenské hry: Alhambra - 20Eur Človeče nehnevaj sa - 1Eur Monster bingo - 8Eur Detektivka: Drama v zrcadle - 7Eur Detektivka: Závěť bez dědice - 7Eur Wildlife - 19Eur Sealife - 19Eur 3D snakes and ladders CZ - 3Eur Cluedo - 10Eur New York 1901 - 9Eur Star Wars: Rule the Galaxy - 1Eur Hry sú vo výbornom stave. Ideálny darček na Vianoce. Pri odbere viac hier naraz dohoda na cene istá.
Spoločenské hry
Predám nasledovné spoločenské hry: Detektiv Kočička - 16Eur Alhambra - 20Eur Človeče nehnevaj sa - 1Eur Monster bingo - 8Eur Detektivka: Drama v zrcadle - 7Eur Detektivka: Závěť bez dědice - 7Eur Wildlife - 15Eur Sealife - 15Eur 3D snakes and ladders CZ - 3Eur New York 1901 - 9Eur Star Wars: Rule the Galaxy - 1Eur Hry sú vo výbornom stave. Pri odbere viac hier naraz dohoda na cene istá.
Spoločenské hry a pexeso
Dobrý deň, predám spoločenské hry a pexesá. Predám aj hry aj osobitne.
RPG spoločenská hra Draci a Pútnici
Hra je založená na princípoch najpopulárnejších RPG hier ako Dungeons and Dragons alebo Dračí doupě. Výhodou hry je jej jednoduchosť pre začiatočníkov oproti iným RPG hrám. Hra je pre 2 až 7 hráčov. Je to rodinná a spoločenská hra rozvíjajúca komunikáciu, hranie rolí a zažívanie dobrodružstiev. Dáva maximum priestoru pre fantáziu a kreativitu. Hra je vhodná pre všetky vekové kategórie od 9 rokov. Tento typ hier sa zvykne využívať aj pre terapeutické účely na riešenie rôznych rodinných, osobných a vzťahových problémov. Je to vynikajúca vstupná brána pre LARP - hry hrania rolí naživo. Na rozdiel od väčšiny iných RPG hier sú tu zakomponované verneovské a steampunk prvky namiesto okultnej mágie. Nenahraditeľným bonusom hry sú tabuľky na rýchle vytvorenie nových prostredí a príbehov s kvalitnou zápletkou, zvratmi a vyvrcholením. Mnohí mladí trávia príliš veľa času hrávaním počítačových hier. V hraní RPG spoločenských hier ako Draci a Pútnici, možno nájsť zábavu a zážitky ako v počítačových hrách, ale bez rôznych negatív, ktoré sú s hraním počítačových hier spojené. Hra je nová. Možnosť objednať aj viacero kusov. Ku hre prikladám vrecko na kocky, ktoré sú súčasťou hry. Osobný odber Zvolen alebo Banská Bystrica. Po dohode možnosť zaslať kuriérom za poplatok + 4€, v takom prípade je potrebná platba vopred. Kontaktujte ma na email. Telefón nie je reálny. Cena za hru Draci a Pútnici je 19€.
PREDAJ spolocenske hry
Rallyman GT 30€ Rallyman GT je kockami riadená závodná hra pre 1-6 hráčov. Je to moderná verzia klasickej hry Rallyman, ktorá sa pýši úplne novými ilustráciami a učesanými pravidlami. Vyskúšajte svoje šťastie a pretnite cieľovú pásku ako prvú! Rallyman GT je návyková a jednoduchá závodná hra s veľkou strategickou hĺbkou. Naplánujte si starostlivo svoju stopu a vysporiadajte sa s nebezpečnými zákrutami, predbiehajte ostatných jazdcov a páľte gumy, kým vám praje šťastie... rozsirenia: Team challenge 15€ Najdete tu 6 aut (totožné modely se základní hrou) a nový herní mód: Pursuit! Díky zdvojenému startovnímu dílku může naráz závodit až 12 aut. Také tu najdete nové palubní desky a žetonky rychlosti, abyste od sebe jednotlivá auta rozeznali. Dále tu naleznete čtyřproudové dílky, kterými můžete nahradit klasické rovinky a zatáčky. Jako další možnosti jsou tu křižovatka nebo most! Obsah: 6 aut, 12 palubek, 12 dílků tratí, rulebook a žetony pro hru více aut! Championship 11€ Rozšíření Championship je kampaňový mód, který vám a vašim přátelům umožní soupeřit v několika různých závodech na až 8 různých okruzích. Každý okruh má dvě kola, a můžete využít buď tratí, které vám nabízí rulebook nebo si vytvořit své vlastní! V závislosti na konečné pozici získáte příslušný počet bodů. Hráč s nejvyšším počtem bodů na konci hry zvítězí! GT4 11€ Expanze GT 4 obsahuje 6 nových plastových aut, 24 palubních desek (plus dalších 6 pro KS exclusive Soft Tires), 6 karet řidičů, 1 novou kostku a rulebook. GT 4 jsou lehká klasická auta, a byť nemají dost koňských sil jako GT 5 a GT 6, vynahrazují to svojí obratností! hra a rozsirenia su vo francuzskom jazyku, ale jazykovo nezavisle k cene treba pripocitat postovne
Predam spoločenske hry
Predám tieto spoločenske hry Kraftwagen pôvodna cena 35€ fólia Armageddon pôodná cena 40€ fólia Jumanji pôvodna cena 20€ Boldest pôvodná cena 30€ Všetko spolu za 40€ iba osobný odber