Stavebný Tesár / Šalovač (Aj Partie) - BELGICKO - Na Živnosť

Kategória: Stavebníctvo

Pre nášho partnera hľadáme stavebných tesárov na betonáže v Belgicku - aj ucelené partie.

Pracuje sa so systémovým debnením Doka / Peri na monolitických stavbách (mosty, čističky, haly a pod.)

Mzda : 14€/hod. - nástupná mzda je možné ju navýšiť po preukázaní schopností.

Požiadavky na zamestnanca:
- čítanie stavebnej dokumentácie (aspoň
jeden z partie)
- skúsenosti so šalovaním DOKA/PERI
- prax min. 2 roky
- flexibilita, spoľahlivosť
- vlastné auto (stačí jedno na 4-5
pracovníkov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Práca zahŕňa najmä betonáže, pričom sa pracuje so systémovým debnením Doka/Peri na monolitických stavbách (mosty, čističky, haly a pod.)

Benefity:
-dlhodobá a stabilná práca
-ubytovanie hradené
-dobré platové ohodnotenie a možnosť
práce s nadčasmi
-nieje nutné ovládať cudzí jazyk

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu nám prosím prepošlite Váš životopis na náš email info@ alebo nám zavolajte na a následne Vám dohodneme osobný pohovor s našim partnerom.