inzercia, predaj, predám, bazár

Stratený psík yorkshire

Kategória: Stratení a nájdení

Dňa 9.3.2020 nám zmizol z dvora rodinného domu náš psík Monty (yorkshire) prosím ak ste ho niekto videli, dajte nám vedieť. Veľmi nám chyba. Odmena za nájdenie. Dakujem
Stratený psík yorkshire
Podobné inzeráty
Videný zatúlaný psík-Lehnice Sása
O 16,30 bol videný psiķ pieskovej farby,stredne vysoký,dlhými ušami a tuším aj červenkastým žal v roli smerom od Lehnice-Sásá na jabĺčkový sad pri Šase,smer Mierovo.
Videný bieločierny psík Prievozská Ba
Dnes o 15,45 pebehoval cez križovatku Prievozská-Bajkalská v BA bieločierny psík strednej výšky bez obojka,smerom k Trenčianskej.
Strateny ciernobiely kocur
Stratil sa, zmizol ešte v septembri 2019, ciernobiely kastrovany kocur, v lokalite Kosice-Cicky/Majer, velmi pritulny, mozno ho niekto vzal, niekam preniesol...Poznavacie znamenie: roztrhnute ucho po subojoch, kedze zil na ulici. Za najdenie ponukam financnu odmenu.
Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj
ZVYŠUJEME ODMENU ZA NÁJDENIE FÉLIXKA NA 250 €! VEĽMI PROSÍME O POMOC S AKÝMIKOĽVEK INFORMÁCIAMI! Veľká prosba o pomoc! Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní nášho strateného kastrovaného a zaočkovaného kocúrika Félixka, ktorý sa zatúlal v sobotu 2.novembra v lokalite Galanta - Javorinka, okolie štvorbytovky č.83 naľavo za cintorínom. Je veľmi prítulný, nahlas pradie aj mňauká, je veľký rodinný miláčik. Je bielo - fľakatý s jemnučkou srsťou. Odmena za nájdenie je 150,-€. Volajte kedykoľvek na číslo . Veľmi, veľmi ďakujem vopred za pomoc.
Stratený jazvečík
Dňa 3.2.2023 sa nám stratila sučka jazvečíka hrubosrstého v boťanských lesoch (okres TV,MI), mala by mať GPS obojok, ale signál sme stratili. Je začipovaná. Počúva na meno Nati . ❗️Nálezcovi ponúkame vysokú peňažnú odmenu❗️ Prosím ak máte akékoľvek informácie volajte na číslo : /
Strateny pes ODMENA
Hľadáme psa, stratil sa 26.2. na Zlatých Pieskoch. Je to stredne vysoký, žíhaný, starší pes (12r). Počuje na meno Marvin. Nie je nebezpečný, nie je agresívny voči ľuďom ani psom. Nálezcovi ponúkame odmenu 300 eur.