inzercia, predaj, predám, bazár

This War of Mine – Dosková hra

Kategória: Spoločenské hry

Predám spoločenskú hru This War of Mine.
Hra je vo výbornom stave, kompletná vrátane všetkých komponentov, nič nechýba (viď. fotky). Kartičky boli v obaloch, stav nových.
Ideálne osobný odber v NMn/V, prípadne dobierka.
Telefónne číslo vymyslené. Prosím prvý kontakt mailom.
Inzerát platný do zmazania.

(Popis Albi)
This War of Mine - Spoločenská hra
Jazyk hry:CZ
Jazyk pravidiel:CZ
Počet hráčov:1-6
This War of Mine je kooperatívna hra na motívy oceňovanej počítačovej hry vytvorenej tímom 11 Bit Studios. Strategická hra prenesie hráča do mesta v obkľúčení, inšpirovaného Sarajevom. Nie však v úlohe vojaka, ale v úlohe civilistu.
This War of Mine je spoločenská hra so silným dôrazom na príbehovú zložku - obsahuje 160 strán knihy príbehu, obsahujúcich viac ako 1900 príhod, ktoré môžu postavy v hre stretnúť.

Viac info o hre:
This War of Mine – Dosková hra
Podobné inzeráty
The Great Zimbabwe (2012)  - Spoločenská hra
nova / nerozbalena popis: The Great Zimbabwe is a game about building a trade based civilization in ancient Africa. It has been inspired by the old kingdoms surrounding the Great Zimbabwe, a world heritage site in southern Africa. Far into the previous century, colonial governments denied that a civilization that produced such impressive monuments and beautiful artwork could have been African in origin. But of course, this civilization was African, and the country of Zimbabwe itself was proudly named after this impressive cultural heritage. As always in our games, we have used this history for inspiration; however, first and foremost we wanted to create a highly playable and replayable Splotter game, so in many cases we took liberties with historical names, periods and artwork. In the game, players strive to build the most impressive monuments to one god of their choice. They can choose this god themselves-- each of the twelve gods offers a unique blessing, but each also requires a different amount of work to win the game. Building the monuments is done by developing a logistics network stretching across the region. Through this network, players produce and obtain ritual goods to raise their monuments and bring honour to the god of their choice.
Hry
Predám nasledujúce hry: This war of mine (raz bol pokus zahrať ju) top stav ako nová 50€ Whitehall top stav 30€ Spring meadow top stav 20€ Sagrada hraná 9z10 stav 25€ Codex top stav ako nová 11€ Reaction hraná 7€ Wooly war raz hraná top stav 6€ Sushi go! Raz hraná top stav 5€ Opustena knihovna top stav 5€ Deep Sea adventure nehraná 5€ Pioneers hratelne v troch nakolko chyba jedna cesta a koc 10€ Chabyrinthe k dákej hre ako bonus. Osobne v ba alebo cez zasielkovnu.
Waste Knights SK lokalizácia stolová hra
Waste Knights SK lokalizácia, ktorú som osobne prekladal. Na knihu príbehov budete potrebovať Foto prekladač z aplikácie. Táto hra je jediná v slovenskom jazyku. Wast Knights: Second Edition je post-apo dosková hra, ktorá sa koná v Austrálii, ktorá bola zničená experimenty mocnou korporáciou. Hra je skriptovaná a každý scenár má svoje vlastné pravidlá, príbeh a stovky rozhodnutí, ktoré si musíte vybrať na svojej ceste. Hrať spoločne a vziať dole zloduchov alebo vyzvať svojich priateľov v konkurenčnom dobrodružstve. Druhé vydanie je úplne prepracované z pravidiel, komponentov a umeleckých diel. Cena pre Česko je 2220 kč + doprava Na Slovensko je cena s dopravou 95 eur.
RPG spoločenská hra Draci a Pútnici
Hra je založená na princípoch najpopulárnejších RPG hier ako Dungeons and Dragons alebo Dračí doupě. Výhodou hry je jej jednoduchosť pre začiatočníkov oproti iným RPG hrám. Hra je pre 2 až 7 hráčov. Je to rodinná a spoločenská hra rozvíjajúca komunikáciu, hranie rolí a zažívanie dobrodružstiev. Dáva maximum priestoru pre fantáziu a kreativitu. Hra je vhodná pre všetky vekové kategórie od 9 rokov. Tento typ hier sa zvykne využívať aj pre terapeutické účely na riešenie rôznych rodinných, osobných a vzťahových problémov. Je to vynikajúca vstupná brána pre LARP - hry hrania rolí naživo. Na rozdiel od väčšiny iných RPG hier sú tu zakomponované verneovské a steampunk prvky namiesto okultnej mágie. Nenahraditeľným bonusom hry sú tabuľky na rýchle vytvorenie nových prostredí a príbehov s kvalitnou zápletkou, zvratmi a vyvrcholením. Mnohí mladí trávia príliš veľa času hrávaním počítačových hier. V hraní RPG spoločenských hier ako Draci a Pútnici, možno nájsť zábavu a zážitky ako v počítačových hrách, ale bez rôznych negatív, ktoré sú s hraním počítačových hier spojené. Hra je nová. Možnosť objednať aj viacero kusov. Ku hre prikladám vrecko na kocky, ktoré sú súčasťou hry. Osobný odber Zvolen alebo Banská Bystrica. Po dohode možnosť zaslať kuriérom za poplatok + 4€, v takom prípade je potrebná platba vopred. Kontaktujte ma na email. Telefón nie je reálny. Cena za hru Draci a Pútnici je 19€.
Spoločenská hra: Hrdinové bez záruky
Hra je v perfektnom stave, ešte neboli všetky dieliky ani vybraté z rámikov. Hra je v obchodoch už vypredaná. Potom čo ich okradli o všetko sú mág, bojovník, elf a trpaslík nútení ukradnúť si vybavenie potrebné na ďalšie dobrodružstvo v obchodnom dome Magic Maze. Dohodli sa, že najprv preskúmajú labyrint chodieb v obchodnom dome, potom si nájdu každý svoj obľúbený obchod a nájdu východ. Aby sa vyhli strážnikom, ktorí si ich už pri príchode podozrievavo prezerali, všetky štyri lúpeže spáchajú zároveň a hneď ujdú k východu. Plán je dohodnutý, ale podarí sa im ho splniť a ukradnúť potrebné veci? Hrdinové bez záruky (Magic Maze) je kooperatívna hra, v ktorej hráči hrajú súčasne. Každý hráč môže ovládať ktoréhokoľvek panáčika a urobiť s ním akciu, ktorú nijaký iný hráč urobiť nemôže. Napríklad jeden hráč môže hýbať panáčikmi smerom na sever, ďalší objavuje nové chodby obchodného domu, iný vie použiť eskalátor... Všetky tieto ťahy si však vyžadujú majstrovskú spoluprácu medzi hráčmi, aby sa panáčiky dostali kam majú. Má to však háčik! Počas hry sa môžete rozprávať len krátky čas, zvyšok hry musíte hrať bez toho, aby ste spoluhráčom čokoľvek naznačili slovne alebo hoci neverbálne. Ak sa vám podarí odísť z obchodného domu za čas, ktorý vám hra určuje, s ukradnutými predmetmi bez toho, aby vás chytili, všetci vyhrávate. Na začiatku hry máte k dispozícii len 3 minúty. Viac času môžete získať ak stúpite na políčka s presýpacími hodinami. Ak sa vám presype všetok piesok v presýpacích hodinách, všetci prehrávate: príliš dlho ste sa až priveľmi nenápadne motali po obchodnom dome, čo bolo podozrivé ochranke a tá vás vyprevadila von! Aby bola zábava o to väčšia, hra ponúka rôzne úrovne náročnosti, od východov, cez ktoré môže ujsť len konkrétny panáčik, posúvanie vašich kariet s akciami v smere hodinových ručičiek, špeciálnych schopností jednotlivých panáčikov až po lepšie zabezpečené chodby obchodného domu.
Rozprávkari spoločenská hra
Hra je v kompletnom stave,využitá minimálne. Popis hry: Vŕbovým prútom šesťhlavého draka neporazíš, ale čo ak na neho vytiahneš budzogáň? Vystavaj si ten najlepší ťah a zbieraj body za zachránené rozprávky. Napínavý boj dobra so zlom – vyhrá ten, kto sa odváži poraziť aj tých najsilnejších rozprávkových zloduchov. Kto zváži svoju situáciu najlepšie, vyhráva. Rozprávkari je originálna slovenská hra, ktorá oživuje svet rozprávok Pavla Dobšinského. Deti spoznajú jeho rozprávky, precvičia si základné matematické operácie pri porovnávaní síl svojich zbraní, posilnia si strategické a logické myslenie a podľa nádherných ilustrácií môžu prerozprávať príbeh, čím rozvíjajú tvorivosť, slovnú zásobu aj schopnosť vyjadriť sa. Bonusovou súčasťou hry je jednoduchá minihra Laktibrada, ktorá sa hrá len s 30 kartami a trvá asi päť minút. Deti spoznajú Dobšinského rozprávky Vďaka krátkym textom o postavách a rozprávkových zbraniach, ktoré sa v hre vyskytujú, v nich hra môže prebudiť záujem o slovenskú literatúru. Ani sa nenazdáte a máte doma malých expertov na romantizmus. Deti si precvičia základné matematické operácie Pri každom ťahu musia hráči porovnať sily svojich zbraní a zloduchov, ktorých chcú poraziť. S kyjakmi, budzogáňmi, strigami a drakmi je matematika omnoho zábavnejšia. Deti si posilnia logické a strategické myslenie Zhodnotiť situáciu a vytvoriť ten najlepší ťah nie je vždy jednoduché. Preto je ideálne, ak hru hrajú aj rodičia – zistia, ako ich deti uvažujú a poradia im. Deti si natrénujú hru s porozumením Ilustrácie, ktorými sú v našej hre zobrazené príbehy, deti môžu prerozprávať. Rozvíjajú si tak svoju tvorivosť, slovnú zásobu aj schopnosť vyjadriť sa. Hra obsahuje: Hracia doska, 60 ilustrovaných kariet, 4 bodovacie karty, 10 akčných kariet, 12 dukátov, 12 žetónov želaní, 6 bonusových žetónov, pravidlá a popis hry