inzercia, predaj, predám, bazár

Úle B10

Kategória: Ostatné hospodárske

Predám tieto úle. Úle sú bez včiel., ale sú plné rámikov. Úle sú po rabovke. Keď sa začala rabovka mali sme Covid, takže som nemohol tomu zabrániť. Úle sú čisté, bez včielok. Sú zateplené 3 ročné od p. Baraníka. Niektoré sú plné zásob. Po rabovke tu bol aj hospodár. Majú vysoké varoa dno. K úľom mám aj medníky, ktoré sú tiež plné rámikov.všetky rámiky sú vystavané a pripravene na sezónu.
Úle B10
Podobné inzeráty
Predám včelárske úle B a včelárske úle Čechoslovák a iné
Predám ručne maľované ale aj čisté, nepomaľované včelárske úle typu B a včelárske úle typu Čechoslovák. Cena od 89€ za zostavu. Mimo toho mám na adrese všakovaké základné včelárske potreby a pomôcky, krmivo a liečivo. Stojany pod úle viď. moje ďalšie inzeráty. Tiež medzistienky, tie aj vymením za vosk. A mám aj odložence.
včelie úle B10 , rámiky B10 so súšami
včelie úle B10 rámiky B10 so súšami
Predam vcelarske potreby a ule
Predam ule B10 Dno - 7ks, nadstavok - 8ks, polnadstavok - 6ks, vrchnaky - 6ks. Do kazdeho nadstavku 10 ramikov. Nerezovy medomet na 4 velke ramiky, rucny pohon, velmi malo pouzivany, ako novy. Presne tento- Dymak, rozperak, rojak, krmitka a rozne dalsie drobnosti. Nemam na vcely tolko casu ako by potrebovali. Len ule a medomet maju nove hodnotu 800€. Predam vsetko aj s podstavcom pod ule co je na fotke za 500€. Len osobny odber v Podhoranoch pri Nitre.
Predám ule
Predám rok používané ule B10.Ule sú zateplené,ošetrené farbou.zateplené so všetkými modernými vymoženosťami.Cena dohodou na t.c.
Vcely B10
Predám v apríli prezimované včelstvá na rámikovej miere B10 aj s úľom a rámikmi (úle sú staršie). Pri odbere 10 rodín + za 60 + doložím 10 vydenzifikovaných rámikov a v prípade záujmu predám ďalšie za zjavne zníženú cenu + staršie úle. Vhodné pre začínajúceho včelára ktorý chce založit chov za nízke náklady.
Predám včely, produkčné včelstvá B10
Kmeňové produkčné včelstvá mladé matky Sklenár línia G10, rámiková miera B na 10 rámikoch. Cena 145€ včelstvo, výborné na nektárovú a medovicovú znášku. Včielky sú mierne neútočia, dobre sedia na rámikoch, sú nerojivé . Včelstvá predávam bez úľa, treba si priniesť vlastné úle, mam na predaj aj staršie úle B10. Vyšetrené na MVP, klinická prehliadka a doklad na prevoz z RVPS. Na predaj už len 4 včelstva, odber koncom marca začiatkom apríla podľa počasia.