inzercia, predaj, predám, bazár

Upratovačka na privyrobenie - centrum BA (nie sme agentúra)

Kategória: Servis a služby

Pre vlastnú potrebu hľadáme šikovnú a zodpovednú upratovačku pre dlhodobé upratovanie v dvoch vedľa seba stojacich administratívnych budovách v centre Bratislavy.
Vašou náplňou práce upratovačky bude:
- upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov),
- upratovanie firemných bytov a kancelárií - pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné).
Pracovný čas a časový rozsah práce bude nasledovný:
každý utorok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každý štvrtok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každú sobotu = sedem - osem hodín práce (so začiatkom práce od 8 hod, alebo od 9 hod alebo od 10 hod ráno podľa dohody).
Všetky práce bude vykonávať jedna pracovníčka, prácu nerozdeľujeme medzi viacero osôb. Máme záujem o spoluprácu priamo s konkrétnou osobou, ktoré bude práce vykonávať. Upratovacie firmy nevolajte, nemáme záujem o sprostredkovateľov práce!
Mzda je 6€/ hodinu. Práca je vhodná najmä na živnosť.
Máme záujem iba o upratovačky z Bratislavy, ktoré nie sú viazané na medzimestskú dopravu.
Tel: alebo (ak nikto nezdvihne) .
Upratovačka na privyrobenie - centrum BA (nie sme agentúra)
Podobné inzeráty
UPRATOVAČKA
Hľadáme šikovnú pani na upratovanie výrobných priestorov a kancelárií do Strečna - spoločnosť FRANKE - víkendové upratovanie Práca v príjemnom a čistom prostredí. Pracovná doba: SO-NE ranná 6:00 - 14:00 poobedná 14:00 - 22:00 Mzda 4,05,-Eur/hod.brutto Práca na dohodu Práca je vhodná pre dôchodkyne, študentky, mamičky na materskej aj ako privyrobenie popri práci. Najlepšie ak ste zo Strečna alebo blízkeho okolia - Stráňavy, Mojš, Žilina, Martin... Viac info na tel.č.: alebo hr@ Volajte v pracovných dňoch od 7:00 - 19:00
UPRATOVAČKA
Hľadáme medzi nás šikovnú kolegyňu na upratovanie výrobných priestorov a kancelárií do Strečna - spoločnosť FRANKE - víkendové upratovanie Práca v príjemnom a čistom prostredí. Pracovná doba: SO-NE ranná 6:00 - 14:00 poobedná 14:00 - 22:00 Mzda 4,05,-Eur/hod.brutto Práca na dohodu Práca je vhodná pre dôchodkyne, študentky, mamičky na materskej aj ako privyrobenie popri práci. Najlepšie ak ste zo Strečna alebo blízkeho okolia - Stráňavy, Mojš, Žilina, Martin... Viac info na tel.č.: alebo hr@ Volajte v pracovných dňoch od 7:00 - 19:00
UPRATOVAČKA - BRIGÁDA VÍKENDY
Hľadáme medzi nás šikovnú kolegyňu na upratovanie výrobných priestorov a kancelárií do Strečna - spoločnosť FRANKE - víkendové upratovanie Práca v príjemnom a čistom prostredí. Pracovná doba: SO-NE ranná 6:00 - 14:00 poobedná 14:00 - 22:00 Mzda 4,05,-Eur/hod.brutto Práca na dohodu Práca je vhodná pre dôchodkyne, študentky, mamičky na materskej aj ako privyrobenie popri práci. Najlepšie ak ste zo Strečna alebo blízkeho okolia - Stráňavy, Mojš, Žilina, Martin... Viac info na tel.č.: alebo hr@ Volajte v pracovných dňoch od 7:00 - 19:00
upratovac, upratovacka
Hľadáme upratovača/čku na 1,5 hod. 3 x týždenne do nášho objektu na Priemyselnej ulici v Malackách (18 hodín mesačne). Mzda 6eur za hodinu na dohodu, alebo 8eur na živnosť (110eur v hrubom, alebo 155eur na živnosť). Je to ideálny objekt na privyrobenie si. Viac info na bratislava@ , alebo tel. čísle Štefan Bajus
Upratovačka
Hľadám do svojho tímu šikovnú, zodpovednú a flexibilnú pani / slečnu s naozaj silným zmyslom pre poriadok a čistotu na pozíciu upratovačka. Náplň práce: upratovanie domácností, kancelárskych, obchodných a ambulantných priestorov, umývanie okien a iné príležitostné činnosti podľa požiadaviek klienta. Požiadavky na zamestnanca prax v obore minimálne 2 roky - výhodou / nie je podmienkou príjemné vystupovanie, flexibilita a naozaj silný zmysel pre poriadok až do posledného detailu. Zamestnanecké výhody, benefity flexibilný pracovný čas, Individuálny prístup, zabezpečenie dopravy do zamestnania, príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky, Informácie pre uchádzača Typ pracovného pomeru: plný alebo skrátený úväzok, živnosť Nástup: Ihneď. Ponúkaný plat od 720,- € / mesiac Meno: Katka Telefon: 421903747267 email: cathy.sediva@
Profesionálny upratovač/upratovačka
Ponúkame prácu upratovačka/upratovač v Penta Hospitals NEMOCNICA BORY Druh pracovného pomeru Plný úväzok Termín nástup 01.11.2022 Mzdové podmienky (brutto) 750 eur plus 100 variabilná zložka plus víkendový príplatok Benefity- CAFETERIA, zabezpečená teplá strava v jedálni, Mikulášsky balíček, prestížne prostredie novej nemocnice, dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú, možnosť kariérneho rastu a veľa iného Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Komplexné upratovanie jednotlivých pracoviskách (lôžkové oddelenia, operačné sály, kancelárie). Práca na zmeny. Zamestnanecké výhody, benefity Práca v špičkovom zdravotníckom zariadení Informácie o výberovom konaní Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie Ďakujeme Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby, NNG Bory spracovávala Vaše osobné údaje v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou . Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti Spoľahlivosť Samostatnosť Iniciatívny prístup k práci Flexibilnosť Morálna bezúhonnosť Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika • lokalita Bory s výbornou dopravnou napojenosťou; • 5 podlaží s celkovou plochou 53-tisíc m2; • 8 výťahov a oddelené logistické toky; • architektúra vytvárajúca liečivé prostredie; • moderný informačný systém podporujúci mobilné aplikácie pre personál a pacientov; Kontaktná osoba: Pavol Šoltýs kontaktovať v čase od 8:00 do 16:00 hod. Tel.: : E-mail: : psoltys@